Розпилювач копірайтераВи копірайтер SEO? Можливо, ви повинні змінити назву на стратегію вмісту -

SEO швидко змінюється

SEO швидко змінюється. Це вже не таємниця, яку тільки технічно налаштований може зрозуміти. Правила зрозумілі: створити добре побудований веб-сайт і заповнити його вмістом, який люди хочуть читати і ділитися. У поєднанні з стратегією просування, трафік і більш високі рейтинги будуть природно слідувати.

Цей спартанський звучання підхід до SEO нічого нового. Що змінилося, що грати за правилами є єдиним способом. Більш ніж будь-коли, це марафон, а не спринт. Так, існують ярлики спаму, які ви можете взяти. Але коли ви потрапите, ви можете очікувати, що будете виключені з перегонів, а не просто відправляти назад на стартову лінію.

У відповідь на це багато агентств SEO змінюють свою гру. Вони розвиваються від введення кодів і тегів у всі потрібні місця, щоб стати "стратегами вмісту". Зміна в посадовій інструкції SEO копірайтерів було б доцільно слідувати.

Це факт - SEO копірайтингу не тільки про ключові слова більше. Тепер він забезпечує паливо для водіння вхідний маркетинг кампанії, залучення трафіку з соціальних медіа та перетворення його на абонентів і потенційних клієнтів.

Якби я відчував себе хоробрим, я б сказав, що компаніям взагалі не потрібно наймати агентства SEO. Зрештою, навіщо платити щомісячну плату за стратегію SEO, яка може припинити працювати в момент вимкнення грошового шланга? Чи не було б розумніше, щоб підприємства інвестували в наймання копірайтера SEO? Хтось може забезпечити стійкий потік контенту, який будує рейтинги на міцних фундаментах, яким би не було приємним звучанням ще дикі оновлення Google?

Таку думку зробив Пол Боуг, 20-річний ветеран веб-дизайну, у статті під назвою " Незручна правда SEO . На жаль для Павла, ця відверта думка не підійшла до спільноти SEO, яка відповіла Стаття власні.

Так що я збираюся зіграти в безпеці і сказати, що SEO агентства повинні грати роль. Але так як алгоритм Google стає більш керованим поведінкою людини, технічна тактика SEO продовжуватиме бути замінена на тактику маркетингу.

Більш ніж коли-небудь, це великий вміст, який залучає трафік і рейтинги. Це те, що SEO копірайтери можуть процвітати, особливо, коли ви підходите до клієнтів з вхідної маркетингової стратегії супроводжувати слова.

Пов'язані

Зрештою, навіщо платити щомісячну плату за стратегію SEO, яка може припинити працювати в момент вимкнення грошового шланга?
Чи не було б розумніше, щоб підприємства інвестували в наймання копірайтера SEO?
Хтось може забезпечити стійкий потік контенту, який будує рейтинги на міцних фундаментах, яким би не було приємним звучанням ще дикі оновлення Google?