Рейтинг «Популярність бренду SEO-компаній-2015»

  1. Що таке рейтинг популярності, і навіщо в ньому участь?
  2. Беручи участь в рейтингу, компанії отримують:

Редакція SEOnews в 8 разів оголошує про старт щорічного рейтингу «Популярність бренду SEO-компаній-2015» і запрошує SEO-компанії взяти в ньому участь.

Що таке рейтинг популярності, і навіщо в ньому участь? Редакція SEOnews в 8 разів оголошує про старт щорічного рейтингу «Популярність бренду SEO-компаній-2015» і запрошує SEO-компанії взяти в ньому участь

Часто клієнти звертаються до сильних гравцям SEO ринку, гравцям, що зарекомендували себе як стабільна і надійна компанія. Редакція SEOnews проводить дослідження, що відображає показник популярності компаній в SEO-середовищі. Щорічно публікується рейтинг компаній, які піклуються про свою репутацію і проводять грамотну PR-політику.

Беручи участь в рейтингу, компанії отримують:

  • PR. Дослідження проводить найстаріше галузеве видання, і кожен рейтинг супроводжується масштабною інформаційною підтримкою (прес-релізи, пости в соцмережах, розсилки, медійна реклама і т.д.)
  • Клієнтів. Як показує практика, більшість клієнтів SEO-послуг знаходять своїх підрядників, спираючись на думку рейтингів SEOnews.

З року в рік методологія рейтингу залишається незмінною і складається з двох основних етапів. Перший етап передбачає анкетування компаній, де кожен учасник виділять 20 найвідоміших, на їхню думку компаній, виключаючи свою. Другий етап - опитування серед незалежних експертів SEO-галузі.

Збір заявок триватиме з 5 по 16 жовтня 2015 року. Участь в рейтингу безкоштовне.

необхідний попередній реєстрація .

З усіх питань можна звертатися в спеціаліста зі зв'язків з громадськістю Христина Каблук: [email protected]

***

Рейтинги SEOnews проходять за підтримки РАЕК

Інтернет-партнер: Runet-ID

Генеральні партнери проекту: Rookee

Офіційний реєстратор рейтингу: Reg.ru

Інформаційні партнери: MyAcademy , Oborot.ru , UMI.CMS , Seopro.ru , Searchengines.ru , Webmasters.ru , CMS Magazine , SEO-Study , SEMonline.ru , Limur.su , вебпроектів

Що таке рейтинг популярності, і навіщо в ньому участь?
Що таке рейтинг популярності, і навіщо в ньому участь?