Розкрутка груп в ВКонтакте ціни на різні варіанти просування

 1. Скільки коштує розкручування з нуля
 2. Спеціальні послуги з накрутці передплатників
 3. Реклама в ВК (офіційна і неофіційна біржі)
 4. Найняти фрілансера або звернеться в студію з просування
 5. Підіб'ємо підсумки написаного
Home

» ВКонтакте »Розкрутка груп в ВКонтакте ціни на різні варіанти просування

Просування груп ВК стало одним з найпопулярніших способів розкрутити Ваш бізнес. У даній статті ми розглянемо ціни на розкрутку груп в Вконтакте, враховуючи оформлення та оптимізацію. На сьогоднішній день є дуже багато платних і безкоштовних способів розкрутити групу ВК. Якщо Ви володієте бюджетом і хочете отримати дійсно якісну аудиторію, тоді не варто шкодувати грошей і скористатися способами, описаними нижче.

У цій статті ми розглянемо:

 • скільки коштує вартість оформлення групи;
 • скільки коштує розкручування (на різні варіанти просування);

Про ведення групи окремо розписувати не будемо. Середня ціна - 30-50 $ в місяць, в залежності від теми.

Скільки коштує розкручування з нуля

Просування «з нуля», як правило, включає в себе створення та оформлення групи. Для створення і оформлення Вашого паблік можна скористатися послугами фрілансерів чи студій, що надають послуги з просування в соц. мережах. Просування «з нуля», як правило, включає в себе створення та оформлення групи

Давайте розпишемо, скільки коштує розкрутити групу в Вконтакте, враховуючи дизайн, ведення та оптимізацію.

Вартість за повним створення та оформлення групи (дизайн обкладинки, аватарки, банера, опис всіх розділів і т.д.) - від 2000 до 5000 руб.

Часто труднощі викликають тільки обкладинка (аватар) спільноти. З усім іншим люди справляються самостійно. У таких випадках вони просто звертаються до дизайнерів, які займаються розробкою логотипів, обкладинок і банерів для груп. Вартість таких їхніх послуг - від 1000 до 2000 руб. Наведемо прай-лист однієї з груп, що пропонують оформлення.

Наведемо прай-лист однієї з груп, що пропонують оформлення

Знайти їх дуже просто: вводимо в пошук Вконтакте: оформлення груп.

Після створення спільноти необхідно набирати в нього учасників. Вартість набору людей залежить від швидкості набору і того, наскільки якісну аудиторію Ви хочете отримати. Нижче ми розглянемо тільки кращі платні методи просування:

 • Накрутка передплатників за допомогою спеціальних сервісів;
 • Реклама у Вконтакте;
 • Використання послуг фрілансера або студії з просування.

Спеціальні послуги з накрутці передплатників

На сьогоднішній день сервісів по накрутці розвелося дуже багато. Популярними і ефективними сервісами є smmLaba , Progressium .

Середня вартість подібних сервісів - від 60 до 90 руб. за 100 передплатників. Це вартість накрутки живих учасників, які будуть виявляти активність у Вашій групі і малоймовірно одпишуть або будуть забанені.

Є варіант накриття людей дешево за допомогою все тих же сервісів - 19 руб. за 100 передплатників. Тут якість тих, хто підписався буде відповідно гірше (можливо це будуть боти). Більшість можуть відписатися і не будуть активні.

Для початкової розкрутки групи можна накрутити і не активних передплатників, але не варто забувати накручувати і живих. Так само не радиться накручувати велику кількість людей (не більше 100-200 в день), так як групу можуть забанити за накрутку і розбанити її в такому випадку буде дуже складно.

Реклама в ВК (офіційна і неофіційна біржі)

Розміщення реклами можна замовити через офіційну біржу ВК і неофіційні. В останніх також є комісія і пдв, але ціни на розміщення рекламних оголошень повинні бути нижче за рахунок наявності майданчиків з меншою аудиторією (в офіційну біржу беруть тільки при аудиторії більше ніж в 20 тис осіб).

Рекламуватися у Вконтакте можна двома способами:

 • таргетинг;
 • реклама в спільнотах.

Орієнтування - це можливість вибрати цільову аудиторію для показів Ваших оголошень (наприклад, по місту, віком, статтю, інтересам і т.д.).

