PWT SEO

 1. Загальне використання Після встановлення PWT SEO всі необхідні плагіни вже включені. Ви можете направити...
 2. Перегляд компонентів
 3. Оцінка SEO
 4. Лічильники символів
 5. Поле: ключове слово SEO або ключова фраза
 6. Поле: Перевизначити назву
 7. Поле: канонічне налаштування
 8. Поле: Показати теги відкритого графіка
 9. Попередній перегляд результатів пошуку Google
 10. Результати оцінки SEO
 11. Отримана сторінка
 12. Спеціальні URL-адреси
 13. Налаштуйте структуровані дані
 14. Налаштування шарів даних
 15. Перевірка мапи сайту
 16. Автоматичне оновлення Joomla

Загальне використання

Після встановлення PWT SEO всі необхідні плагіни вже включені. Ви можете направити прямо на ваші статті Joomla або пункти меню, а вкладка під назвою SEO Score буде доступна. Як тільки ви введете ключове слово SEO або ключову фразу , ваш рахунок SEO буде негайно розрахований. Просто дотримуючись вказівок плагіна, слід досягти більш високих результатів. Це має бути досить зрозумілим.

Ви можете побачити огляд всіх ваших SEO-оцінок в огляді компонентів для PWT SEO .

Примітка : в даний час потрібно або використовувати TinyMCE або JCE, щоб зробити SEO Оцінка видимою!

Початкова конфігурація

PWT SEO навряд чи вимагає будь-якої конфігурації, вона працює з більшості користувачів. Однак кілька елементів можна налаштувати. Перейти до плагінів >> PWT SEO :

 • За промовчанням вимкнено розширений режим . Якщо ви ввімкнули його, стандартні поля Open Graph на вкладці SEO Score замінюються на поля, які ви можете використовувати повністю налаштовані. Це потрібно лише для дуже досвідчених користувачів.
 • Показати лічильники : За промовчанням лічильники для підрахунку символів відображаються поруч із полями для назви статті, сторінки та метапопису. Якщо ви бажаєте, ви можете вимкнути цю функцію.
 • Показувати дані: активуйте, якщо ви використовуєте шари даних з налаштування менеджера тегів Google. Якщо ви вирішите це зробити, переконайтеся, що ви встановили ідентифікатор контейнера GTM на вкладці налаштувань Google .
 • Показати структуровані дані: активуйте, якщо ви хочете налаштувати структуровані дані у своїх статтях.
 • Самостійне посилання на канонічні: Joomla не використовує канонічні URL в більшості ваших сторінок. У багатьох випадках, однак, вони добре використовуються (особливо при використанні якірних посилань на сторінці), але також багато експертів SEO (не всі) радять їх реалізувати. За допомогою цього параметра ваші статті матимуть канонічні висловлювання. Тут також можна вимкнути поведінку за умовчанням. В обох ситуаціях все ще можна змінити поведінку в кожній статті.

На вкладці додаткових ви також можете встановити мінімальні та максимальні значення для лічильників сторінок / заголовків і метаданих. Крім того, у деяких випадках ви можете використовувати заголовки селектора заголовків:

У більшості випадків це вам не потрібно. Тільки якщо ви використовуєте шаблон, який не заповнює назву статті звичайним способом, ви можете вказати HTML-елемент, який відображається. Наприклад, це може бути щось на зразок " uk-article-title a ".

Перегляд компонентів

Ви можете отримати доступ до перегляду компонентів за допомогою компонентів >> PWT SEO :

Здебільшого ви будете працювати з переглядами статей або меню , оскільки це дає змогу ознайомитися з тим, як виконуються ваші статті або меню:

Натискання статті призведе до безпосереднього перегляду основної статті Joomla. Вийшовши зі статті, ви повернетеся в цей вигляд. Зверніть увагу, що ви можете так само легко працювати з оглядом статті Joomla, якщо хочете.

Примітка: ви також можете використовувати спеціальні URL-адреси , прокручуйте вниз, щоб побачити, як це працює.

Оцінка SEO

Усередині кожної статті ви побачите вкладку SEO Score:

Результат буде розраховано лише за умови заповнення ключового слова для вкладки. Бали від 0 до 100 для оптимально оптимізованих статей. Також додано колірний рейтинг, щоб грубо характеризувати бали (червоний = поганий, помаранчевий = розумний, зелений = ОК).

До речі, якщо є оновлення для модуля ключових слів PWT SEO, це може бути причиною для оновлених розрахунків для ваших балів SEO. Ви побачите це в огляді статей PWT SEO. Ваша оцінка матиме невелику зірочку, що вказує на це, коли ви наводите на неї курсор. Щоб перерахувати рейтинг, вам доведеться ввести та зберегти статтю.

Лічильники символів

Для кожного застосованого поля в кінці поля додається лічильник символів:

Ця функція доступна в полях для:

 • Назва статті
 • Заголовок сторінки
 • Metadescription

У ньому перераховані як поточний кількість символів, так і рекомендована максимальна довжина поля. Зверніть увагу, що цей максимум є консервативним максимумом, щоб бути на безпечній стороні. Перехід від декількох символів не є критичним. Зверніть увагу на зелений колір лічильника. Перехід до налаштованого максимального числа дає оранжевий / червоний колір.

Крім того, майте на увазі, що для підрахунку у полі Назва заголовка не перевіряється, чи встановлено ім'я Sitemame для префікса або додавання назв сторінок.

Поле: ключове слово SEO або ключова фраза

Весь показник SEO залежить від поля під назвою ключове слово SEO або ключова фраза :

Дуже важливо дуже ретельно подумати про те, що ви заповнюєте тут: це дійсно те, що ви повинні робити самі. Переконайтеся, що він дуже актуальний і специфічний для тексту, який ви пишете! Якщо ви виберете нерелевантне ключове слово, то цілий показник SEO буде марним. Тут можна заповнити одне ключове слово або ключову фразу, що складається з декількох слів (ми пропонуємо не більше 3 слів).

Зауважте, що нижче оцінок ліворуч - огляд найпопулярніших слів на сторінці. Якщо натиснути одну з них, її буде встановлено як ключове слово для цієї статті:

Якщо натиснути одну з них, її буде встановлено як ключове слово для цієї статті:

До речі, чудова стаття про дослідження ключових слів доступна на Moz.com веб-сайт.

Поле: Перевизначити назву

Наступним полем є поле Заміна заголовка . Якщо ви залишите його встановленим за умовчанням No , буде використано назву сторінки, створену за допомогою Joomla (як правило, виводиться з назви статті). Однак, якщо ви хочете покращити його, можна встановити значення Так . З'явиться нове поле, яке дозволяє заповнити поліпшену назву сторінки:

Зауважте, що заголовок сторінки - це поле, яке контролює назву фрагмента в Пошуку Google. Часто це поле називається заголовком сторінки браузера .

Поле: канонічне налаштування

Поле Canonical використовується для налаштування канонічної URL-адреси. Типовим параметром є використання налаштувань у плагіні PWT SEO, але чи ви встановили канонічні посилання на sel, ви можете змінити налаштування тут:

Можна навіть посилатися на спеціальні URL-адреси, як внутрішні, так і зовнішні.

Поле: Показати теги відкритого графіка

Поле Показувати теги відкритих діаграм використовується для вказівки інформації про відкритий графік. Це визначає, як фрагменти сторінок відображатимуться в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter і Google+. Якщо ви залишите його "Ні", інформація не буде згенерована. Однак, встановивши його на Так, відкривається поле для його створення:

Зауважте, що на скріншоті показуються лише поля Facebook, але також включені Twitter і Google. Для більшості користувачів цих полів буде достатньо. Проте досвідчені користувачі можуть захотіти використовувати більше полів. Ці користувачі можуть змінювати налаштування плагіна PWT SEO і встановлювати його в Розширений режим . Це призведе до видалення попередньо встановлених полів, показаних нижче, і запропонує новий набір полів, які вам доведеться повністю використовувати:

Попередній перегляд результатів пошуку Google

На основі ваших налаштувань назви сторінки та метаприпису та обчисленої URL-адреси створюється попередній перегляд URL-адреси вашої статті в Пошуку Google:

Ви повинні мати на увазі, що це грунтується на припущенні, що ви заповнили відповідні значення. Якщо Googles вважає, що ці значення не є релевантними для статті, воно видаляє ваші налаштування та генерує певний текст.

