Розкрутка в соціальних мережах від професіоналів!

Сервіс SOC-SHARK був заснований в 2014 році, командою професійних PR-менеджерів у сфері соціального медіа маркетингу. При відкритті компанії, спочатку ми позиціонувалися як новачки в сфері просування в соціальних мережах, однак через кілька місяців, за рахунок масштабної реклами, успіх компанії перевалив за позначку в 10.000 замовлень від 300 постійних клієнтів! Послугами сервісу користуються знамениті особистості з ТВ і дуже важливі бізнес персони. З вересня 2014 року, SOC-Shark максимально знизив ціну на свої послуги, для можливості придбання послуг усім бажаючим стати відомішою в улюбленій соціалці.

Чим займається сервіс? Чим займається сервіс

  1. Просування в соціальних мережах.
  2. Раскртука груп в соціальних мережах.
  3. Розкрутка відео на YouTube.
  4. Накрутка лайків на фото в Інстаграм, Вконатке, Фейсбук, Ютуб.
  5. Даємо рекомендації по просуванню.

Якщо Ви бажаєте придбати нашу послугу, Вам достатньо оформити замовлення і оплатити онлайн прямо на сайті! Замовлення відзначиться як оплачений, автоматично через 5 хвилин з моменту оплати, і надійде в обробку. Після того, як Ваше замовлення перейшов в обробку, наші менеджери проаналізують Ваше замовлення і поставлять на виконання, якщо виникнуть проблеми, Вам напишуть, або подзвонять на телефон.

Які гарантії, чому Вам довіряють?

  1. Ми маємо Атестат Продавця в системі Webmoney
  2. Співпрацюємо з системою Robokassa (підтвердження легальності послуг та їх якість)
  3. Моментально відповідаємо на запити, консультуємо з професійної точки зору
  4. Сервіс знаходиться на Високих місцях в Яндексі і Google
  5. Про нашу компанію кажуть на бізнес курсах і вебінарах

Більшість клієнтів приходять на нашу адресу, завдяки рекомендаціям друзів і знайомих, які успішно скористалися нашими порадами і послугами і просунули свою сторіночку вище конкурентів! Ми намагаємося шукати підхід індивідуального для кожного клієнта, зробити все, щоб наші послуги були затребувані і обговорювалися в колі підприємців і зірок шоу бізнесу!

Дякуємо за увагу, і сподіваємося на позитивні емоції з Вашого боку! Ми зробимо розкрутку в соціальних мережах на найвищому рівні, спеціально для Вас!

Повідомлення про відповідальність

Чим займається сервіс?
Які гарантії, чому Вам довіряють?