Головний плюс цього способу - це можливість фільтрування користувачів, які будуть бачити Вашу рекламу. Ви зможете максимально вузько налаштувати пошук аудиторії.

Платити за таку рекламу можна двома способами:

 • за кожен перехід (45 руб. за 1 клік);
 • за 1000 показів (13 руб. за 1000 показів).

У дужках вказані рекомендовані ціни. Ви можете вказати ціну нижче або вище. Це вплине на ймовірність показу саме Вашого оголошення. Оголошення того, хто вкаже велику ціну, будуть показані в першу чергу.

Не варто забувати про те, що кожен показ не гарантує перехід, а кожен перехід не гарантує підписку на групу.

Якщо оголошення створено грамотно, то можна домогтися, що 70-80% переходів будуть на Вас підписуватися, тому що клікати на оголошення будуть тільки зацікавлені люди.

Реклама в спільнотах - це можливість вибрати цікавить Вас співтовариство і замовити показ 1 рекламного поста в ньому.

Реклама в спільнотах - це можливість вибрати цікавить Вас співтовариство і замовити показ 1 рекламного поста в ньому

У розділі «Доступні майданчики» показані всі групи, готові дати рекламу у себе на стіні. Тут вказаний ціна, кількість передплатників і охоплення. Орієнтуючись на ці показники Ви зможете вибрати найбільш прийнятний для себе варіант.

При використанні такого методу радиться так само заходити на сторінку будь-якого суспільства і особисто перевіряти активність. Особливо радимо дивитися на рекламні пости (скільки переглядів, лайків, репоста).

Ви можете також домовлятися про рекламу в спільнотах, домовляючись безпосередньо з адміністраторами паблік.

Ціни на такі послуги дійсно різні. Ми радимо орієнтуватися на ціну - 100 руб. за 1 пост в групі з 100 тис. передплатників. Але завжди перевіряйте охоплення групи, так як бувають ситуації, що паблік з 50 тис. Передплатників має більший радіус дії, ніж паблік з 300 тис.

Найняти фрілансера або звернеться в студію з просування

Якщо Ви не бажаєте або не маєте часу займатися просуванням групи самостійно, використовуйте послуги фрілансерів або студій. Це допоможе Вам заощадити час, а також отримати більш якісний результат.

Довірити роботу професіоналам це найбільш кращий спосіб, але і найбільш витратний по грошах. Адже найчастіше, фрілансери і студії просувають групи описаними вище способами і Ви платите більше, ніж якщо б робили це самостійно. Але не забувайте, що Ви платите за їх досвід і професіоналізм, а також знання всіх нюансів в цій області.

При виборі фрілансера або студії варто бути дуже уважним. Обов'язково читайте відгуки про їхню роботу, просіть у них приклади робіт. Не завжди варто вестися на дешевизну послуг. Можливо, вони накрутять Ви не найякісніших передплатників, а це не те, що Вам потрібно.

Що стосовно цін, тут теж не все так однозначно. Зайшовши на більшість сайтів студій Ви побачите перелік пакетів послуг. Вам будуть запропоновані як живі, так і не живі передплатники. Умовно можна поділити послуги на дві категорії:

 • Накрутка живих учасників (від 7000 до 20000 руб.);
 • Накрутка НЕ ​​живих учасників (від 3000 до 10000 руб.).

У дужках вказані ціни за 10 тис. Передплатників без критерію підбору аудиторії. Якщо ж додатково з зазначенням критерію (за віком, місту, підлозі і т.д.), то ціна може вирости до 80000 руб. (В залежності від числа критеріїв). У дужках вказані ціни за 10 тис

Підіб'ємо підсумки написаного

Який метод використовувати вирішувати тільки Вам. Ви повинні виходити з того, для чого створюється Ваша група, який результат Ви хочете отримати, і який бюджет готові виділити. Чи хочете Ви займатися просуванням самостійно або готові найняти професіоналів. Головне завжди будьте уважні при виборі сервісу, студії або фрілансера.

Класне відео з підрахунком витрат на створення і просування групи ВК.

https://youtu.be/0Pg0EhQfPYQ

Оцініть текст:

[Всього голосів: 11 Середній: 2.5 / 5]