Розмістіть свій веб-сайт у Google

 1. Що ми розуміємо під SEO Якщо ви шукаєте визначення на спеціалізованих сайтах, ви побачите, що SEO...
 2. Постійні посилання
 3. Ключові слова
 4. Встановіть плагін SEO
 5. URL
 6. Мета опис
 7. Внутрішні посилання
 8. Заголовки H1, H2 ...
 9. Правильне використання зображень
 10. Швидкість завантаження
 11. Аспекти для врахування:
 12. Оптимізація для мобільних пристроїв
 13. SEO Off Page
 14. Створити більше посилань
 15. Моніторинг результатів

Що ми розуміємо під SEO

Якщо ви шукаєте визначення на спеціалізованих сайтах, ви побачите, що SEO визначається як набір дій або методів, спрямованих на поліпшення позиціонування вашого сайту в пошукових системах Якщо ви шукаєте визначення на спеціалізованих сайтах, ви побачите, що SEO визначається як набір дій або методів, спрямованих на поліпшення позиціонування вашого сайту в пошукових системах. І якщо ви подивитеся на останні статистичні дані про використання пошукових систем в Іспанії, ви побачите, що близько 95% користувачів використовують Google для пошуку контенту в мережі. Таким чином, ми могли б переписати визначення на основі цих доказів. Тому ми можемо спростити: SEO - це можливість адаптувати вміст до правил Google, щоб переконати його, що наша сторінка має бути краще позиціонується, ніж інші.

Ми вже знаємо, про що говоримо. Тож давайте подивимося, які дії, які вперміріран позиціонують на вашому сайті в Google, і покращить SEO вашого сайту.

Можливо, чим більше ви читаєте про оптимізацію для пошукових систем, тим більше залякуєте ви. Існує багато пов'язаної інформації. Не засмучуйтеся, не поспішайте і не починайте з базової оптимізації.

Залежно від ваших знань, може бути доцільно найняти професіонала для застосування необхідних дій для поліпшення вашого SEO. Але безсумнівно багато хто може застосувати їх самостійно.

Це керівництво орієнтоване на користувачів WordPress. Тим не менш, це цілком можна застосувати в 99% до будь-якого іншого способу розробки вашого сайту.

SEO на сторінці

Багато найбільш важливих елементів, які покращують ваш SEO, відбуваються на вашому власному веб-сайті. Отже, це безпосередньо залежить від вас, щоб подбати про них і покращити їх. Можливо, ви чули про побудову посилань, тобто генерацію посилань на ваш сайт. Це призведе до збільшення повноважень сторінки і, відповідно, позиціонування. Ну а без хорошої оптимізації On Page це не буде настільки ефективним.

Seo On Page представляє основу для створення оптимального позиціонування. Давайте подивимося, які саме важливі моменти позитивно вплинуть на наш SEO.

Постійні посилання

Якщо ви використовуєте WordPress для розробки свого сайту, одна з перших речей, які ви повинні зробити після встановлення на вашому сервері, це активація постійних посилань так, щоб ваші URL-адреси мали дружній вигляд.

За замовчуванням URL-адреси Worpress мають префікс? P = X (де X - номер запису). Наприклад: http://www.yourdomain.com/?p=123 (123 буде з запису).

Ці URL-адреси можуть (і повинні) бути змінені, щоб представити більш "впізнавану" інформацію пошуковими системами.

Персоналізація може бути на рівні URL-адрес або сторінок, і ми можемо показати день і ім'я (http://www.nombredeldominio.com/2013/04/08/pagina-example), або якщо ми не публікуємо так часто , ми можемо показати місяць і ім'я (http://www.nombredeldominio.com/2013/04/pagina-ejemplo/), є більше варіантів, навіть повністю налаштувати теги. Найбільш доцільним є активація опції назви запису або сторінки, яку ви можете потім змінити, якщо ви бажаєте змінити її за допомогою більш дружнього посилання.

Тут ви можете побачити доступні опції. Щоб отримати доступ, натисніть Настройки> Постійні посилання.

Ключові слова

Як правило, ви повинні намагатися забезпечити помірність і природність у всьому, що ви робите. Звичайно, ваша мати вже сказала вам. Він мав рацію, НЕ ВІДМОВАЄТЬСЯ в будь-якій з методів SEO, які ми коментуємо. І, звичайно, не переходьте до ключових слів, Google може засудити вас за надмірну оптимізацію сторінки. Згадайте не більше 5 ключових слів для кожної сторінки вашого сайту і оптимізуйте їх залежно від них, але ви знаєте, природно.

Якщо ви не впевнені, які ключові слова використовувати, спробуйте спланувати Google AdWords , Є багато хороших підручників з цього та інших відповідних інструментів, які допоможуть вам з ключовими словами.

Встановіть плагін SEO

Настійно рекомендується встановити плагін, який допоможе нам правильно виконувати завдання SEO. Для мене, без сумніву, найкращий плагін, який існує для цих завдань Yoast SEO , Є досить складні підручники про цей плагін. Один з Raiola Я вважаю, що це дуже повно.

