Розкрутка сайту шляхом закупівлі зовнішніх посилань

 1. Навіщо потрібно купувати посилання для розкрутки сайту?
 2. Де краще купувати посилання для сайту?
 3. Як правильно купувати посилання на біржі Sape

З недавнього часу посилання не є визначальним фактором ранжирування і маніпулювати пошуковою видачею стало складніше.
Проте, просування за допомогою посилань працює! Тільки підготовка до покупки і сама покупка стали тонкою роботою, що вимагає обережності, і непродумана закупівля посилань на сайт може привести до накладення фільтрів від пошукових систем.

Навіщо потрібно купувати посилання для розкрутки сайту?

Що таке посилання? Якщо зробити просту аналогію - посилання, це свого роду рекомендація. Наприклад, якщо Вас рекомендує авторитетна людина як хорошого і працелюбного, то до Вас точно буде більше позитивних емоцій з боку оточуючих.
Також і в інтернеті: певний сайт, розмістивши посилання на інший сайт, його рекомендує. І ці рекомендації враховує пошукова система, віддаючи їм більше превілегій, ранжуючи в результах пошуку вище сайтів без рекомендацій. Тому, чим більше посилань (рекомендацій) - тим краще для сайту.

Де краще купувати посилання для сайту?

Це основне питання, що виникає у оптимізатора, який бажає розкрутити сайт і підвищити його результатах пошукової видачі. Способів, де краще купити посилання для сайту, кілька:

 • закупівля посилань безпосередньо;
 • придбання безкоштовних посилань;
 • закупівля посилань з тимчасової оплатою;
 • закупівля вічних посилань.

Купівля посилань без посередників безпосередньо, нерідко вигідніше, ніж на біржах посилань, завдяки можливості купити її дешевше. Тут є переваги для оптимізаторів і власників сайтів, завдяки відсутності відсотка комісії, який є в кожній біржі. Для закупівлі посилань безпосередньо, можна подивитися варіанти на форумах, блогах, а також шукати сайти через пошук і через форму зворотного зв'язку пропонувати купити посилання з їх сайтів. Але даний спосіб має свої недоліки:

 • слишко багато часу йде на пошук сайтів, особливо якщо багато посилань потрібно закупити;
 • відсутність гарантії, що Ваша посилання не буде прибрана після оплати.

Придбання безкоштовних посилань для сайту. Сюди можна віднести різні прогони по каталогах, профілів, коментарів, дошках оголошень, прес-релізів. Такими способами виходить чимало посилань за короткий час і за порівняно невеликі витрати. Однак, посилання виходять не дуже якісні, що іноді завдає тільки шкоду сайту. Тому такий спосіб не бажано використовувати для розкрутки сайту, за винятком якщо виділений занадто малий бюджет або потрібно, щоб сторінки сайту швидше індексувалися пошуковими системами.

Купівля посилань на біржах з тимчасової оплатою - більш прийнятний і результативний спосіб. Хорошим прикладом такої біржі, перевіреної часом, є біржа Sape .

Як правильно купувати посилання на біржі Sape

Якщо розкручувати сайт покупкою посилань з тимчасової оплатою, то варто прислухатися до порад досвідчених оптимізаторів:

 1. Зовнішні посилання повинні виглядати природно.
 2. На сторінці присутній досить тексту (більше 1500 символів).
 3. Сайт повинен бути проіндексовані пошуковими системами.
 4. Купівля посилань повинна бути поступова.
 5. Хороша відвідуваність ресурсу.
 6. Підбирати сайти для покупки посилань необхідно вручну.
 7. Кількість вихідних посилань повинно бути мінімальним, а краще тільки одне посилання на Ваш сайт.
 8. На авторитетних сайтах вартість посилань ніколи не будуть низькою, тому іноді краще заплатити більше.
 9. Важливо оточувати посилання тематичним і унікальним текстом.
'); // ->

Взагалі при розкручуванні сайту використовувати покупку тимчасових посилань оптимально, коли потрібно встигнути до сезону просунути сайт або прискорити індексацію нових сторінок сайту.

Купівля вічних посилань. Щоб не платити щомісяця за орендні посилання зазвичай використовують покупку вічних посилань, так як в часовому інтервалі даний метод більш вигідний.
Вважається, що покупка вічних посилань на сьогодні є одним з найефективніших методів розкрутки сайту. Купити такі посилання можна на відомих і перевірених біржах вічних посилань:

 1. Rotapost - одна з недорогих бірж, і, серед безлічі сайтів, потрібно попрацювати, щоб підібрати якісний майданчик.
 2. GoGetLinks - містить добірні і якісні майданчики, правда вважається однією з дорогих бірж вічних посилань.
 3. Miralinks - хороший варіант для покупки вічних посилань. Тут можна купити посилання за низьку вартість на якісних сайтах. Єдиний недолік - для посилання необхідно самостійно писати статтю (або купувати).

Можливість розміщувати вічні посилання також з'явилася на біржі тимчасових посилань Sape , Де для зручності передбачена можливість оплати вічних посилань в розстрочку: Pr.Sape .

Читайте також:
Внутрішня оптимізація сайту ;
Як скласти семантичне ядро ​​сайту ;
Зовнішня оптимізація сайту;
Якісний і недорогий хостинг для сайту .

Навіщо потрібно купувати посилання для розкрутки сайту?
Де краще купувати посилання для сайту?
Навіщо потрібно купувати посилання для розкрутки сайту?
Що таке посилання?
Де краще купувати посилання для сайту?