Різні методи SEO: Рунет проти США та Західної Європи

  1. Ви не можете відмовитися від своєї природи
  2. Клієнти
  3. SEO технології: не обманювати тільки техніку
  4. Ключові слова
  5. Створення посилань
  6. Маркетинг у соціальних мережах
  7. Висновок

Час читання: 6 хвилин

Час читання: 6 хвилин

Пошукова оптимізація (SEO) є однією з найпопулярніших і найбільш ефективних методів в інтернет-маркетингу. Але існують різні підходи в компаніях із Західної Європи, США та Східної Європи, пострадянських країн. Справа в тому, що різні клієнти та SEO-оптимізатори сприймають.

Наприклад, у Східній Європі можна зустріти компанії, які мають професійний підхід до SEO, але є найпопулярніші студії з подібними методами, такими як дешеві посилання і багато завдань, які використовуються для різних проектів. Існує протилежна ситуація в західних країнах. Вони також мають більш високий рівень послуг і тарифів. (У нашій статті ми називатимемо Східну Європу і пострадянські країни, як Схід , США і країни Західної Європи, як Захід ).

Давайте зрозуміємо, яка різниця між основними методами SEO. Оскільки середовище в мережі є однаковим для кожної країни, вирішальним фактором є людина.

Ви не можете відмовитися від своєї природи

Цілі: різниця в підході

Ніхто не повинен забувати, що кінцевою метою SEO є залучення якомога більше клієнтів і збільшення прибутку клієнта Ніхто не повинен забувати, що кінцевою метою SEO є залучення якомога більше клієнтів і збільшення прибутку клієнта. Але для досягнення цієї мети існують різні методики.

Схід:

Основна мета більшості східних оптимізаторів SEO - отримати високу позицію в мережі якомога швидше. Зростання має відбутися, але вони не приділяють належної уваги потенційному клієнтові з метою залучення якомога більше користувачів. Це робить такі SEO оптимізатори на чорні капелюхи. Такі прийоми зловживають Інтернетом.

Захід:

Захищені законом західні люди намагаються досягти цілей SEO без чорних капелюхів. Вони взагалі купують посилання, але вони прагнуть заробити білу репутацію. У той час клієнти налаштовані на зростання стабільності веб-сайтів і ставок переходів, а не на швидкий результат. Репутація компанії посіла перше місце серед виробників. SEO компанії надають клієнтам повний пакет послуг, таких як фіксована кількість статей, посилань і т.д. Якщо ви працюєте у великій IT-західній компанії, ви повинні бути спеціалізованими спеціалістами, які часто роблять щось особливе та вдосконалюють навички.

Клієнти

Звичайно, застосовані технології SEO сильно залежать від клієнтів: від того, що вони хочуть досягти, як швидко і якою ціною вони готові платити за це Звичайно, застосовані технології SEO сильно залежать від клієнтів: від того, що вони хочуть досягти, як швидко і якою ціною вони готові платити за це.

Схід:

Клієнти в країнах Сходу прагнуть отримати високі ставки швидким і дешевим способом, надаючи SEO компаніям ресурси. У результаті вони отримують відповідну якість, яку забезпечують сірі капелюхи.

Захід:

Клієнти на Заході налаштовані якісно і довгостроково. Приємним є те, що вони готові платити за високу якість оптимізації, оскільки знають про всі ризики, які можуть виникнути при дешевих послугах.

SEO технології: не обманювати тільки техніку

Як маркетингова стратегія, SEO реалізується на повну потужність. Основними методами є однакові: мета-теги, зміст, посилання тощо. Але його реалізація є основною відмінністю між двома сторонами.

Ключові слова

SEO строго базується на ключових словах SEO строго базується на ключових словах. Таким чином, кожна стратегія SEO повинна бути визначена та проаналізована процесом вибору та розміщення ключових слів.

Схід:

Напевно, кожен з нас зіткнувся з ситуацією, коли ви поклали фразу в пошукову систему, клацніть на першому посиланні і не знайдете там нічого, тільки сміття. Спам, дверні сторінки, маскування все ще забивають Рунет. На жаль, це працює. Звичайно, пошукові системи намагаються розібратися з цим і нещодавно посилили правила, але мережа все ще наповнена продуктами чорних капелюхів.

