Розкрутка аккаунта в Behance - просування послуг дизайнера

 1. ... навіщо просуватися в Behance?
 2. Передісторія
 3. Наша стратегія розкрутки в Behance
 4. Просування в Behance. Етап 1.
 5. Просування в Behance. Етап 3.
 6. Частота публікацій і їх зміст
 7. Лідогенераціі на Behance
 8. PS
 9. Як Ви просуваєте послуги дизайну?

Перш ніж розглянути питання просування в Behance, давайте дамо відповідь на питання: що таке Behance (Біхансе) і навіщо він потрібен? Яку користь може принести архітектурної або дизайнерської студії? Наскільки необхідно просування в Behance?

Отже,

... навіщо просуватися в Behance?

Behance - це креативна платформа номер 1 в світі, на якій дизайнери, і представники творчих професій можуть ділитися своїми робота, презентувати свої кейси, оцінювати інших дизайнерів, і що найголовніше - просувати свої послуги. Доцільність просування в Behance визначається статистикою: за даними на лютий 2018 року в індексі Google знаходиться більше 127 млн. Сторінок, переважно з кейсами проектів, щомісячна аудиторія складає 2,5 млн. Відвідувачів із загальним числом переглядів 54 млн. Переглянутих сторінок на місяць! Значний відсоток відвідувачів сайту - це потенційні клієнти. Саме цей фактор робить майданчик одним з основних каналів залучення замовників в сегменті послуг графіки, ілюстрацій, створення сайтів , Motion дизайну, розробки веб-інтерактиву, архітектури, дизайну продуктів, а також дизайну в цілому.

За статистичними даними Alexa сайт знаходиться на 463 місці в світі за відвідуваністю.

Відвідуваність Behance (за даними Alexa на 02.2018 р)

Передісторія

До відмови від надання послуг дизайну та веб-розробки сайтів ми планували активне просування в Behance, проте наші плани помінялися і ми згорнули цілому напрямок, щоб сфокусуватися на інтернет-маркетингу і кинути всі сили в рекламу, PR, SEO, крауд ​​і прокачування інших ськиллов . Однак стратегія і навіть тактика залишилися, і ми готові поділити нашими напрацюваннями.

Для формування плану маркетингу розкрутки в Behance була проведена велика робота: вивчалися успішні кейси з просування в Behance як в російськомовному середовищі, так і в англомовній. Причому акцент однозначно робився на американські кейси, також ми вивчали акаунти з позиції їх тактичних напрацювань, типів популярних постів, аналіз використовуваних хештегов, задіяння соціальних мереж, їх взаємодія з аудиторій, їх дії поза Behance, SMO на їх сайтах, вобщем провели стандартний бенчмаркетинг.

За основу брали такі розкручені акаунти (більше 1 млн. Переглядів), як:

Також пропонуємо Вам вивчити інші розкручені акаунти в Behance, але вже безпосередньо у Вашій ніші, наприклад, в категорії - «Архітектура», або «Дизайн продуктів». Як би там не було, успішний досвід презентації своїх робіт буде корисним для розробки маркетингової стратегії.

Але найголовніше, що Ви повинні почерпнути у цих хлопців - це те, як ефективно презентувати Вашу роботу і показати її з вигідного боку!

Пару слів про оформлення кейсів. Просування в Behance можливо тільки при якісно оформлених роботах. Тому стежте за тим, щоб зображення та інформація про них були логічно послідовними, деталізовано відображали процес створення роботи, а на обкладинці стояла максимально привабливе зображення. Це буде впливати на CTR тобто кликабельность Ваших робіт в загальному списку. Також важливо вказувати всіх учасників проекту (це збільшить охоплення переглядів).

На другому етапі ми підсумували наявний успішний досвід і сформували на його основі стратегію інтернет-маркетингу .

Тепер по суті.

Наша стратегія розкрутки в Behance

Ми виділили 3 основні етапи:

 1. оформлення і "прокачування" аккаунта
 2. розкрутка аккаунта Behance
 3. просування своїх кейсів в Behance

Просування в Behance. Етап 1.

 • В цілому його можна охарактеризувати як оформлення і "прокачування" аккаунта. Мета: створити повністю оформлений і заповнений акаунт компанії. Завдання етапу:
 • Створити особистий аккаунт дизайнера, а також всіх учасників Вашої компанії. Заповнити по можливості всі поля.
 • Створити групу Вашої студії.
 • Встановити взаємозв'язок між сайтом і акаунтами в Behance: встановити посилання на сайт, і на сайті - наприклад, в футере значок Behance, а також провести SMO ​​на сторінках кейсів, вже розміщених на Вашому сайті.
 • Підписатися на дизайнерів з цікавими проектами у Вашій ніші (можливо можна буде щось "зачерпнути" в оформленні кейсів, або аккаунта Behance в цілому - зрозуміло, не самих робіт :-).
 • Додати кілька наявних проектів.

Просування в Behance. Етап 2.

Багато передплатників відразу не буде, якщо звичайно модератори Behance не вважатимуть додані Вами проекти винятковими і відразу не додадуть їх як вибрані в одну з категорій Галереї проекту, як наприклад, показано на gif нижче:

Багато передплатників відразу не буде, якщо звичайно модератори Behance не вважатимуть додані Вами проекти винятковими і відразу не додадуть їх як вибрані в одну з категорій Галереї проекту, як наприклад, показано на gif нижче:

Тому, щоб отримати первинне визнання на Behance, крім публікації своїх кейсів і робіт можна створити серію потенційно затребуваних кейсів, а саме: провести редизайн вже існуючих брендів.

