Реклама Інстаграм бізнесу. Розкрутка і просування, продажу

 1. Послуги в Інстаграм
 2. Статистика і аналітика Інстаграм
 3. аудиторія Інстаграм

100% ЮРИДИЧНА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ СЕРВІСУ. ПРАЦЮЄМО ПО ДОГОВОРУ

Ми впевнені в якості наших послуг і повернемо вам всі гроші, якщо просування не дасть результатів або ми не виконаємо в повній мірі свої зобов'язання.

АКТИВНІ ЖИВІ ПОДПІСЧІКІ.ЦЕЛЕВАЯ АУДИТОРІЯ. РЕАЛЬНІ фоловерів

Професійно просунути інстаграм, щоб отримати живу, активну і зацікавлену аудиторію! Без ботів, фейків, офферов і інших методів накрутки.

НАДІЙНІСТЬ І БЕЗОПАСНОСТЬ.БЕЛОЕ ПОСТУП І РОЗКРУЧУВАННЯ

Ми дотримуємося всіх технічні аспекти, ліміти, правила і обмеження при роботі з Instagram. Наша система створює емуляцію реальної поведінки живої людини з Інстаграме, включаючи час активності протягом доби, серфінг профілів в соціальній мережі, витримка пауз і багатьох інших нюансів, тим самим зводячи всі можливі ризики до нуля.

РЕАЛЬНА СТОІМОСТЬ.НЕ хочете переплачувати?

Ми не завищуємо ціни на рекламу в Інстаграме, вартість просування і розкрутки низька, ми ловимо кризовий тренд «давати більше за менші гроші» і заробляємо на цьому. У нас повністю прозоре ціноутворення, все детально прописано в кошторисі робіт. Для постійних клієнтів розроблена гнучка система знижок.

ОПТИМІЗАЦІЯ ІПОВИШЕНІЕ ЕФЕКТИВНОСТІ

Ми розробили унікальне програмне забезпечення, яке дозволяє нам взаємодіяти з Інстаграмом через офіційне API, створили свої власні потужні і швидкі фільтри аудиторій, які дозволяють економити ваші гроші і час.

БІЛА БУХГАЛТЕРІЯ.СОПРОВОДІТЕЛЬНИЕ ДОКУМЕНТИ

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте повну звітність і всі супровідні документи для бухгалтерії: договір, рахунок-фактура, акт виконаних робіт.

МЕТОЮ РЕКЛАМИ В ІНСТАГРАМЕ БАЧИТЕ ПРОДАЖУ?

У вас буде особистий консультант, який допоможе збільшити конверсію бізнесу в Instagram!

Послуги в Інстаграм

І їх передплатники

І їх передплатники

Я займаюся ремонтом авто і дуже хотів розкрутити Інстаграм. Перепробував кілька способів просувати аккаунт, а потім звернувся в сервіс реклама інстаграм ру. Після включення в роботу даного агенства з просування, проблема з вхідним потоком клієнтів ...

ІванІван

Санкт-Петербург

«Хочемо подякувати фахівців компанії reklama instagram ru за оперативність та індивідуальний підхід.»

Арт директор

кафе

«Це перша команда, яка проводить рекламні кампанії абсолютно прозоро і з наданням детальних звітів по статистиці. Із задоволенням порекомендуємо сайт реклама інстаграм ру нашим партнерам як чесне, відповідальне і дуже надійно SMM агентство. »

засновник

автосервіс

«Співробітники компанії Reklama-instagram.ru швидко реагують на запити, якісно і в строк виконують свої обов'язки, ввічливо і грамотно відповідають на запитання передплатників, дають рекомендації з розвитку паблік, залученню передплатників в діалог і зворотний зв'язок.»

Начальник відділу маркетингу

ВАТ «Карельська Косметика»

«Завжди дуже приємно працювати з командою кваліфікованих співробітників. Особливо важливо, коли при роботі відчувається прояв уваги і турботи до кожного проекту та особливої ​​підхід до клієнта. »

директор

ТОВ «Бел Дент»

Використовували з чоловіком сервіс для розкрутки інстаграма і самим нам так і не вдалося досягти хоч скільки-небудь значущих результатів. У reklama-instagram.ru менеджер Костянтин доступно пояснив, чому важливо зібрати правильну базу і крім массфоловінг необхідно використовувати ...

Катерина

Москва

Реклама, розкручування і
просування в Інстаграм

Комплексні рішення під ключ для вашого бізнесу

Instagram - це найпопулярніша і швидкозростаюча соціальна мережа на протязі останніх декількох років. З більш ніж 1 мільярда щомісячних активних і платоспроможних користувачів неодмінно знайдуться ваші цільові клієнти. Щоденна активність соцмережі становить понад 500 мільйонів акаунтів. Маркетинг (SMM) в Інстаграм допоможе залучити потрібну аудиторію в великих обсягах, підвищити впізнаваність вашої компанії, а слідом стимулювати попит і збільшити продажі, кількість завантажень мобільних додатків або відвідуваність салону, агентства, ресторану, кафе, бару, магазину, інтернет сайту, збере людей на вечірку і машини в автосервіс. Аккаунт в Instagram дає відмінну можливість вигідно представити компанію на платформі, де люди люблять проводити свій вільний час. Варто відзначити, що це платоспроможна і сама купує в інтернеті аудиторія 24-35 років з максимальним рівнем залученості, який в рази перевищує даний показник за всіма іншими соціальних мереж! Продавати свої товари і послуги в інтернеті тепер стало ще простіше! Адже люди, які регулярно переглядають ваші продукти або послуги, з більшою ймовірністю здійснять покупку.Ми завжди раді допомогти вам відкрити бізнес профіль своєї компанії в Інстаграм і значно збільшити обсяг своїх потенційних покупців і клієнтів на цій ефективної рекламної майданчику!