Захід:

Більшість західних фахівців є більш просунутими у цьому питанні; вони також мають різні цілі, бюджети та результати. Оптимізація сайту починається з семантичного ядра. Оскільки ефективність SEO залежить від ключових слів, вони повинні відповідати змісту та набору ключових слів, які необхідно зважувати.

Створення посилань

Давайте поговоримо про найпопулярніші стратегії побудови посилань Давайте поговоримо про найпопулярніші стратегії побудови посилань. Ми не можемо чітко сказати в цьому питанні, тому що клієнти та їхні вимоги спрощують політику оптимізатора.

Схід:

Короткострокова стратегія - Штучне будівництво ланок. Східні фахівці використовували для збільшення неприродного, але швидкого шляху зв'язування; вони купують зворотні посилання на ринку, залишають спам в коментарях і т.д. Є багато ситуацій, коли клієнт, що ви розміщуєте веб-сайт у п'ятірці в результатах пошуку, дає 300 доларів. Це дозволяє східним фахівцям знайти хитрі способи задоволення клієнта. Вони використовують SAPE для придбання тимчасових посилань і постійних посилань. Тимчасові посилання викликають залежність веб-сайту, коли постійні посилання занадто дорогі. Пам'ятайте, що головна проблема у східних країнах - це брак ресурсів.

Захід:

Природні стратегії пошуку . Західні оптимізатори SEO використовують поступове будівництво посилань як основну техніку оптимізації сайту. Природні зв'язки є найважливішою частиною цієї стратегії. Їх можна отримати тільки завдяки унікальному та цікавому контенту.

Західні оптимізатори намагаються заслужити довіру пошукових систем, а не поспішати. Вони воліють отримувати якість. Звичайно, вони купують посилання, але вони повинні бути якісними і залучати потенційних клієнтів на сайт. У результаті вони коштують набагато більше. Але в перспективі якісні зв'язки приносять більше дивідендів, ніж не якісні.

Гостьовий блог . Ця методика використовується європейцями та американцями для забезпечення високого рівня SEO послуг. Вона базується на якісному змісті, який оптимізатори обмінюють на можливість розміщувати посилання на блозі.

Статті перехресного розміщення . Це стара і доведена техніка. Але сьогодні це не головна стратегія західних фахівців. Вони мають серйозний підхід до поганих посилань на свої сайти.

Статті, обмін, блоги, питання-відповіді в Google Groups, Yahoo! Відповіді і т.д. все ще дуже популярні серед професіоналів.

Маркетинг у соціальних мережах

Одним з головних факторів, що впливають на SEO, є зміст веб-сайту. Тому важливо також визнати відмінності в цьому аспекті.

Схід:

Давайте поговоримо про цю, здавалося б, маленьку річ, як вміст. Наші копірайтери прив'язані до грошей, тому вони проводять загальну політику: швидше, дешевше, краще. Оновлення сайту є дуже важливим у просуванні, а вміст має бути унікальним та цікавим. При замовленні дешевих текстів ви отримаєте відповідну якість.

Захід:

На Заході підхід до контенту дуже серйозний, і якщо SEO-копірайтер займеться цією темою, то він / вона отримує всю необхідну інформацію і повністю охоплює цю тему. Копірайтери намагаються не просто заповнити вміст сайту; вони прагнуть залучити клієнтів, використовуючи цікаві думки, не накладаючи ключових слів. Вони сприяють збільшенню тривалості перебування відвідувачів на сайті та результатів рейтингу.

Висновок

Широко поширена думка, що життя в Інтернеті буде простіше і чистіше без SEO. З одного боку це правда, але, з іншого боку, SEO існує. Комусь подобається, хтось ні. SEO не наука, тут все відносно. Ми не можемо заперечувати, що SEO є невід'ємною частиною Інтернет-життя, вона широко використовується. Навіть якщо у вас є дуже корисний і прохолодний сайт, ви будете віддавати надовго без його просування в пошукових системах. SEO, як техніка маркетингу, повинна бути вдосконалена з використанням нових методів, прийнявши досвід західних колег, щоб перейти на наступний рівень. Рунет залишиться без скидок і без жодного поліпшення ви знайдете щось корисне в купах сміття.

Перегляньте наші пов'язані статті:

Чи є Seo All About Ключові слова?

Ви не хочете робити це для вашого SEO!

Чому всі ваші команди повинні бути інтегровані з SEO?

Чому всі ваші команди повинні бути інтегровані з SEO?