З цим плагіном встановлено, ми будемо мати багато потреб SEO охоплюється. Це дуже допоможе нам у налаштуванні наших ключових слів, назв, опису мета, карти сайту, роботів тощо.

Давайте подивимося трохи докладніше, про що ми говоримо.

Тег заголовка

Назва вашої сторінки дуже важлива, оскільки вона говорить пошуковим системам про те, що ваша сторінка. Ви повинні поставити максимум 70 символів у назву (інакше ваш заголовок буде перервано ... у пошуковій системі) і включатимуть ключові слова, пов'язані з вашою сторінкою. Кожна сторінка повинна мати унікальну назву, не дублювати заголовки, навіть якщо об'єкт є спільним.

URL

Адреса (URL) вашої сторінки повинна вказувати, що користувач знайде як назву. Хороша практика полягає в тому, щоб пристосувати ваш титул, усуваючи нерелевантні слова (прийменники, статті) і коротко підсумувавши це.

WordPress дозволяє змінювати постійні посилання або постійні посилання .

Щоб змінити їх, потрібно натиснути на кнопку редагування сторінки або посилання на повідомлення і змінити його на більш дружній текст.

WordPress буде генерувати посилання і замінювати пробіли сценаріями автоматично, так що ви можете спокійно покласти звичайну фразу зі своїми пробілами. Не включати такі символи, як ñ, ç, символи тощо

Мета опис

Мета-опис пропонує пошуковим системам трохи більше уявлення про вашу сторінку. Це як синтез того, що пропонує сторінка, тому вона повинна бути привабливою для відвідувача. Вплив, який мета-опис може мати на позиціонування вашого веб-сайту, не зрозумілий, навіть якщо це є актуальним. Але очевидно, що незалежно від того, яку цінність може дати Google, не можна заперечувати, що хороший мета-опис може бути вирішальним для користувача, щоб вирішити відвідати вашу сторінку, а не іншу. Уявіть, що ви пишете твіт і не перевищуєте 140 символів у вашому описі.

Тут ви можете побачити, як Google показує елементи, які ви щойно побачили.

Тут ви можете побачити, як Google показує елементи, які ви щойно побачили

Внутрішні посилання

Посилання не є виключними для будівництва посилань (зовнішні сайти, які посилаються на ваш сайт). Додавання внутрішніх посилань може допомогти пошуковим системам отримати більше інформації на вашій сторінці та пов’язати вміст. Вони передають повноваження між сторінками вашого сайту і посилюють його тематичну актуальність. Вони також додають інтерактивність між відвідувачем і вашим сайтом і дозволяють завершити інформацію іншими повідомленнями, які знаходяться на вашому сайті, а також показувати користувачам нові сторінки.

Ви можете (і повинні) робити це природно і через додатки, які показують відповідні статті наприкінці вашої публікації. Ви можете (і повинні) робити це природно і через додатки, які показують відповідні статті наприкінці вашої публікації

Заголовки H1, H2 ...

Ієрархізуйте вміст за допомогою тегів H1, H2, H3 тощо, а також допомагаєте Google у його індексації. Ви повинні використовувати тільки одну мітку заголовка H1 на сторінку і пару міток H2. Решта можна використовувати більше разів, але й не йти. Використовуйте їх для організації вмісту та полегшення читання відвідувачів і пошукових систем.

Не розміщуйте заголовки на tuntún, заголовки структурують ваш вміст, і це має бути їх завдання.

Правильне використання зображень

Використання зображень у вашій публікації може доповнювати ваш вміст і візуально збалансувати вашу сторінку. Не забудьте назвати своє зображення, перш ніж завантажувати його на свій сайт. Він використовує імена, пов'язані з темою, яку він представляє. Намагайтеся бути оригінальними або безоплатними зображеннями. Ви можете використовувати свої ключові слова, щоб називати свої зображення, але завжди послідовно. Іншим важливим аспектом зображень є тег alt, не забудьте включити його з текстом, який вказує, що таке і полегшити роботу пошукачам.

Часто завантажувати зображення на ваш сервер, коли ми їх завантажуємо. Це, як правило, є проблемою, оскільки складність імен, які неможливо прочитати пошуковими системами, часто додає непропорційну вагу зображення щодо його використання. Переконайтеся, що зображення, яке ви збираєтеся використовувати, має правильний розмір і роздільну здатність, це вирішальний внесок у наступне: час завантаження сторінки.

Швидкість завантаження

Це ще один з елементів, про які ви повинні піклуватися. Не чекайте співчуття від ваших відвідувачів. Якщо ваша сторінка повільно завантажується, більшість перейде на іншу сторінку, яка містить подібний вміст. У цьому пості це пояснюється як оптимізувати свою мережу відповідно до вимог Google. І в цьому іншому вони коментують, які є найбільш ефективні плагіни для поліпшення оптимізації вашого сайту

Повільна сторінка сходить від результатів пошуку на користь інших сторінок, які завантажуються швидше.

