[Рецензія] [Альбом] Seo In Guk - "Ідеальний"

написано: McRoth   Seo In Guk поступово називає себе серед K-поп-соціальної сфери

написано: McRoth

Seo In Guk поступово називає себе серед K-поп-соціальної сфери. Походить від суперзірки Superstar K, як переможця конкурсу корейського співу 2009 року, Seo In Guk дебютний міні-альбом і його наступні заходи були отримані дуже добре і зробили хорошу роботу зі створення свого сучасного поп-музичного стилю R&B.

—–

Цього місяця Seo In Guk опублікував свій останній міні-альбом « Perfect Fit », в якому зображений реппер « Swings» і робота « Dynamic Duo» . Будучи вже захопленим Seo У попередній роботі Гука, я з нетерпінням чекав майбутніх проектів цього чудака з тих пір, як він оголосив про своє повернення раніше цього місяця. Після подачі альбому декілька спинів, "Perfect Fit" не тільки задовольняє, але це може бути дуже добре Seo In Guk найбільш когерентно блискуча робота ще.

Seo In Guk володіє гладким голосом, який чудово вписується в стиль R&B, який він захоплює у своїй музиці. У вокальному виконанні Seo In Guk є дуже сильні якості Usher -esque, які є точним стилем, який він укладає в плоть і кров "Perfect Fit".

==

Альбом розмовляє з витонченою музикою 90-х і початку 2000-х. "Perfect Fit" тече плавно, як окремі частини, так і в цілому. Відкриваюча пісня, " Bad ", є делікатною мелодією зі стилем, який нагадує " You My My ", за винятком Seo In Guk, що дозволить розширити інструментальну і побудову своєї пісні. «Поганий» - бархатисто-гладкий у своїх тихих моментах, і пишний, як пекло, у своїх грандіозних. Прогрес акорду в хорі абсолютно красивий, але пісня ніколи не зростає більше, ніж повинна. Це заспокійливий шлюз до свинцевого синглу, “ Me 당겨 Me (Tease Me) ”, який будує від делікатності “Bad” і переносить досвід прослуховування на нові території.

“Tease Me” є одним з найбільших прикладів цього року, як Корея може виробляти якісний R&B сингл. Ви чуєте сліди Джейсона Деруло і Нейо в інструментальній формі, з гітарним риффом, подібним до JD's " It Girl ", за винятком того, що "Tease Me" має набагато сильніший удар. Повітряні струни дуже добре поєднуються зі світлими струнами і високими капелюхами, і, звичайно, вокальні гармонії Seo In Guk пов'язують все це. Це проста пісня, але виконання - чиста м'ята.

—–

Друга половина міні-альбому переходить так само гладко, як голос Seo In Guk, плаваючи прямо в чітку, підняту поп-пісню, " Time Machine ", що включає Swings. "Машина часу" - покладена пісня з чистим барабанним набором, що зберігає все це на місці. Що насправді світить у цій пісні - це мелодії. Вони є винятково гарні та помітні, контрастують тільки з правильною кількістю інтенсивності реп-курсом Swings в середині восьми. Це ідеальний номер, щоб вирізати пиво R&B, не відхиляючись занадто далеко від загального смаку альбому.

" Brand New Day ", остання пісня на "Perfect Fit", закриває міні-альбом світлим темпом. Трохи Musiq Soulchild , “Brand New Day” - це мрійлива пісня, яка проходить через і через. Він використовує бавовни, фортепіанні лінії, і гладкі бас-гітари, роблячи це одним з найбільш класичних R & B виробництв на альбомі.

==

Якщо ви шанувальник Daniel Marriweather і Usher, Seo In Guk подає чудовий альбом, який віддзеркалює серце їхньої музики. "Perfect Fit" не настільки інтенсивна, як музика або художника, але вона однаково приємна. Існує свіжість того, як ці пісні представлені, що покращує досвід прослуховування в порівнянні з звичайними форматами K-pop.

"Perfect Fit" є згуртованим, розумним і чудово виконаним. Це один з кращих міні-альбомів року, і найближчий до західної музики, але навіть не знаючи про це.

підтримувати художника, купувати музику: YesAsia

Залишайтеся на зв'язку з Seo In Guk -
веб-сайт: http://www.seoinguk.co.kr/
twitter: @ sigstyle1023
facebook: https://www.facebook.com/sigstyle1023