Для URL-адреси слід пам'ятати, що це URL-адреса, яка є першою URL-адресою, виявленою маршрутизатором Joomla. Якщо ви створюєте більше елементів меню до однієї статті, воно не може показати всі. У будь-якому випадку, ви повинні запобігти цій ситуації, інакше у вас з'являться дублікати проблем.

Результати оцінки SEO

Поруч із оцінкою SEO, як показано на самій вкладці, також відображаються повні деталі окремих компонентів, з яких розраховується оцінка:

Можливо, ви вже помітили, що ці оцінки постійно оновлюються під час внесення змін до тексту або метаданих. Для цього не потрібно натискати кнопку "Зберегти". Ми намагалися зробити інструкції якомога зрозумілішими, тому їм не потрібно більше пояснювати.

Отримана сторінка

Нарешті, на вкладці "Оцінка SEO" на сторінці " Результати" є розділ:

Тут плагін робить швидкий аналіз повного HTML-адреси URL-адреси, на якій буде показано статтю. Як правило, це буде фактична стаття, ПЛЮС навколишніх модулів. Оскільки ви не можете змінювати вивід модулів за окремою статтею, ми зробили цей розділ не врахований для оцінки SEO, але це дає вам грубий опис будь-яких проблем, які можуть дати вам модулі.

Крім того, ця функція може допомогти вам, якщо ваші статті містять недійсний HTML-код: багато будівельників сторінок, таких як Yootheme Pro, SP Page Builder або більше, мають смішний HTML-код у фактичній базі даних статей, яка лише інтерпретується у правильному HTML-коді. кінець. З результатом функція сторінки, ви все ще маєте уявлення про правильну реалізацію вашого ключового слова SEO.

Спеціальні URL-адреси

У версії 1.1 були введені користувацькі URL-адреси . Це відмінна функція, щоб також оптимізувати вміст ядра Joomla. Хоча ця функція не містить усіх функцій, доступних у статтях Joomla, вона все ще може оптимізувати сторінку за допомогою оптимізованих назв сторінок, канонічних URL-адрес або даних Open Graph. Також ви можете перевірити отриману сторінку порівняно з ключовими словами:

Налаштуйте структуровані дані

Ви можете налаштувати структуровані дані у своїх статтях. Для цього натисніть кнопку " Налаштувати" поруч із " Структуровані дані" :

Після цього з'явиться екран, на якому можна заповнити всі потрібні поля. Перш за все, ви можете вибирати між різними типами структурованих даних. Наразі доступні такі опції:

 • Стаття
 • Корпоративний контакт
 • Подія
 • Продукт

Зверніть увагу, що ви можете використовувати піктограму +, щоб встановити кілька типів структурованих даних за статтю, якщо це необхідно.

На основі вашого вибору встановлюється набір полів для заповнення, і ви можете налаштувати їх. Як приклад виглядає наступним чином:

Як приклад виглядає наступним чином:

Налаштування шарів даних

Просунуті користувачі можуть використовувати PWT SEO для налаштування шарів даних Менеджера тегів Google для передачі даних зі свого сайту в GTM і Analytics. Щоб встановити ці параметри, не забудьте ввімкнути цю функцію та встановити свій GTM-контейнер-ідентифікатор у налаштуваннях модуля PWT SEO. Потім перейдіть до перегляду компонентів і створіть свій перший рівень даних. У наведеному нижче прикладі я просто вводжу деякі фіктивні дані, але, звичайно, це має відповідати потрібним даним у вашому обліковому записі GTM.

Це те, що ви бачите, якщо ви створюєте новий шар даних:

Шар повинен мати мітку і ім'я . Ви можете вибрати, чи буде шар вимагатися чи ні, і ви повинні використовувати тип (за замовчуванням - Text ). Можна попередньо заповнити значення за замовчуванням або залишити його порожнім.

