Розкрутка групи ВКонтакте безкоштовно: програма для розкрутки

  1. Принцип роботи сервісу
  2. Окуляри в сервісі

Привіт друзі!

Розвиваючи тему груп ВКонтакте і їх популяризації, ви вже напевно зрозуміли, що це довга і нудна робота. Що ж робити, коли бажання є, але немає часу і ентузіазму братися за все самому? Вихід є! Для таких людей спеціально створені програми по живому обміну лайками / репоста / вступах в групи і т.д. Так що якщо в перших словах статті ви впізнали себе - розкрутка групи ВКонтакті безкоштовно програма це саме те, що вам потрібно.

За принципом роботи дані програми дуже прості. Ось, наприклад, уявіть, що вам дуже потрібно мільйон рублів. І мільйон людей скинулися по рублю. Цей же прийом використовують більшість програм по автоматичній накрутці груп і сторінок ВКонтакте.

Принцип роботи сервісу

Наприклад, Ваня Іванов, Вася Васін і Петя Петін потребують двох лайок під своїми аватарками. Ваня лайкать Васю і Петю, Петя лайкать Васю і Ваню ... Загалом, всі щасливі! Давайте розглянемо дане явище на конкретному прикладі. Один з сервісом даної послуги - http://fastintop.com/.

Раніше програми накрутки вимагали багато ресурсів і рядків коду. Але часи і наука веб-дизайну йдуть вперед, що дало можливість подібні програми використовувати в режимі онлайн. Фаст-Ін-Топ - тому приклад. Чесно кажучи, програми накрутки з часом втрачають популярність, і на нинішній день майже повністю канули в лету. Так що на ринку масових накруток груп ВКонтакте домінують онлайн-сайти.

Якщо в загальних рисах описати систему роботи сайту, то вона зводитися до Поінт. Поінти (тобто «окуляри» в перекладі з англійської) це внутрішня валюта сайту. За поінти ви можете створювати свої проекти і завдання для популяризації та пропаганди свого співтовариство. Інтерфейс сайту дуже гнучкий, що дає можливість догодити будь-якої примхи адміністратора. По суті при подачі завдання вам потрібно уточнити тільки шість пунктів:

  1. Суть завдання. Ви можете замовити лайки під записом або фото, вступу в групи або підписки на співтовариства, репости записів, коментарі - все що вам потрібно.
  2. Назва. Ну тут очевидно - в назві ви прописуєте заголовок свого проекту, щоб залучити до роботи живих людей, які вибирають собі роботу за поінти.
  3. Посилання на завдання. Залежно від вибору першого пункту вам, природно, потрібно вказати «місце дії», тобто вказати посилання на предмет завдання. Це фото, запис, група, сторінка і т.д.
  4. Незалежно від вибору типу завдання спільне у них одне - кожна дія, будь то лайк, репост або підписка, вимагає клік. За ці кліки, ви, власне, і платите поїнтамі. Модерація на сайті дуже точна і чуйна, так що вам не варто переживати, що якісь шахраї клацають, але не виконають завдання.
  5. Щоденні кліки. В даному пункті ви можете регулювати частоту кліків на завдання в день. Навіщо, запитаєте ви? Дійсно, на перший погляд це непотрібна опція. Але, на жаль, уважні люди можуть помітити, що, наприклад, за хвилину до спільноти вступила тисяча людей, і це викличе підозри як у потенційних учасників спільноти, так і у модераторів адміністрації сайту ВКонтакте. Так що інтенсивністю кліків ні в якому разі не варто нехтувати.
  6. Ну, і, власне, найменш приємний пункт - оплата поїнтамі. В останньому, шостому пункті, ви вказуєте скільки поінтів отримуватимуть виконавці за клік. Пам'ятайте, що в цьому жлоби не можна. Адже за своєю суттю Фаст-Ін-Топ це біржа кліків, і виконавці вибирають завдання з широкого спектру пропозицій, і кому як не вам потрібно, щоб ваше завдання було найпривабливішим для виконання?

Окуляри в сервісі

А тепер детальніше поговоримо про поинтах. В теорії сайт Фаст-Ін-Топ безкоштовний, бо ви отримуєте поінти за кліки, і можете ними ж розплачуватися за проекти, і в теорії можете робити це без будь-яких вкладень. Але ясна річ, що якщо вам потрібні, наприклад, дві тисячі репоста, то ви до законної пенсії будете виконувати завдання для заробітку потрібної кількості поінтів.

І тут, власне, ми розуміємо мотив створення подібних сайтів - адміністрація сервісу надає послугу платною розкрутки, тобто покупки поінтів за реальні гроші. Так що магічним способом гроші перетворюються ... Гроші перетворюються ... У елегантну розкрутку групи!

Так само варто відзначити досить цікавий аспект розкрутки кількості учасників. При платному розкручуванні сервіс використовує так звані «мертві душі». Якщо ви погано запам'ятали Гоголя зі шкільної програми, то я вам поясню - у спільноти вступають фейковий, заблоковані, або неактивні користувачі. З одного боку - навіщо мертвий вантаж? Але не варто забувати про принципі рейтингу ВКонтакте - в пошуку в топ виходять саме ті групи, в яких більше учасників. Так що з цього боку абсолютно не має значення природа учасників.

Активно робимо репости, підписуємося на оновлення блогу.

До наступної стати, друзі!

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Що ж робити, коли бажання є, але немає часу і ентузіазму братися за все самому?
Навіщо, запитаєте ви?
Адже за своєю суттю Фаст-Ін-Топ це біржа кліків, і виконавці вибирають завдання з широкого спектру пропозицій, і кому як не вам потрібно, щоб ваше завдання було найпривабливішим для виконання?
З одного боку - навіщо мертвий вантаж?
Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?