Розробка сайту в Києві, ціна в Україні

 1. Методи розробки веб-ресурсу
 2. Кому необхідна розробка веб-ресурсу в Києві
 3. Навіщо потрібна розробка сайтів
 4. етапи розробки
 5. Скільки коштує розробка в Києві

Розробка сайту в сучасному розумінні - це вигідне співробітництво групи фахівців (копірайтерів, дизайнерів, веб-майстри, проект-менеджера) і замовника Розробка сайту в сучасному розумінні - це вигідне співробітництво групи фахівців (копірайтерів, дизайнерів, веб-майстри, проект-менеджера) і замовника. Кожному фахівцю поставлена ​​задача зробити веб-ресурс максимально ефективним. Для досягнення мети команда діє спільно.

Оформивши замовлення на розробку інтернет-проекту в компанії Fomin в Києві, ви отримуєте повний пакет послуг: створення, просування, ведення, ексклюзивного і унікального дизайну, обслуговування програмним забезпеченням, наповнення якісним контентом. Зателефонуйте нам, щоб скористатися послугою з розробки сайту за прийнятну вартість.

Цілі вашого проекту будуть визначати вид розробки певного сайту. В першу чергу, замовнику необхідно визначитися зі структурою і обсягом інтернет-проекту.

Сайт візитка. Кількість сторінок веб-ресурс містить невелику, як правило, не більше 3-х. Даний варіант інтернет-проекту буде оптимальним, якщо вашої компанії потрібно тільки представництво в Інтернеті. Сьогодні вся Україна і Київ зокрема займаються інтернет-бізнесом, тому сайт-візитка стане непоганим початком для просування компанії, отримання довіри клієнтів.

Інформаційний сайт. Наші фахівці готові взятися за розробку офіційного веб-ресурсу на 12-15 сторінок або сайту корпоративного призначення в 30 сторінок. Дані інтернет-проекти стануть ідеальним рішенням для компаній, що бажають розширити коло потенційних клієнтів.

Інтернет магазин. Цей ресурс повністю орієнтований на якісну організацію бізнесу з продажу товарів / послуг в Інтернеті.

Методи розробки веб-ресурсу

Повноцінна робота сайту не може відбуватися без розробки грамотного дизайну. Веб-майстри виділяють два основні методи:

Веб-майстри виділяють два основні методи:

 • створення унікального дизайну;
 • робота на базі готового затвердженого шаблону.

Кому необхідна розробка веб-ресурсу в Києві

Інтернет-технології розвиваються стрімко. Сьогодні набагато простіше купити / замовити / продати будь-який товар або послугу. Розкрутка бізнесу передбачає наявність власного сайту в Інтернеті. Правильна стратегія, СЕО-оптимізація веб-ресурсу допоможе збільшити базу клієнтів, підняти рейтинг, вивести компанію в ТОП-10 пошукової видачі, що позитивно впливає на розмір доходів.

Правильна стратегія, СЕО-оптимізація веб-ресурсу допоможе збільшити базу клієнтів, підняти рейтинг, вивести компанію в ТОП-10 пошукової видачі, що позитивно впливає на розмір доходів

Для більшості фірм веб-ресурс є візитною карткою, виконує функції портфоліо. Вигідно подати інформацію зможе інтернет-реклама. Цей спосіб вважається і найдешевшим, ефективним. Великий плюс у розробці інтернет-проекту полягає в тому, що він цілодобово рекламується.

Навіщо потрібна розробка сайтів

Буває, що замовники, замовляючи розробку сайту, не розуміють, навіщо їм це потрібно. У підсумку, після закінчення роботи, отримують такий веб-ресурс, який не виправдовує очікування. перед створенням сайту необхідно чітко сформулювати цілі. Вони бувають найрізноманітнішими. Але найчастіше, замовникам необхідний один із зазначених нижче результатів.

Мати представництво в Інтернеті. Компанію складно назвати серйозною, якщо вона не має у своєму розпорядженні власним веб-ресурсом. Тому, всі поважають себе фірми швидко приймають рішення замовити розробку сайту. Глобальні завдання перед веб-майстрами не ставляться. Компанії потрібен універсальний веб-ресурс, щоб його назва могла легко поміститися на візитках, каталогах, рекламних проектах. Елегантний вигляд дизайну цілком задовольнить замовника. Інтернет-проект буде вміщати всього кілька сторінок, на яких знаходиться ключова інформація про вашу фірму. Даний підхід є актуальним, якщо для просування компанія користуються офлайновими методами. А її ринок збуту поки не потребує розширення. Веб-ресурс буде корисний фірмі, зможе стати оригінальним штрихом для формування іміджу. Фахівці за бажанням замовника легко модернізують інтернет-проект.

Мати джерело прибутку. Для збільшення прибутку компанії логічно використовувати величезні можливості Інтернету. Якщо замовник ставить завдання застосовувати сайт для того, щоб залучати нових клієнтів, фахівці його до цього готують. Отже, створюється продає сайт:

Отже, створюється продає сайт:

 • зручний, орієнтований на користувачів;
 • запам'ятовується унікальним дизайном;
 • цікавий для клієнтів з новою, актуальною інформацією, яка систематично оновлюється;
 • доступний в Інтернеті цілодобово;
 • легкий в пошуку за ключовими словами.

