радник Вектор

 1. Деталі для роботи з роботом
 2. Налаштування радника "Вектор"
 3. тестування
 4. Оптимізація радника "Вектор"
 5. Форвард-тест

В даному матеріалі мова піде про радника "Вектор". На ринку торгових роботів Форекс , Існують такі, які взагалі не застосовують під час укладення угод ніяких торгових індикаторів . Але при відкритті ордерів використовуються інші принципи і закономірності, які, до речі, успішно застосовують безліч досвідчених торговців. Даний робот відноситься саме до цієї категорії.

Коротенько відзначимо, що угоди укладаються тоді, коли радник "Вектор" бачить, що ціна покинула горизонтальну зону. При імпульсному русі взагалі вдається багато заробляти.

Деталі для роботи з роботом

Перш ніж вивчати його роботу, відзначимо дещо не стандартну установку. Отже, після того, як вийти скачати безкоштовно радник "Вектор" по посиланню нижче, його розпаковані файли потрібно буде розподілити по папках торгового терміналу МТ4. файли радника переносимо в папку Experts, а настройки робота - в директорію Presets. Папки Libraries, а також Include знадобитися вставити в MQL4 і дати згоду на злиття папок. Вся ця складність з установкою пов'язана з тим, що у даного радника є готовий комплект налаштувань під певні активи: EUR / USD і GBP / USD.

Після установки радника "Вектор" і перезавантаження MT4, незабутній перевірити його наявність в "Навігаторі".

Після установки радника Вектор і перезавантаження MT4, незабутній перевірити його наявність в Навігаторі

Малюнок 1. Експерт встановлений.

Далі поговоримо про його принцип роботи:

 • Робот шукає на ціновому графіку флетовую область, і як тільки ціна виходить за її межі, він починає торгівлю.
 • На певній відстані від каналу радник виставляє по три отложкі на продаж і покупку. Також не забуває про Тейк-профіт і Стоп-Лосс . для першого відкладеного ордера Тейк-Профіт дорівнює 25 пунктів , Для другого - 50, для третього - 75. Інакше кажучи, закриття позицій відбувається поступово. Не виключено, що буде застосовуватися Трейлінг-Стоп.
 • Ті отложкі, яких не торкнулася ціна, будуть автоматично видалені через деякий час.

Налаштування радника "Вектор"

Кожен автоматичний робот рано чи пізно потребує оптимізації налаштувань, щоб їх проводити, знадобитися знати, що собою представляє той чи інший параметр.

Малюнок 2. Налаштування експерта в терміналі.

Отже, настройки радника "Вектор" припускають роботу з такими параметрами:

 • Key - це унікальний код, який трейдер отримує, при покупці комерційної версії цього радника. За гроші його сьогодні ніхто не поширює, тому можна проігнорувати це поле.
 • Magic - унікальний номер для кожної угоди, щоб не плутатися між торговими ордерами.
 • Lot1 / L ot2 / L ot3 - величина лотів задається в% відношенні від депо. Їх загальних відсоток не повинен бути більше, ніж 3%.
 • GMTShift - вписуємо кількість годин, на різницю яких спостерігається відміну з вашим часом за Гринвічем.
 • Start / EndTime - задаємо діапазон, в рамках якого радник "Вектор" буде вести торгівлю - шукати "коробку".
 • DelTime - все, що не спрацював ордера після закінчення цього часу будуть видалені радником.
 • CloseTime - задаємо час, по досягненню якого кожен день активні ордера будуть закриватися.
 • DeltaUp / Down - допустиме прослизання ціни в пунктах.
 • Orders - число ордерів, які відкриє радник "Вектор".
 • TakeProfit - встановлюємо величину Тейк-Профіта для кожного окремого ордера з трьох.
 • StopLoss - якщо виставити «0», Стоп-Лосс буде відключений, цифра «-1» активує Stop Loss на протилежній межі цінового каналу. Якщо значення перевищить «0», то це буде дорівнювати Стоп-Лоссу в пунктах.
 • NoTrade - розмір японської свічки в пунктах, яка йшла перед пробійної свічок. Якщо перевищити цей параметр, робот перестане торгувати.
 • Tral - розмір Трейлінг-стопа.
 • NoLoss - переклад збиткової позиції в безубиток. Значення більше 0, торгові ордера будуть переставлятися, коли буде досягнуто це значення в пунктах. Торгові угоди в нуль радник "Вектор" переставити, коду ціна досягне першого значення Тейк-Профіт.

тестування

Тестувався радник весь 2016 рік. Торгувати його творці радять на таймфреймах М30 і М15. Тестування зайняло багато часу.

Ось стейтмент тестування за моделлю «Все тики»:

Ось стейтмент тестування за моделлю «Все тики»:

Малюнок 3. стейтменті радника.

З рекомендованими параметрами ефективність робота наближається до нуля. Чітко проглядається, що перша половина 2016 року його демонстрував порівняно хороші результати, проте потім, з таким же успіхом, втрачав кошти. Максимальна просадка спостерігалася на рівні 24,06%. Це при тому, що оптимізація радника "Вектор" не проводилась.

Щоб скоротити час тестування, було прийнято рішення застосовувати модель під назвою «Контрольні точки». Тепер повторимо тестування з тими ж параметрами. Вийшов наступний стейтмент:

Вийшов наступний стейтмент:

Малюнок 4. Тестування з моделлю «Контрольні точки».

Як бачите, нічого кардинального не відбулося. Результати обох тестів збігаються майже повністю. Повторимо цей тест, але вже з парою GBP / USD. Не забуваємо завантажити настройки радника "Вектор" у відповідні папки торгового терміналу. Отримуємо наступну картину:

Малюнок 5. Тест радника на GBP / USD.

Пара британський фунт до долара США показали результат гірше, ніж EUR / USD. Ні про яку позитивну динаміку не може бути й мови. Разом з тим, це робот може нормально торгувати зі стандартними настройками.

Оптимізація радника "Вектор"

Оскільки розробники цього робота не розкривають таємницю, пов'язану з алгоритмом торгівлі на основі флетових коробок, перспективи оптимізації радника "Вектор" не є райдужними. Однак деякі настройки його параметрів все ж можна піддати змінам. Значення Тейк-Профіт можна поставити іншим, поекспериментувати з Трейлінг-Стопом і розмірами японської свічки, після якої відбувається укладення угоди.

Ось основні настройки, які важливі при оптимізації.

Ось основні настройки, які важливі при оптимізації

Малюнок 6. Налаштування, які беруть участь в оптимізації.

Відзначимо, що оптимізація здійснювалася за жовтень-листопад 2016- го. Кілька комбінацій налаштувань все-таки вдалося вивести, які дозволили заробити певну кількість грошей.

Форвард-тест

Настала черга провести форвард-тест радника "Вектор". Зазначені настройки заявлені на досягнення максимального прибутку. Тест проводився в грудні 2016 роки за той же термін. Вражаюче, але за цей період роботу не вдалося відкрити не однієї прибутковою угоди.

Малюнок 7. Форвард-тест радника.

Як виявляється, оптимізація не дала ніяких результатів. Чи можна все-таки налаштувати цей торговий робот, щоб отримувати прибуток? Дивіться продовження по засланні .

Завантажити радник Вектор

Чи можна все-таки налаштувати цей торговий робот, щоб отримувати прибуток?