Розкрутка паблік в VK.com

У нас є досвід успішного просування паблік вконтакте з мінімальним вкладенням коштів. Всього за півроку паблік виріс з 0 до 10000 ЖИВИХ передплатників, без жодних накруток і з мінімальним рекламним бюджетом.

10000 ЖИВИХ передплатників,

Що зробило можливим такий результат? Відповідь майже завжди один - КОНТЕНТ. Вірусний, креативний контент, який користувачі розтягують по власним стін, групам, активно коментують. Поступово, паблік виходить на верхні рядки в списку сторінок підписки дуже багатьох людей, що сприяє створенню ще одного джерела наповнення паблік.

Поступово, паблік виходить на верхні рядки в списку сторінок підписки дуже багатьох людей, що сприяє створенню ще одного джерела наповнення паблік

Вірусний контент практично нівелює необхідність розкрутки паблік за гроші, інші спільноти із задоволенням репоста ваші записи. Платна реклама подібного контенту показує ефективність в десятки разів вищу ніж при рекламі стандартним чином.

Згодом хороший контент виявляється на зовнішніх сайтах, щоб їх відвідувачі змогли знайти вас необхідно робити ненав'язливі підпису з назвою свого паблік, що звичайно не убезпечить вас від затирання цього підпису, але все ж в більшості випадків послужить хорошим джерелом трафіку в майбутньому. Ну і звичайно, назва, воно повинно бути унікальним і / або особливим, щоб пересічний користувач соц. мережі зміг його запам'ятати без особливих зусиль.

Особливістю українського SMM (в рамках якого розвивається паблік) все ще явлется висока компактність ринку і порівняно низька вартість реклами. Встигніть розвинути свої соціальні коріння разом з нами.

Ці статті ще цікавіше:

Що зробило можливим такий результат?