Розгін комп'ютера СПб, розгін процесора, збільшити продуктивність комп'ютера

  1. Чому розгін взагалі можливий?
  2. Вартість розгону від 1000 рублів

Уявіть собі таку ситуацію. Ви прийняли рішення зробити апдейт вашого комп'ютера і збільшити продуктивність комп'ютера, а точніше змінити процесор або відеокарту на найбільш свіжу і продуктивну. Тільки для його придбання ніяк не вистачає коштів, а купити його зовсім хочеться. Що робити? Накопичувати кілька місяців? Для чого, якщо можна "піти по шляху меншого опору", тобто придбати найменш дорогу модель тієї ж лінійки, і розігнати до максимальної продуктивності. Однак для розгону процесора потрібно мати найбільш гарну систему охолодження і розсіювання теплової потужності. На адже справі, віддавши через найбільш успішну систему охолодження на кілька $ більше, ви все одно залишаєтеся в "виграші": після розгону комп'ютера ви отримуєте найбільш продуктивну платформу.

Моделі процесорів нижнього і середнього цінового діапазону однієї лінійки женуться досить добре і в 90% випадків дозволяють отримати однакову або більшу тактову частоту, ніж у кращих моделей процесорів тієї ж лінійки Моделі процесорів нижнього і середнього цінового діапазону однієї лінійки женуться досить добре і в 90% випадків дозволяють отримати однакову або більшу тактову частоту, ніж у кращих моделей процесорів тієї ж лінійки. Інші 10% дозволено перемогти на природний недолік певного примірника, через через що з ним можуть відбуватися будь-які труднощі в тому числі і на номінальній частоті, але час, переходи на новітні перевірки і Степпінг ядра, а ще налагодженість виготовлення сприяють зменшенню випуску дефектних процесорів.
Ще є думка про те, ніби потім розгону процесора "летять". Скажу вам з усією відповідальністю, ніби так елементарно вилізти з ладу нічого не має можливість, в тому числі процесор, звичайно, якщо ви самі ніяк не доклали до цього руку або паяльник :). Однак слід пам'ятати, ніби головний ворог при розгоні - це температура! На неї необхідно направляти особливу увагу. У наступних частинах заміток я повідаю вам найбільш ретельно про можливі трудящих температурах певного процесора, а ще способи боротьби з нею. Є водний і повітряний Охолодження.
І на майбутнє: завдаток успішного розгону ПК - твереза ​​голова і "прямі" руки, плюс крапелька завзятості і дієздатність заявити домогтися результату.

Найменування послуги Ціна Виїзд на будинок в межах КАД Безкоштовно * Налаштування BIOS 200-500 руб Розгін процесора від 500 руб. Налаштування швидкодії Windows (оптимізація служб) 600 руб. Розгін ігровий відеокарти від 20-50% 500-1000 руб.

* При оплаті послуг на суму понад 800 рублів. В інших випадках вартість виїзду становить 300 рублів.

Чому розгін взагалі можливий?

Виробник тестує партію процесорів на максимальної пікової частоті (на якій працює виключно дорогоцінна і продуктивна модель) і коефіцієнт, ніяк не пройшли аналіз процесорів, елементарно бракуються, ставлячи їм найменшу частоту. Однак посеред отбракованних процесорів трапляються екземпляри, здатні діяти на найбільш великих частотах, ніж відмічені виробником, тому знайте, ніби якщо вам попався процесор, ніяк не пройшли випробування на більшій частоті, ніж відмічено в його специфікації, у нього є якийсь потенціал для майбутнього розгону комп'ютера . Рекомендуємо перед розгоном провести діагностика комп'ютера на потенціал вашого "улюбленця"

Вартість розгону від 1000 рублів

Для успішного розгону процесора вам потрібні будуть високоякісні комплектуючі, наприклад, показали себе з непоганого боку виробників і тому моделі, на які надходить найменша кількість претензій (найбільш ретельно). Як варіант, можна зайти на будь-якій форум, присвячений ПК, і елементарно почитати, які труднощі бачаться з тієї або іншою моделлю материнської плати, процесора, БП і т.д.
Ніяк не варто забувати про вірною і дієвої організації легкого охолодження як процесора і відеокарти, так і системи в цілому.

Чому розгін взагалі можливий?
Що робити?
Накопичувати кілька місяців?
Чому розгін взагалі можливий?