Даний прийом уже неодноразово використовувався дизайнерами з усього світу. Наприклад, беремо такі відомі бренди, як Apple, Microsoft, Starbucks, X-space, Telsa, ну або будь-який інший, який Вам подобається. І робимо своє бачення щодо їхнього фірмового стилю. "Оптимізуємо" сторінки кейсів під брендові запити, з акцентом на англомовних користувачів і вау-ля! Трафік і кількість переглядів росте! Можна піти ще далі, і відправити Ваші роботи в відділ маркетингу відповідних компаній, можливо, вони зацікавляться Вашим майстерністю!

Частина друга етапу №2. Це робота з мережею професіоналів-дизайнерів. Активно пишіть коментарі, оцінюйте інші роботи, додайте в співтовариство Behance на Facebook, вобщем займіть активну позицію і станьте помітною фігурою спільноти!

Просування в Behance. Етап 3.

Припустимо, ми вже активний учасник спільноти, і у Вас є щонайменше 1000 передплатників і 20000 переглядів.

Настав час просувати свої кращі роботи!

Частота публікацій і їх зміст

Публікуйте не більше 1 проекту в день, а краще не частіше 1 проекту в 1-2 тижні. Тут виразно краще якість, ніж кількість. Час в перервах витратьте на докладну опрацювання кейсів - зображення повинні бути вражаючими і чіпляються, звертаючи увагу на деталі: шрифти, послідовність слайдів, їх опис - все має бути ідеальним.

Відносно послідовності, то використовуйте шаблон:

 1. Опис самого проекту
 2. Завдання, поставлене клієнтом
 3. Рішення завдання (детально описати процес рішення)
 4. Кінцевий підсумок.

Найкраще публікувати проекти від імені групи учасників, це буде більш ефективно в контексті просування аккаунта.

Лідогенераціі на Behance

Не забудьте додати як в групі, так і на сторінках акаунтів дизайнерів спосіб зв'язку для відправки брифа на замовлення + вкажіть географію клієнтів, з якими Ви можете працювати, найкраще вказати - worldwide.

І не забувайте золоте правило просування на Behance - публікуйте тільки найкращі роботи!

Список тактичних прийомів постійно доповнюється новими, проте, навіть використання перерахованих в нашій статті прийомів дозволить Вам значно підвищити представленість і видимість, а значить і інтерес до Ваших робіт в Біхансе!

PS

Багато хто вдається до допомоги платних і безкоштовних сервісів, яких в даний час вже чимало (наприклад, Dribe, BeTop і т.д.), однак це може мати лише тимчасовий характер і по суті просування в Behance зводиться до того, щоб Вашу роботу зауважили куратори і додали у вибране галереї, в яку потрапляє менше 1% від всіх завантажених робіт дизайнерів. Саме це "дає" тисячі і десятки тисяч переглядів і лайків ... Для цього потрібно, щоб Ваша робота:

 • отримала позитивний відгук від інших авторів (лайки, коментарі)
 • проект повинен включати в себе 6-20 зображень без повторення
 • зображення з високою роздільною здатністю, не менше 1400 пікселів
 • ніяких водяних знаків
 • проект повинен бути завершеним (НЕ чернетка)
 • мати привабливу обкладинку
 • була коректно налаштована: відповідна категорія, вказані співавтори, група, інструменти, теги і опис
 • а також носила інноваційний характер, була якісною, оригінальною і ретельно продуманою - це, мабуть, найважливіший пункт!

Детальніше Ви можете почитати про це в статті самих кураторів Беханс: https://medium.com/behance-blog/behance-curation-philosophy-and-approach-6e0ae9ab350f

Успіхів у просуванні в Behance, захоплюючих проектів, якими можна пишатися і серйозних клієнтів!

Автор статті: Павло Соколенко.

ТОП-публікацій автора:

Питання до дизайнерів і маркетологам дизайн-студій. Як Ви просуваєте свої послуги?

Як Ви просуваєте послуги дизайну?

 • Основний канал залучення - сайт за допомогою SEO
 • За допомогою контекстної і банерної реклами
 • Behance - наше все!
 • рекомендація
 • Перемоги в конкурсах і фестивалях реклами
 • Для мене це загадка, звідки вони дізнаються про мене ...

голосувати

Основний канал залучення - сайт за допомогою SEO 7.95% (7 голосів)

За допомогою контекстної і банерної реклами 4.55% (4 голоси)

Behance - наше все! 39.77% (35 голосів)

Рекомендація 17.05% (15 голосів)

Перемоги в конкурсах і фестивалях реклами 5.68% (5 голосів)

Для мене це загадка, звідки вони дізнаються про мене ... 25% (22 голоси)

Всього голосів 88

Повернутися до голосування

29 березня 2018 08 січня 2019 Пробіг сторінки: 6256

Навіщо просуватися в Behance?
Яку користь може принести архітектурної або дизайнерської студії?
Наскільки необхідно просування в Behance?
Навіщо просуватися в Behance?
Як Ви просуваєте свої послуги?
Як Ви просуваєте послуги дизайну?