Розкрутка Інстаграм в 2019 самостійно: з нуля до мільйона

 1. Як розкрутити Інстаграм: покрокова інструкція
 2. Створення облікового запису і підключення бізнес-профілю
 3. Заповнення шапки профілю в Інстаграм
 4. нікнейм
 5. Назва компанії
 6. Опис (розділ про себе)
 7. фото профілю
 8. Контактні дані
 9. Приклад заповнення шапки профілю
 10. наповнення контентом
 11. Тексти для постів
 12. Як правильно використовувати геолокацію для постів
 13. Накрутка передплатників
 14. Як швидко розкрутити Інстаграм з нуля
 15. Аналіз ефективності просування аккаунта в Instagram

Розкрутка Інстаграм в 2019 році передбачає безліч нюансів. Накрутка вже не працює, з ростом передплатником реальне охоплення падає, конкуренція все вище.

Матеріал присвячений тому, як розкрутити Інстаграм самостійно і майже безкоштовно. У цьому матеріалі ми детально розглянемо всі етапи просування від А до Я.

 • Як правильно створити і оформити профіль для бізнесу, особистого блога або паблік.
 • Як створювати контент для постів і Stories, а також писати тексти.
 • Як використовувати для просування рекламу.
 • Як аналізувати і оцінювати ефективність розкрутки.
 • Які сервіси та програми для розкрутки Інстаграма вибрати.

Все це ви дізнаєтеся, прочитавши статтю до кінця, так само в кінці статті Вас чекає невеликий бонус.

Читайте також: Як просунути групу в ВК

Як розкрутити Інстаграм: покрокова інструкція

У статті ми опишемо основні кроки, яких необхідно дотримуватися в самому початку роботи з просування бізнесу в Інстаграм.

Створення облікового запису і підключення бізнес-профілю

Якщо ви починаєте просування з нуля, то перший крок це реєстрація сторінки компанії в Інстаграм . Зробити це можна, як з телефону так і комп'ютера.

Наступний крок перехід на комерційний профіль. Для цього створіть бізнес-сторінку в Facebook , Перейдіть в розділ «Налаштування» аккаунта Інстаграм і переключіться на бізнес-профіль організації. Більш детально процес описаний в статті: як підключити бізнес-аккаунт в Інстаграм .

Навіщо ж потрібен цей бізнес-аккаунт? А потім, що у нього є яскраво виражені переваги, щодо звичайного профілю:

 • наявність статистики (перегляди, лайки, коментарі, залученість, охоплення та інше);
 • кнопки зв'язку (телефон, e-mail і схема проїзду);
 • вказівка ​​категорії (спеціальний блок, в якому можна вказати сферу діяльності);
 • показ фактичної адреси функціонування підприємства (клікнувши на нього, клієнт відразу потрапляє на сторінку з картою).

приклад:

Тому незалежно від того, що ви будете просувати - бізнес, особистий блог або паблік, перше, що потрібно зробити це перейти на аккаунт компанії.

Заповнення шапки профілю в Інстаграм

Опис (шапка профілю), це перше, що бачить користувач при відвідуванні вашої сторінки. Потрібно грамотно заповнити цей розділ, щоб утримати увагу відвідувачів. У шапці потрібно заповнити 5 основних пунктів: нік, назва облікового запису, опис, фото та контактні дані.

нікнейм

Це унікальне набір символів на латиниці, а також url, за яким вас можуть знайти.

У ніку варто використовувати назву компанії, ключове слово або прив'язку до регіону. У складеному ніку, для поділу слів використовуйте нижнє підкреслювання. Допускається використання точки.

Приклади: adidas, design_interiera, sushi_spb.

Назва компанії

Назва допускається писати, як на латиниці, так і з використанням російських букв. Тут також можна вписати назву бренду, ключове слово, за яким вас можуть шукати потенційні клієнти або назва продукту. Для особистих блогів краще використовувати запам'ятовуються, провокаційні назви або справжнє ім'я / прізвище.

При використання унікального імені або назви, ви працюєте на впізнаваність бренду. При виборі ключового слова, ваш профіль буде більше орієнтований під попит.

Опис (розділ про себе)

Опис повинен містити базові характеристики вашої діяльності: види пропонованої продукції, переваги співпраці з вами, досвід роботи і так далі. Також можна дати посилання на web-сайт. Якщо він відсутній, опублікуйте посилання на спільноти в соціальних мережах.

Детальніше по темі: Що написати про себе в шапці аккаунта Instagram

фото профілю

При виборі зображення пам'ятайте про двох нюансах: підсумковий варіант картинки буде представлений аудиторії в формі кола, це означає, що початкова версія обрізане по краях; аватар в обов'язковому порядку повинен викликати асоціативний ряд, пов'язаний з послугами, які ви надаєте (або з брендом в цілому).