КОРИСТУВАЧІВ ПІДПИСАНО НА БІЗНЕС акаунт ПІДПРИЄМСТВ

КОРИСТУВАЧІВ КУПУЮТЬ СЕРВІСИ, товари і послуги В ІНСТАГРАМЕ

Вчиняти дії ПІСЛЯ CTA (Call to action)

Статистика і аналітика Інстаграм

Як показали результати опитування користувачів соціальної мережі, вже в 2015 році більше 60% респондентів використовували Instagram, як майданчик для пошуку цікавлять товарів і послуг. Тепер же, в 2017 році, з приходом офіційної контекстної таргетированной реклами в стрічці в СНД, просуванням постів, статистикою і такою кількістю інструментів, завдяки яким набагато легше ефективно вести свій бізнес, створити і відкрити інтернет-магазин, Інстаграм став повноцінним комерційним нетворк-каталогом , вітриною товарів і послуг із середнім чеком до 5 000 рублів. Однак повно в Інстаграме і тих, хто своїм середнім чеком може засмущать навіть заможних панів. Цим необхідно користуватися, поки ринок тільки формується, виводити комерційний аккаунт в топ пошуку за хештегом, геолокації, просунути в топ рекомендацій і отримувати вершки, керуючись контент-планом, поки інші ще тільки думають, чи варто. Однозначно, варто! Ведення профілю з якісним контентом і розкручуванням, постійним потоком входять відвідувачів, живе спілкування і своєчасна обробка заявок в коментарях ідиректив продають в Інстаграме абсолютно все!

61% ЖІНОК

39% ЧОЛОВІКІВ

НА 40%> залученням (ER) НІЖ В ІНШИХ СОЦМЕРЕЖАХ

61% ЖІНОК

39% ЧОЛОВІКІВ

НА 40%> залученням

аудиторія Інстаграм

0

+

Азербайджан

Соціальна мережа пропонує компаніям додаткові інструменти для спілкування з передплатниками та клієнтами. Завдяки smm послуг реклами та просування в Інстаграме, величезна кількість компаній і бізнесів вже вийшли в топ продажів, а ви хочете бути серед них?

У майбутньому на ринку залишиться два види компаній - ті, хто в Інтернеті, і ті, хто вийшов з бізнесу!

Білл Гейтс

 • стратегія розкрутки

  Для просування Інстаграма розробляється стратегія досягнення рекламних цілей, kpi показників ефективності реклами, створюється контент-план наповнення бізнес аккаунта компанії.

 • Підвищення ефективності

  Щоденний процес просування та розкрутки. Аналіз результатів рекламної кампанії, коригування для підвищення охоплення цільової аудиторії та ефективності використання бюджету на рекламу.

 • Реальні живі передплатники

  Ваша цільова аудиторія по безлічі критеріїв, тільки активні фоловерів в instagram. Просуваючи інстаграм у нас, ви отримуєте живу, активну і зацікавлену аудиторію! Без ботів, фейків, офферов і інших методів накрутки.

 • Аналіз та експертиза

  Для аналітики ніші ми завжди починаємо з якісного огляду ваших основних показників, цілей, сильних конкурентів на ринку, цільової аудиторії і рівня конкуренції в цілому.

 • Дотримання термінів

  Професійне просування в інстаграм. Виконуємо роботу з повним дотриманням термінів. Вносимо правки і коригування, за бажанням клієнта.

6 ПРИЧИН СТВОРИТИ БІЗНЕС АККАУНТ В ІНСТАГРАМ

Відкрити інтернет-магазин, салон, продавати послуги і товари через Instagram

Instagram, безсумнівно, одна з найвідоміших соціальних мереж по всьому світу, і будь-який маркетолог скаже вам наскільки вигідно просування продукту саме в цій мережі. Незалежно від того, чи володієте ви великою компанією або малим бізнесом, включите просування бренду в Instagram в вашу стратегію!

Якщо ви ще сумніваєтеся, що Instagram дуже корисний для просування, просто прочитайте ці доводи і переконайтеся на всі 100%

ІНСТАГРАМ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПІДПРИЄМЦЯ АБО ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

Якщо ж ви не компанія, а працюєте як індивідуальний підприємець або фізична особа, то Інстаграм може допомогти вам відкрити свою інтернет-вітрину, магазин з вашими товарами та послугами, що безсумнівно допоможе вам в продажах і просуванні. Instagram профілю на початку розкрутки буде досить, щоб просувати вас як фахівця в інтернеті, як сайт-візитка в соціальній мережі. А якщо підключити інструменти для реклами, то стане повноцінним інтернет-магазином, студією і салоном краси, куди люди приходять, щоб купити послугу і вирішити питання. Пора почати просувати свій комерційний бізнес аккаунт!

НЕ хочете переплачувати?
МЕТОЮ РЕКЛАМИ В ІНСТАГРАМЕ БАЧИТЕ ПРОДАЖУ?
Завдяки smm послуг реклами та просування в Інстаграме, величезна кількість компаній і бізнесів вже вийшли в топ продажів, а ви хочете бути серед них?