Якщо ви збережете шар, а потім перейдіть до вкладки PWT SEO у статті, ви побачите шар, якщо натиснути кнопку "Налаштувати" поруч із Dataayers:

Якщо ви збережете шар, а потім перейдіть до вкладки PWT SEO у статті, ви побачите шар, якщо натиснути кнопку Налаштувати поруч із Dataayers:

Коли я вказав значення за замовчуванням, ви побачите його тут, і ви можете залишити його або відредагувати.

Перевірка мапи сайту

PWT SEO містить опцію перевірки наявності дійсного мапи сайту, поданої на консоль пошуку Google. Щоб увімкнути цю функцію, потрібно перейти до кнопки параметрів у компоненті SEO PWT:

Примітка : потрібно правильно налаштувати веб-програму, оскільки область компонента може стати недоступною, якщо ви неправильно встановили облікові дані та дозволи.

Очевидно, вам доведеться заповнити облікові дані Google API тут. Для цього спочатку перейдіть до https://console.developers.google.com . Потім створіть новий проект типу Web app. Обов’язково заповніть поля, специфічні для вашого сайту, і переконайтеся, що додаток авторизовано для вашого домену. Як тільки це буде зроблено, вам буде показаний ідентифікатор клієнта та секрет клієнта, який ви повинні заповнити в області компонентів.

Нижче наведено детальні відомості про програму в консолі API, щоб ви могли скопіювати деталі (зауважте, що домен, адреса електронної пошти та облікові дані були знищені червоним кольором):

Не забудьте заповнити URL-адресу переадресації (URL-адреса області компонентів PWT SEO): http://example.com/administrator/index.php?option=com_pwtseo

Заповніть адресу електронної пошти та домашню сторінку:

Авторизуйте свій домен:

Потім, коли ви вперше отримуєте доступ до компонента PWT SEO, ви можете мати попереднє попередження:

Якщо так, просто перейдіть до вибраної URL-адреси та натисніть "Так", щоб підтвердити доступ до облікового запису консолі пошуку.

Як тільки це буде зроблено, ви побачите, чи дійсно ви подали дійсний файл мапи сайту:

Мапа сайту доступна: Так

Автоматичне оновлення Joomla

PWT SEO працює з системою автоматичного оновлення ядра Joomla, але для цього потрібно налаштувати розширення. Для цього потрібно ввести ідентифікатор завантаження в конфігурацію.

Ідентифікатор завантаження можна знайти в інформаційній панелі PWT за адресою extensions.perfectwebteam.com/dashboard (переконайтеся, що ви ввійшли). Існує ідентифікатор завантаження для кожного розширення. Скопіюйте ідентифікатор завантаження.

Потім перейдіть до Компоненти >> PWT SEO і натисніть кнопку Параметри у верхньому правому куті. Потім перейдіть на вкладку Оновлення :

Потім просто вставте свій ідентифікатор завантаження.

FAQ і відомі проблеми

 • Чи можу я використовувати PWT SEO разом з розширенням SEF, як SH404SEF?
  Так, ви можете, але знайте, що розширення накладаються. Ніщо не зламається, але частина управління метаданими доступна в обох розширеннях. Якщо ви додали свої заголовки сторінок і метаприпису в SH404SEF, PWT SEO не може їх прочитати (поки що) і обчислить неправильні оцінки SEO (для назви сторінки і metadescription, інші поля працюють добре). Якщо ви керуєте всіма метаданими в ядрі Joomla, ви можете використовувати обидва розширення незалежно. У цьому випадку ви маєте SH404SEF, керуючи URL, а PWT SEO керуватиме метаданими і обчислювати правильні оцінки SEO.
 • Я не бачу свого SEO Score
  Переконайтеся, що ви використовуєте або TinyMCE, або JCE як редактор. Без редактора вкладка може відображатися неправильно.
 • У новій статті немає оцінки для URL-адреси
  Якщо ви створюєте нову статтю, PWT не враховує URL-адресу. Для цього спочатку збережіть статтю так, щоб для статті було створено псевдонім (або створити його самостійно). Тільки після цього розраховується оцінка для URL-адреси.
Php?