Контактні дані

Зайдіть в налаштування профілю і вкажіть: телефон, електронну пошту, адресу і сайт. Якщо сайту немає, поставте посилання на месенджер.

Також, можна продублювати номер телефону в описі профілю.

Приклад заповнення шапки профілю

Давайте як приклад розберемо заповнення шапки профілю салону краси. Що нам слід вказати в шапці? Яку інформацію там розмістити? Найкраще вказати перелік основних послуг, номер телефону (тому що не всі звертають уваги на кнопку "Подзвонити»), заклик до дії (пиши в директ для запису або заходь на сайт). Крім того, заповнення інформації в шапці робіть з ПК, так як це дозволить розбити опис по рядках, а щоб виділити рядки використовуйте емодзі.

Стаття в тему: Як красиво оформити профіль в Інстаграме

наповнення контентом

Розкрутка Інстаграма в першу чергу грунтується на створенні привабливого візуального наповнення. Саме воно спонукає передплатників знайомитися з текстовим супроводом торгового пропозиції. Нестандартна фоторобота вичерпний текст, перші дзвінки, повідомлення від потенційних клієнтів.

Характеристики графічного контент для Instagram:

 • висока якість (застосовуйте правило денного (природного) освітлення: світло повинне падати на об'єкт фотографування (результат: зображення виходять чіткішими, яскравими; коли будете обробляти фото, скористайтеся вбудованими Instagram-фільтрами, вони допоможуть усунути наявні недоліки));
 • захоплююча сюжетна лінія (зробіть з кожного фото невелику історію, що оповідає про особливості виробництва товару, життя вашої команди за межами робочого процесу;
 • також можете поділитися тематичними висловлюваннями і цитатами);
 • різні формати візуального контенту (публікуйте в профілі не тільки картинки, а й короткі відеоролики (2017 це рік відеомаркетінга), фотоколажі);
 • стилістична цілісність (єдина колірна гамма, що повторюються історії або візуальні компоненти все це посприяє позначенню вашої самобутності, незалежності (результат: залучення уваги різношерстої цільової аудиторії)).

Ідеальний приклад відмінно зробленого і оформленого контенту від @ soloma.studio

Тексти для постів

Для того щоб візуальний контент був доставлений кінцевому споживачеві, необхідно подбати про формування відповідного текстового роз'яснення. Зробити це можна за допомогою розміщення хештегов.

Хештеги істотно спрощують процес пошуку необхідного продукту. Рекомендації по їх використанню викладені нижче: не варто підключати до алгоритму просування найпопулярніші хештеги, оскільки вони будуть загублені в загальному потоці розподільних міток (рішення:

 • розробіть власну структуру тегів (наприклад, створіть свій фірмовий хештег), так вам вдасться не тільки підвищити впізнаваність бренду, але і вплинути на розкрутку продукту в цілому);
 • Не ставте в хештегом занадто велика кількість слів (не більше 3-х);
 • розділяйте елементи в мітках за допомогою нижнього підкреслення (альтернатива: злите написання).

Хештеги для розкрутки Інстаграм

Як правильно використовувати геолокацію для постів

Геолокація це інструмент, що дозволяє відзначати місце, на якому був зроблений той або інший знімок. Для того щоб «включити» функцію в пості, необхідно натиснути кнопку «Додати місце» в блоці, де ставиться підпис, а потім ввести необхідні геолокаційні дані.

Як геолокації можна використовувати не тільки те місце, де розташовується Ваша організація, а й популярні місця вашого міста (торгові та розважальні центри, місця культурного відпочинку, парки і сквери, музеї та інше), що дозволить охопити ще більшу кількість аудиторії. Якщо пошук не дає потрібної геометки, можна додати свою геолокацію через Фейсбук .

Накрутка передплатників

Один з найпоширеніших способів розкручування Інстаграма - це накрутка передплатників. Тільки не варто купувати передплатників, тому що в 100 випадках з 100 це боти, які ніколи нічого не куплять. Для залучення нових передплатників краще скористатися автоматизованими сервісами, які самостійно будуть:

 • підписуватися на тих, хто підписаний на ваших конкурентів або по геолокації (щодня можна охопити до 1000 чоловік);
 • виконувати підписки на ті, хто ставить лайки або коментує (робота з найактивнішою аудиторією);
 • масово залишати коментарі під постами (один з кращих способів привернути увагу);
 • запускати масслайкінг (Таким чином можна нагадати своїм передплатникам про себе);
 • відписуватися від тих, хто не підписався на ваш аккаунт.

Сервіси для накрутки передплатників в Інстаграм:

 • instaplus.me
 • pmgrm.com
 • instamaxi.com
 • instapromo.pro
 • socialKit.ru

Розглянемо кілька сервісів.