Аспекти для врахування:

 • Хороший хостинг спеціалізується на WordPress. Webecompany o Raiola Вони хороші варіанти.
 • Оптимізуйте зображення, перш ніж завантажувати їх. Якщо ви вже завантажили його та не оптимізували, є такі плагіни WP Smush.it що зменшує вагу всіх зображень, розміщених на сервері або Lazy Load , які завантажують зображення вашої сторінки тільки тоді, коли користувач має прокручувати до місця, де зображення з'являються, а не раніше.
 • Плагін кешу неможливий: Wp Supercache o Загальний кеш W3 Вони є відмінним вибором. Перший для мене кращий.
 • Перегляньте ці повідомлення про те, як оптимізувати свій сайт. як оптимізувати свою мережу відповідно до вимог Google і що є найбільш ефективні плагіни для поліпшення оптимізації вашого сайту

Оптимізація для мобільних пристроїв

Переконайтеся, що ви обираєте адаптивні та оптимізовані шаблони для перегляду на мобільних пристроях, Google надає великого значення цьому, як це може бути інакше, оскільки мобільні пристрої стали основним перевагою при перегляді web Ваш веб-сайт має правильно бачити і швидко завантажувати, знаєте, як відвідувач витрачає їх.

SEO Off Page

Ці методи знаходяться поза вашим сайтом, ви не контролюєте їх безпосередньо, але ви можете збільшити кількість відвідувань після ряду вказівок. Нашою метою є підключення інших веб-сайтів до наших. Уявіть веб-позиціонування як конкурс популярності. Ну, зовнішні посилання на ваш сайт - це голоси, які роблять цю популярність зростаючою. І як ми отримуємо ті голоси / посилання? Є три способи зробити це:

 • Органічні ланки Вони є посиланнями, які ви не повинні просити, і вони є найкращими типами. Особливо, якщо ви можете отримати їх на сайтах з високим авторитетом, таких як великі новини та інші відомі веб-сайти з іменами. Це посилання, які зазвичай надходять з мережі внаслідок вашого якісного вмісту.
 • Уайтхат . Методи отримання посилань у рамках, рекомендованих пошуковими системами. Це, добросовісно, ​​без поганих практик. Якісний контент (чи це звучить?), Ретельний дизайн і хороша структура в використаному коді будуть відмінними партнерами, щоб отримати більше актуальності в пошукових системах.
 • Якщо ми намагаємося позиціонувати себе, отримуючи посилання, використовуючи пастки, що виходять з керівних принципів, встановлених пошуковими системами, тоді ми робимо чорну дію . Очевидно, ви ризикуєте каратися. Існують різні способи робити чортхат, особливо я не зацікавлений, я думаю, що, роблячи речі з повагою і роботою, ми можемо досягти наших цілей. Але ей, у вас є Трамп. Хтось захоче бути схожим на нього. Я цього не роблю

Створити більше посилань

Інші способи генерування трафіку на ваш сайт:

 • Створіть базу даних абонентів електронною поштою та регулярно відправляйте новини та проміжони.
 • Прохання написати в якості гостя в блогах з подібною темою.
 • Створюйте профілі в соціальних мережах, де можна рекламувати свій вміст.
 • Приєднуйтесь до груп, які поділяються своїми захопленнями та обмінюються вмістом. Групи Facebook або спільноти Google+ - чудові способи поширення нашого вмісту. Завжди починаючи з якісного та оригінального вмісту.

Моніторинг результатів

Нарешті, але не в останню чергу, як тільки методи SEO застосовуються до вашого сайту, ви хочете відстежувати прогрес SEO шляхом моніторингу результатів. Є кілька інструментів, які дозволять вам перевірити свій прогрес, але найбільш часто використовуються Google Analytics . Використовуйте цей інструмент, щоб отримати більше інформації про відвідувачів вашого веб-сайту. Зокрема, слідкуйте за джерелами органічного пошукового трафіку, щоб дізнатися, які ключові слова використовують користувачі для пошуку вашого веб-сайту в результатах пошуку. Встановлюючи цілі, можна побачити, які ключові слова призводять до відвідувань, у яких відвідувачі роблять те, що вони хочуть робити на вашому веб-сайті, наприклад, реєструючись у списку розсилки або купуючи продукт. Це допоможе вам дізнатися, які ключові слова повинні бути спрямовані на вашу кампанію SEO.

Є багато цінних інструментів SEO там, але для початку і подивитися, якщо ваші зусилля винагороджені, це більш ніж достатньо.

Чи допомогла вам ця стаття? Поділіться, будь ласка.

За замовчуванням URL-адреси Worpress мають префікс?
Com/?
І як ми отримуємо ті голоси / посилання?
И це звучить?
Чи допомогла вам ця стаття?