Розкрутка сайту, постинг в соціальні закладки.


На сьогоднішній день розкрутка сайту за допомогою реєстрації в сервісах соціальних закладок є одним з найбільш популярних у СЕО-фахівців методів просування, які використовуються для поліпшення індексації сайту.
По-перше, з сервісів закладок при грамотно складеному описі піде невеликий трафік на сайт. Наприклад, google при обробці пошукового запиту дуже часто здійснює пошук по закладках, в результаті чого на першій сторінці видачі частенько можна побачити опис і посилання на свій сайт, знайдені серед закладок на BobrDobr або інших сервісах.
По-друге, посилання з закладок дають пошуковим системам відмінний поштовх
проіндексувати сторінки сайту.
Також за допомогою закладок можна просунути сайт за ключовими словами (запитам) на більш вигідні позиції. Для цього спеціальним чином складається заголовок, опис і метатеги кожної закладки.
Ну і звичайно посилання з закладок сприяють накопиченню посилальної маси сайту, що підвищує значущість сайту для пошукових систем і дуже сприяє просуванню, за умови дозволу індексації сервісу соціальних закладок.
Самостійна реєстрація сторінок в сервісах соціальних закладок з метою розкрутки сайту - заняття досить обтяжлива, тому що сервісів дуже багато.
Фахівці, як правило, розміщують соціальні закладки за допомогою спеціальних програм, що дозволяють проводити реєстрацію з декількох акаунтів в ручному або автоматичному режимі.
Автоматичних режим швидше і дешевше, але дає менший ефект для розкрутки, тому що закладки з однаковими найменуваннями вважаються за одну.
Прогін в ручному режимі дозволяє коригувати назви і опису закладки, в результаті просування сайту з використанням цього методу дає дуже хороші результати.


Пошукова оптимізація і розкрутка сайту.
Два важливі кроки до максимальної ефективності в просуванні сайту.
Розкрутка сайту: реєстрація в каталогах.
Розкрутка сайту. Розміщення оголошень.
Просування сайту. Розміщення статей.
Розкрутка сайту. Купівля посилань.


(C) тп " колективний розум "www.collectivemind.ru