RDS bar для Chrome і Firefox - необхідний інструмент для веб-майстра!

 1. RDS bar для Google Chrome
 2. RDS Bar для Mozilla Firefox

Привіт! Нарешті в цей понеділок Росія вийшла із запою. Принаймні я так думаю :). Поки багато хто відпочивав робота у мене йде в самому розпалі, навіть про блог трохи призабув. Сайт студії майже готовий, про який я вже говорив колись, готовий на 90% і продемонструю я його вже зовсім скоро.

А поки буде черговий урок. Напевно, ця тема вже із'езжена, напевно, багато хто з Вас вже знають про даний SEO інструмент, але все ж, можливо хтось не знає. Сьогодні я хочу поговорити про доповнення для браузерів - RDS bar. Дане доповнення я рекомендую ставити всім вебмастера м. Також RDS Bar в нагоді в наступному уроці, який вийде орієнтовно післязавтра.

Дане доповнення у мене стоїть як в Google Chrome, так і в Mozilla Firefox. Як вже коли говорив, в основному я використовую Google Chrome, але іноді через улюбленого доповнення Firebug , Мені приходиться запускати Firefox, та й RDS bar в "Лисиці" більш функціональний. Розберу обидві версії.

RDS bar для Google Chrome

Для початку вам, звичайно, потрібно буде скачати RDS bar для Chrome . Після устновки Ви побачите ось таку кнопочку в своєму улюбленому хрому:

До речі, цифра "110" - це тИЦ сайту .

Натискаємо на цю кнопку і бачимо наступну картину:

Натискаємо на цю кнопку і бачимо наступну картину:

 1. відображення фавіконки і URL сайту.
 2. Якщо сайт присутній в Яндекс Каталозі (пам'ятаєте, я платно додавав WPnew в Яндекс Каталог ?), То тут буде відображатися заголовок і опис сайту в Яндекс Каталозі.
 3. Тут відображається тИЦ сайту і його PR.
 4. У першому рядку відображається дата, коли дана сторінка потрапила в індекс Яндекс. Також можна побачити скільки сторінок в індексі Яндекса і Google. До речі, зверніть увагу на цифру в дужках (в моєму випадку 7%), це відсоток основного індексу від всіх проіндексованих. Тобто тільки 7% від 7170 сторінок у мене в основному індексі Google, решта - так звані "соплі" - сміття, яке знаходиться в додатковому індексі. Після встановлення плагіна WordPress SEO by Yoast кількість сміттєвих сторінок стало помітно меншим і "соплі" продовжують "вилітати" з індексу (у мене вони виникли через деревовидних коментарів).
 5. Розділ "Посилання на сайт" теж не менш цікавий. Тут можна побачити так звані "беклінки", тобто зворотні посилання на Ваш сайт. Натисніть на цифру навпроти "Згадка в Яндексі" і ви побачите багато хороших слів про себе :). MJ - це результати сервісу MajesticSeo. Цифра 328 - кількість вхідних посилань на сторінку з даного сервісу, а 652 - кількість посилань на весь сайт. На статистику в Bing я ніколи не звертав і не звертаю уваги. Тут також можна глянути рейтинг в "Яндекс Блоги". Перша цифра - це авторитетність, а друга - кількість передплатників. Мій блог "гордо" займає 1998 рядок :). Скотився я. Solomono - кількість вхідних / вихідних посилань за версією сервісу Solomono.
 6. У розділі "Статистика" можна побачити наш рейтинг в Alexa , Кількість унікальних відвідувачів за версією Liveinternet за останні 24 години, аналогічна статистика за версією Mail.ru, Rambler, а також наявність сайту в Яндекс Метриці.
 7. У сьомому блозі ми бачимо категорії, які присвоєні сайту в Яндекс Каталозі, Яндекс Барі і в DMOZ . До речі, недавно помітив, що у Вконтакте категорія DMOZ - "Russian / Мистецтво / Музика / Групи і виконавці / К / Король и Шут" (у мене цей факт викликав посмішку 🙂).
 8. У заключному блоці можна побачити побачити, як виглядав сайт в далекому минулому (WebArch). Пройти тест валідатора, глянути дуже швидко на robots.txt і sitemap.xml сайту . Зручно. Також можна подивитися на рейтинг в SEMRush? Тут є така цікава цифра - $ 1 905 - це якась розрахункова вартість трафіку на думку SEMrush.

Також, при бажанні, ви можете включити відображення панелі нагорі.

Для цього:

 1. Натискаєте правою кнопкою миші на піктограммка RDS Bar в правому верхньому куті.
 2. Кількома на кнопку "Налаштування".
 3. Відзначаємо галочкою "Показати панель інформації", вибираємо позицію і натискаємо на кнопку "Зберегти":
 4. У правій частині Ви можете відзначити галочкою, що потрібно відобразити, а що ні:

RDS Bar для Mozilla Firefox

Відразу скажу, версія для Мозилли і Хрома практично не відрізняються. Але у версії для Firefox є деякі "фішки", яких немає в RDS Bar для Chrome. Для початку Вам потрібно скачати RDS Bar для Firefox .

За замовчуванням виводиться додаткова панель:

За замовчуванням виводиться додаткова панель:

Стрілочкою відзначена та ж сама панель, яка з'являється при кліці, як в Google Chrome.

Все те ж саме, але тут більш широкий функціонал, ось дивіться в налаштуваннях, скільки всього можна вивести:

Також дуже корисна штука для аналізу конкурентів, наприклад, перейдіть в Яндекс і вбийте цікавить Вас фразу:

Як бачите, відображається купа параметрів. Ними також легко можна керувати за налаштувань доповнення. Ви можете прибрати нецікавий показники або взагалі відключити.

В RDS bar для Firefox - прям необхідний інструмент для ярого SEOшніка. У ньому є ще одна дуже корисна "фішка" про використання якої я розповім в наступному уроці. Залишайтеся на зв'язку, друзі.

Підпишіться на безкоштовні уроки

Сподобався урок? Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу? тоді підпишіться на RSS або на електронну скриньку в формі вище і отримуйте нові уроки миттєво! також можете стежити за мною в Twitter.

Також можна подивитися на рейтинг в SEMRush?
Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу?