просування ВКонтакте

  1. Ще ідея для використання редактора

Сьогодні поговоримо про те, як налаштувати просування ВКонтакте будь-якого бізнесу за допомогою нового інструменту, який запропонували розробники цієї соціальної мережі буквально на днях.

Це цікавий редактор статей, на зразок заміток в Facebook або WIKI - сторінок ВК, але без кодів HTML. Тут можна розмістити досить великий текст з різними способами форматування. І це чудово! Тому що, використовувати «Заголовки Н: н» дуже добре для СЕО, і розуміючи, що соціальна мережа це теж сайт, таку можливість потрібно враховувати.

Можна додавати відео, вже завантажене в свій аккаунт, картинки, робити анкор для переходу на інші ваші ресурси в інтернеті. Анкор - це слова-посилання. Шкода тільки не можна встановити картинку-посилання (наприклад у вигляді кнопки), щоб більш наочно перевести читача туди, куди вам хочеться.

Ще ідея для використання редактора

І в той же час за допомогою такого інструменту можна швидко створювати хороший, інформативний сайт на який-небудь продукт вашої млм компанії. Особливо по розпродажах і в переддень свят. Розповідати про його якостях, показувати привабливі його боку, що допоможе вашим продажами приверне партнерів.

Природно, як будь-яку статтю на блозі (або сайті), такий запис потрібно створювати по ключових запитах потенційних клієнтів, але в цьому нам допоможе https://wordstat.yandex.ru

А взагалі бізнес в інтернеті будувати цікаво і легко, потрібно лише використовувати всі його можливості, а їх тут безліч! Детальніше, як використовувати редактор для просування подивіться в короткому відео під статтею ...

PS Використовуйте цей редактор для просування свого бізнесу, розміщуйте такі записи на своїх ресурсах регулярно.
PSS І удачі вам у всіх починаннях!