Реєстрація сайту в каталогах як інструмент просування

 1. Що потрібно для ефективної реєстрації в каталогах?
 2. Що важливо знати про просування сайту
 3. Три головних результату, які дає реєстрація в каталогах

Реєстрація сайту в тематичних каталогах є необхідним інструментом для просування сайту і суттєво впливає на відвідуваність вашого ресурсу. Додавання веб-сайту в тематичні каталоги є найважливішим інструментом і суттєво впливає на відвідуваність вашого ресурсу, це неодмінна дію для просування сайту.

Реєстрація сайту в каталогах особливо важлива для молодих ресурсів для початкового просування. Так як дає можливість отримати перші зовнішні посилання на сайт і це поступово піднімає його позиції в пошукових системах і залучає перших клієнтів. Кожен раз при додаванні сайту в новий каталог, створюється нова посилання на нього, по якій потенційні клієнти будуть переходити на ваш сайт.

Важливим є те, що при збільшенні кількості посилань на Ваш сайт з інших ресурсів пошукові системи поступово піднімають вище позицію Вашого сайту в результатах пошуку. Це відбувається тому, що на сайт посилаються авторитетні (з високим тИЦ ресурси), що передають частину своєї ваги Вашому сайту.

Це відбувається тому, що на сайт посилаються авторитетні (з високим тИЦ ресурси), що передають частину своєї ваги Вашому сайту

Після завершення створення веб сайту вашого ресурсу буде потрібно реєстрація сайту в тематичних каталогах, це необхідну дію яке спрямоване на швидке розкручування. Цей захід збільшує швидкість індексації веб-сайту і покращує позиції по середньочастотним і низькочастотних запитах.

Велику користь принесе поступова реєстрація сайту, тобто коли вона відбувається не одноразово або епізодично, а регулярно. Посилання з тематичних каталогів (так звані беклінки) повинні розміщуватися поступово, щоб сайт не потрапив під спам-фільтр Яндекса.

Що потрібно для ефективної реєстрації в каталогах?

 • Проаналізувати сайти конкурентів, і визначити за якими ключовими запитами вони просувають свої сайти. Це необхідно для того, щоб вибрати ключові фрази для свого просування з числа середньо частотних запитів. При реєстрації в каталогах саме вони є найбільш ефективними.
 • Скласти список ключових запитів, за якими Ваші цільові клієнти будуть знаходити сайт в пошукових системах.
 • Скласти різні тексти оголошень, в яких використовуються, вибрані ключові фрази. Чим більше різних текстів, тим краще.
 • Скласти кілька коротких і повних описів Вашого сайту - чим більше різних описів, тим краще.

Цю роботу Ви можете виконати самостійно, скориставшись Статистикою пошукових запитів Рамблера або сервісом Подбора слів Яндекс.Директа. Або Ви можете доручити її фахівцям веб-студії АВАНЗЕТ, які професійно виконають всю роботу по аналізу конкурентів і складання списку ключових фраз для Вашого сайту. Відповідно до обраних регіонами для просування. А потім проведуть планомірну реєстрацію в каталогах.

Що важливо знати про просування сайту

Вам потрібна розробка сайту з підготовкою до SEO просування?

Тоді не гайте часу, напишіть нам прямо зараз!

Залишити заявку

Три головних результату, які дає реєстрація в каталогах

 1. По-перше, каталоги з високим тИЦ передають його сайтам, на які посилаються.
 2. По-друге, багато тематичні каталоги самі є активно відвідуваними Інтернет ресурсами і цілком можуть стати надійним додатковим джерелом трафіку на Ваш сайт.
 3. І, по-третє, саме тематичний обмін посиланнями є вірним способом для підвищення "ваги" сайту для пошукових систем.

Чому Вам краще скористатися послугами фахівців?

 1. По-перше, дуже важливо для реєстрації в каталогах підібрати правильні ключові слова і фрази, які обов'язково повинні бути присутніми в тексті розміщується посилання. Адже саме за ключовими словами і фразами Ваш сайт ранжируватиметься.
 2. По-друге, важливо вибрати правильні каталоги. Ви можете не знати, що деякі каталоги дають редіректнимі, а не прямі посилання. Тоді при кліці по такому посиланню запускається спеціальна програма на сайті каталогу, яка перенаправляє користувача на інший - цільової сайт. Ці посилання виявляться малокорисні.
 3. По-третє, додавання посилань на свій сайт в велику кількість каталогів дуже одноманітний, нецікавий і тривалий процес, тому їли Ви доручите цю роботу фахівцям, які знають і вміють це якісно робити, Ви заощадите багато часу і сил.
Перелік заходів по реєстрації в каталогахВартість

Експрес аналіз сайту Замовника 1200 руб. * Аналіз сайтів-конкурентів - 3 шт. Підбір ключових фраз - 15 шт. Підбір каталогів для передачі посилального ваги 2 400 руб. Складання альтернативних назв складання альтернативних описів Розміщення сторінки посилань каталогів Підбір рубрик для розміщення посилань Обробка листів каталогів Пересилання даних в каталоги Звіт про реєстрацію Вартість за сайт 3 500 руб. * Спеціальна ціна на експрес-аудит при замовленні послуги реєстрації в каталогах

Ручна реєстрація сайту в тематичних каталогах вашого регіону додатково дає прив'язку до регіону просування сайту. В результаті цього молодий інтернет сайт швидко піднімається в пошуковій видачі.

Звертайтеся до фахівців веб-студії АВАНЗЕТ - ми допоможемо скласти "продають" тексти оголошень для реєстрації в каталогах. Телефонуйте за номером +7 (961) 532-3830 , Або заповніть форму, щоб замовити реєстрацію в каталогах

← Поділитися з друзями!

Що потрібно для ефективної реєстрації в каталогах?
Що потрібно для ефективної реєстрації в каталогах?
Чому Вам краще скористатися послугами фахівців?