Рекомендації по СЕО оптимізації веб-сайту: як застосовувати Description

 1. Що дає хороший сниппет в результатах пошукової видачі?
 2. Оптимізація веб сайту: рекомендації для грамотного заповнення мета-тега Description:
 3. Кілька важливих причин необхідності мета-тега Description для СЕО оптимізації сайту:

Рекомендації по СЕО оптимізації сайту від веб студії АВАНЗЕТ допоможуть підготувати ресурс до просування в пошукових системах. Правильно застосовуючи тег Description, можна отримати хороші результати. якщо вам потрібна розробка сайту з СЕО оптимізацією, ви можете замовити сайт компанії в нашій веб студії. Ми виконаємо всі роботи під ключ з просуванням і гарантією результату.

Для чого в принципі потрібна СЕО оптимізація сайту? Відповідь проста: для підвищення позицій сайту в пошуковій видачі з метою його просування по певних ключових запитах користувачів. При аналізі методів пошукової оптимізації одним з найважливіших вважається правильне застосування тега Description.

Саме цей тег бере участь у формуванні сниппета (це короткий текст, який описує сторінку в результатах пошуку). Ключові слова в сніпеті будуть виділені жирним, якщо вони точно відповідають запиту користувача. Тому при підготовці Description важливо включати в нього ключові фрази, так як це підвищує ймовірність переходу за посиланням з пошукової видачі.

Попри те, що зміст тега Description, безпосередньо не бере участі в ранжуванні сайту, він важливий саме тому, що використовується для формування сниппета, який відображається в результатах пошуку.

Що дає хороший сниппет в результатах пошукової видачі?

Сніппет є основою для формування хороших поведінкових факторів. Які в подальшому впливають на зростання позицій сайту, так як поведінкові фактори, останнім часом, дають вагомий внесок у ранжування сторінки.

Логіка пошукових систем є такою: якщо на сайт часто клікають з пошукової видачі, значить, він точно відповідає запитам користувачів, отже, має сенс підняти його вище в пошуку.

Description здатний опосередковано впливати на ранжирування веб-сторінки. З його допомогою можна створити красивий клікабельним сниппет, що поліпшить поведінкові фактори сайту і його позицію в за конкретним запитом.

Оптимізація веб сайту: рекомендації для грамотного заповнення мета-тега Description:

 • Описувати вміст однієї конкретної сторінки, а не всього ресурсу цілком
 • Необхідно використовувати індивідуальні опису для кожної сторінки, так як повторювані опису Google не показує в сниппета
 • Найкраща довжина тега повинна складати приблизно 170 знаків з коротким і ясним описом сторінки
 • При оптимізації веб сайту під низькочастотні запити обов'язково вживайте їх в Meta Description, це збільшить шанси попадання тексту в сниппет
 • Розташовуйте ключові слова і важливу інформацію на самому початку мета-опису, так як пошукові системи найбільшу перевагу при формуванні сниппета віддають саме початку опису.
 • У тезі Description повинна міститися актуальна інформація про сторінку, наприклад ціна на товар або послуги.

Корисна інформація по темі створення, просування і оптимізація сайтів

Вам потрібна розробка сайту з підготовкою до SEO просування?

Тоді не гайте часу, напишіть нам прямо зараз!

Залишити заявку

Кілька важливих причин необхідності мета-тега Description для СЕО оптимізації сайту:

 • Як правило, Google бере сниппет з існуючого мета-тега Description сторінки. Його наявність сприятливо вплине на позиції сайту в пошуковому запиті.
 • Пошукова система Яндекс теж стала набагато більшу увагу надавати Description для формування сниппета сторінки. Якщо раніше це було рідкістю, то тепер це одне з головних правил.
 • Мета-тег Description сприяє збільшенню трафіку, так як потрапило хороше мета-опис в сниппет, здатне відчутно збільшити відвідування сайту і поточні позиції.
 • Добре сформовані сніппети, в результаті високої кликабельности, приведуть до посилення поведінкових факторів, що поступово викличе зростання позицій сайту, особливо в пошуковій системі Яндекс.

Замовити виготовлення СЕО оптимізованого сайту

Веб студія «АВАНЗЕТ» спеціалізується на розробці сайтів підготовлених до пошукового просування. У нашій компанії ви можете замовити виготовлення сайту, який відразу буде оптимізований під просування в пошукових системах.

Це значно скоротить ваш бюджет на розкрутку, і головне, ви отримаєте значний виграш за часом, так як ресурс почне природне просування за рахунок грамотної внутрішньої оптимізації. Наступна стаття SEO пошукова оптимізація сайту із застосуванням тега Title розкриває особливості грамотного складання тегов Title.

Якщо вам потрібна якісна веб розробка з підготовкою до просування, звертайтеся веб студію АВАНЗЕТ, телефонуйте або заповніть форму, щоб замовити якісний сайт з СЕО оптимізацією

← Поділитися з друзями!

Що дає хороший сниппет в результатах пошукової видачі?
Для чого в принципі потрібна СЕО оптимізація сайту?
Що дає хороший сниппет в результатах пошукової видачі?