Розробка подібного ресурсу, подальша підтримка, SEO-супровід потребують серйозного підходу, наявності серйозного бюджету. Хоча наші фахівці беруть за роботу недорого. Обов'язково передбачаються витрати на контент, якісну рекламу, професійне ставлення. Але, незважаючи на грошові витрати, замовники віддають перевагу саме продає сайту. У майбутньому інтернет-проект забезпечить отримання великого прибутку, повернення інвестицій в багаторазовому розмірі.

етапи розробки

Веб дизайн. Під веб-дизайном сайту розуміють не тільки оригінальне оформлення сторінок. Важливі інші показники, як рівень комфортності для візуального сприйняття, зручність управління - інформативність, юзабіліті, навігація, функціонал інтернет-проекту. Фахівці на даному етапі працюють над можливим розширенням функцій, оптимізують веб-ресурс під пошукові системи.

Створення сайту - це системна комплексна розробка. Має важливе значення кожен параметр:

 • колірна гамма, підібрана правильно;
 • шрифти, які будуть гармоніювати із загальною стилістикою оформлення;
 • чітка навігація, реалізована без помилок;
 • конкретне застосування елементів графіки.

Грамотно розроблений дизайн позитивно впливає на рейтинг вашого інтернет-проекту.

Верстка. Етап серйозний і не менш важливим, ніж дизайн. Верстка відноситься до розряду технічних процедур, які оптимізують функціонал сайту. Фахівці обов'язково враховують вимоги пошукових систем до кількості сторінок. Контент може мати різний вигляд. Для скорочення обсягу використовують таблиці або роблять сторінки у вигляді див. Не тільки пошукових машин, але і користувачів хвилює обсяг сторінок. Якщо час завантаження виходить досить великим, таку сторінку просто закриють для кращої економії коштів. Як тільки сайт переходить на блочну верстку, кількість відвідувачів збільшується приблизно в половину. З них кожен другий стає клієнтом вашої компанії.

Програмування. Інструменти веб-програмування дозволяють надати веб-ресурсу, як кінцевого продукту, набагато більше гнучкості. Взаємодія з користувачем відбувається легко. Конструкція сайту наповнюється новими інтерактивними елементами. Наші програмісти користуються популярними і сучасними мовами програмування. У підсумку, інтернет-проект стає, як по відношенню до відвідувачів, так і по відношенню до замовника, більш інтерактивним. Розробникам на даному етапі доводиться, в деяких випадках, міняти структуру сайту - створювати новий розділ або переміщати старі. Процедура не викликає труднощів, оскільки за роботу беруться справжні професіонали, які пройшли спеціальне навчання.

Наповнення сайту контентом. Етап на перший погляд може здатися простим. Це не так. Відвідуваність вашого інтернет- Наповнення сайту  контентом проекту буде залежати від того, який саме контент буде розміщуватися. Відвідувачів приваблює текстова інформація, якщо вона написано цікаво, красиво оформлена. Клієнти захочуть ще раз прийти на веб-ресурс. Наша компанія має в штаті професійних копірайтерів . Вони пройшли курси SEO-копірайтингу, тому легко пишуть унікальні статті, зрозумілі не тільки користувачам, але і привабливі, зручні для просування сайту в ТОП-10 видачі пошукових систем. Мова йде не тільки про текстах, малюнках. Якісний контент - це розміщення нових посилань, використання системи гіпертексту.

Супровід. Навіть грамотно розроблений сайт потребує професійного обслуговуванні. Через деякий час вашого веб-ресурсу буде потрібно виконання низки серйозних змін. Ви, як замовник, можете застосувати нові рекламні ідеї. А ми, як фахівці займаємося модернізацією сторінок, розділів на вимогу часу.

Тестування. Дана процедура виконується на кожному етапі розробки сайту. Однак, яким завершує, остаточне тестування необхідно обов'язково. Щоб ваш веб-ресурс перетворити в головний інструмент маркетингу, фахівці викладають актуальні матеріали, просувають інтернет-проект, опитують користувачів, додають необхідний функціонал.

Скільки коштує розробка в Києві

Що потрібно для того, щоб визначити остаточні ціни на розробку сайту? Зателефонуйте нашим фахівцям, які зможуть з вами узгодити:

Зателефонуйте нашим фахівцям, які зможуть з вами узгодити:

 • які саме завдання має вирішити веб-ресурс;
 • функціонал, структуру сайту;
 • ідею замовника щодо майбутнього дизайну.

Ціна буде визначена з урахуванням всіх нюансів і ваших побажань.

Фахівці компанії Fomin перед початком розробки сайту зустрічаються з клієнтом, разом створюють і стверджують приблизний шаблон. У ньому враховуються переваги, побажання клієнта. Наші менеджери завжди готові прийти на допомогу, запропонувати свої правки, щоб дизайн сайту вийшов унікальним, а сам інтернет-ресурс потрапив в ТОП видачі пошукових систем. Щоб зробити замовлення на розробку веб-проекту, зв'яжіться з фахівцями Fomin прямо зараз. Постійні клієнти користуються перевагою - акціями та знижками.

Автор статті:

Світлана Ортолані

Провідний спеціаліст з інтернет-маркетингу

Читайте також:


Найактуальніші теми:

Схожі статті:

 1. Вираженням сутності організації, компанії, продукту, послуги, ідеї або якої-небудь події ...
 2. Створення сайту-візитки - це розробка інтернет-проекту, який має тільки дві-сім ...
 3. Такі поняття, як створення і розкрутка сайту складають цілий комплекс дій, ...

Замовлення послуг і консультування по тел .: +38 (044) 227-46-18