Розкрутка додатків в App Store і Google Play разом з сервісом FewReview

Власним мобільним додатком зараз нікого не здивуєш - створити його можна навіть без знань мов програмування за допомогою спеціальних редакторів. Інша справа, що додаток необхідно вміти «розкрутити» і вивести в топи, інакше про його існування ніхто так і не дізнається. Розібратися з цією проблемою вам допоможе російський сервіс FewReview , Що надає абсолютно унікальні послуги.

Насамперед давайте розберемося, що ж впливає на стан вашого застосування в топах App Store або Google Play. Важливим критерієм, що впливає на позицію додатка в рейтингу, є кількість відгуків, залишених користувачами. Але звідки візьмуться ці самі користувачі, якщо додаток нове і знайти його можна тільки в самому низу певного пошукового запиту? Ця проблема не дає спати ночами багатьом розробникам, але ж просте рішення є.

Ім'я цьому рішенню - FewReview Ім'я цьому рішенню - FewReview. Новий російський сервіс дозволяє замовити позитивні відгуки для свого застосування буквально за два кліка. Примітніше всього, що кожен відгук буде залишений реальною людиною на основі досвіду роботи з вашим додатком. Ніяких ботів, накрутки і заздалегідь згенерованих відгуків, а відповідно нульові шанси на претензії з боку співробітників App Store.

Відгуки, куплені в сервісі FewReview відрізняються розгорнення і грамотністю Відгуки, куплені в сервісі FewReview відрізняються розгорнення і грамотністю. Відписок на кшталт «Додаток клас!» Ви не побачите, а це означає, що кожен витрачений в сервісі FewReview рубль окупить себе в найближчим часом. Також цікаво, що користувачів, які пишуть відгуки, дуже багато і всі вони мають свою точку зору, розглядаючи ваше додаток з різних сторін. Один, наприклад, може відзначити красу інтерфейсу, інший же, навпаки, буде захоплений реалізацією великої кількості функцій.

Замовляти відгуки у FewReview можна як для нового додатка, тільки вступає в боротьбу за перші місця в рейтингах App Store і Google Play, так і для старого, але має низьку середню оцінку Замовляти відгуки у FewReview можна як для нового додатка, тільки вступає в боротьбу за перші місця в рейтингах App Store і Google Play, так і для старого, але має низьку середню оцінку. Результатом публікації відгуків, написаних авторами сервісу FewReview, стане підняття середньої оцінки додатки до 4,7 балів. Творці сервісу відзначають, що бували випадки, коли навіть одна рекламна кампанія дозволяла вивести додаток в топ - тут вже все залежить від конкуренції за обраним пошуковим запитом.

Крім усього іншого, FewReview дозволяє своїм клієнтам «розтягувати кампанію», відстежувати статистику по рекламної кампанії, вивантажуючи статистику в таблицю Excel і отримувати вагомі знижки при замовленні великої кількості відгуків Крім усього іншого, FewReview дозволяє своїм клієнтам «розтягувати кампанію», відстежувати статистику по рекламної кампанії, вивантажуючи статистику в таблицю Excel і отримувати вагомі знижки при замовленні великої кількості відгуків. Вартість послуг сервісу FewReview досить демократична, особливо, на тлі конкурентів. Детально про всі особливості FewReview ви можете прочитати на офіційному сайті сервісу.

Просування додатків в App Store і Google Play останнім часом стає справою буденною, що нагадує просування сайтів в пошукових системах. Сервісів, що надають послуги з публікації відгуків в популярних магазинах додатків з'являється все більше, але тільки у FewReview є по-справжньому велика база реальних користувачів, які пишуть позитивні і чесні відгуки.

Радимо почитати:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Розкрутка додатків в App Store і Google Play разом з сервісом FewReview

Але звідки візьмуться ці самі користувачі, якщо додаток нове і знайти його можна тільки в самому низу певного пошукового запиту?