Вибір редакції: Instapromo.pro - сервіс просування в Інстаграм з інтуїтивно простим інтерфейсом, але виконує море завдань:

 1. Маслайкінг, -фолловінг, -комментінг - тут програма за вас, дотримуючись ліміти, приділяє увагу вашої цільової аудиторії (по конкурентам, по гео, за хештегом або на вашу списку ID)
 2. відкладений постинг
 3. Працює сервіс в хмарі, ви не прив'язані до комп'ютера, і він може цілодобово у вас не працювати, як зі стаціонарним ПО
 4. Чуйна техпідтримка - це окремий лайк, адже вас проконсультують по будь-якому питанню, так само допоможуть налаштувати і зробити аудит профілю
 5. Розсилки в Директ
 6. Робота з коментарями
 7. Крута партнерка і франшиза

Маслайкінг, -фолловінг, -комментінг - тут програма за вас, дотримуючись ліміти, приділяє увагу вашої цільової аудиторії (по конкурентам, по гео, за хештегом або на вашу списку ID)  відкладений постинг  Працює сервіс в хмарі, ви не прив'язані до комп'ютера, і він може цілодобово у вас не працювати, як зі стаціонарним ПО  Чуйна техпідтримка - це окремий лайк, адже вас проконсультують по будь-якому питанню, так само допоможуть налаштувати і зробити аудит профілю  Розсилки в Директ  Робота з коментарями  Крута партнерка і франшиза

Всі функції сервісу можна спробувати безкоштовно і переконатися особисто, як Instapromo стане вашим незамінним помічником.

Насправді сервісів набагато більше, можете просто зайти в пошук і знайти відповідний Вам. Головне при використанні таких сервісів дотримуватися ліміти (наприклад не більше 1000 підписок на добу), щоб не отримати блок від соц. мережі, а так само не використовувати для просування молоді акаунти віком до 1-го місяця. Погляньте на статистику, щоб переконатися в тому, якого охоплення можна досягти використовую массфолловінг.

Більш докладніше про накрутку передплатників в Інстаграме .

Реклама для просування в Інстаграм

Як швидко розкрутити Інстаграм з нуля

Говорячи це, ми маємо на увазі під відправною точкою - 0, а 100 - досягнення максимуму, який можна отримати від Інстаграма. А ефект, враховуючи, що це соціальна мережа може бути вірусним і легко масштабується, що дуже важливо для бізнесу. І ось список додаткових рекомендацій, використовуючи які ви зможете брати свій максимум і навіть більше.

 1. Відстежуйте всі останні зміни та тренди.
 2. Слідкуйте за оновленнями - деякі можуть лише косметичними доповненнями, інші серйозним чином впливати на всю роботу.
 3. Експериментуйте - складайте різний гіпотези і перевіряйте їх на життєздатність.
 4. Робіть наскрізну аналітику - вважайте скільки прибутку вам принесли клієнти, залучені через Інстаграм.
 5. Не робіть все руками - використовуйте спеціальні програми і сервіси, делегуйте виконання рутинних завдання своїм підлеглим.

Аналіз ефективності просування аккаунта в Instagram

Аналіз ефективності просування бізнес-аккаунта в Instagram на увазі вивчення таких показників:

 • охоплення (число передплатників, які ознайомилися зі змістом поста); показ (кількість переглядів публікацій);
 • перегляди профілю - число користувачів зайшли на сторінку профілю;
 • залученість користувачів (мова йде про «вимірі» зацікавленості аудиторії в контенті певного типу, формула розрахунку: лайки коменти репости число передплатників 100%);
 • кількість кліків (люди, які перейшли на вашу майданчик по посиланню, розміщеної в шапці аккаунта);
 • призначені для користувача дії (щоденне час перебування передплатників в Instagram).

Аналіз допомагає знайти слабкі місця в розкручуванні Інстаграма, зробити відповідні висновки і спланувати необхідні дії по їх усуненню.

Наприклад, маленький охоплення постів говорить про те, що ви створюєте нецікавий контент, який мало лайкають і коментують, через що система показу постів в Інстаграме, показує ваші публікації все меншій кількості користувачів. Вихід: спираючись на статистику виявити пости з найбільшим обхватом і інші пости робити за таким же принципом.

Інша ситуація: низький показник переглядів профілю. Виходом буде запустити массфоловінг або якщо він уже працює, переглянути умови підбору аудиторії, на яку проводиться підписка. Уже опрацьована вся можлива аудиторія? Запустіть офіційну рекламу Інстаграм .

Як ми не намагалися, нам вдалося охопити лише незначну частину всього масиву інформації, щодо того, як розкрутити Інстаграм. Тому, слідкуйте за нашими новими матеріалами, в яких ми розповімо ще більше про просування в одній з найпопулярніших соціальних мереж.

Навіщо ж потрібен цей бізнес-аккаунт?
Що нам слід вказати в шапці?
Яку інформацію там розмістити?
Уже опрацьована вся можлива аудиторія?