Рябков: Договір з відкритого неба може бути втрачений з вини Вашингтона

Москва, 24 серпня

Москва, 24 серпня. Договір з відкритого неба може бути втрачений через розкрутки Сполученими Штатами Америки звинувачень на адресу Росії, заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков.

За його словами, у Москви багато претензій до Вашингтону в області контролю над озброєннями. Він уточнив, що питання потрібно вирішувати на паритетній основі.

Як заявив Рябков в інтерв'ю журналу « Міжнародна життя », Російська сторона вносила пропозиції щодо вирішення цього питання, але на« тлі триваючої розкрутки звинувачень »Москви в« мислимих і немислимих гріхах »з'явилося« нове явище ».

За словами дипломата, в США вирішили не фінансувати деякі роботи за договором з відкритого неба. У зв'язку з цим нависла загроза «втратити договір». Рябков підкреслив, що домовленості США і РФ в галузі контролю над озброєннями «хитаються» і можуть «розсипатися», що стане великою втратою для міжнародних відносин.

Рябков підкреслив, що домовленості США і РФ в галузі контролю над озброєннями «хитаються» і можуть «розсипатися», що стане великою втратою для міжнародних відносин

Автор: Алія Садикова