Розробка сайту за допомогою трьох китів: uCoz, uKit, Wix

  1. uCoz - як синонім найлегшим способом безкоштовного створення сайту
  2. uKit - зручний конструктор сайтів різного напрямку
  3. Wix - кращий варіант для творчих особистостей

На сьогоднішній день не багатьох можна здивувати тією інформацією, що значно зросли можливості заробітку в інтернеті. Найчастіше цей дохід безпосередньо пов'язаний з розробкою, розкручуванням або ж створенням сайту. Безліч людей задіяні в цьому процесі, так як без допомоги програмістів, дизайнерів, оптимізаторів, маркетологів і копірайтерів сайт не може створити гідну конкуренцію і нормально функціонувати.

Безліч людей задіяні в цьому процесі, так як без допомоги програмістів, дизайнерів, оптимізаторів, маркетологів і копірайтерів сайт не може створити гідну конкуренцію і нормально функціонувати

Для того щоб уникнути особистих витрат досить самому трохи попрацювати над створенням власного шедевра. Безліч нюансів і тонкощів створення можна виявити на сторінці http://www.syl.ru/article/151646/new_kak-besplatno-sozdat-svoy-sayt-konstruktor-saytov . Але, виходячи з досвіду можна сказати, що три платформи, які будуть описані нижче, відмінно підходять для роботи абсолютно всім початківцям вебмайстрам.

uCoz - як синонім найлегшим способом безкоштовного створення сайту

За допомогою використання даної платформи дійсно можна отримати хостинг, піддомен і, безпосередньо, движок для сайту не невизначений період користування абсолютно безкоштовно. Відразу варто відзначити, що відсутність плати за користування перерахованого вище має один недолік - якість. Але на противагу цьому uCoz є найпотужнішим і універсальним сайтбілдером з усіх відомих на даний момент.

Підключити свій домен (який заздалегідь звичайно доведеться купити) можна буде абсолютно безкоштовно, а також використовувати всі доступні функції. При створенні некомерційного сайту дана платформа може надати розширений список послуг у вигляді платних тарифів, який можна отримати надіславши електронного листа в техпідтримку.

uCoz не можна назвати простою платформою для створення сайтів, але логіка в панелі управління присутній, що свідомо спрощує завдання. Ця система може надати безліч інструментів, яких буде цілком достатньо для створення власного блогу, порталу, інтернет-магазину або ж форуму.

Головною перевагою цієї платформи є величезний набір модулів і можливість редагувати вихідні коди сторінок. Налаштувань досить велика кількість, але, як правило, для новачків достатньо не більше трійки, які можна визначити самостійно.

Налаштувань досить велика кількість, але, як правило, для новачків достатньо не більше трійки, які можна визначити самостійно

uKit - зручний конструктор сайтів різного напрямку

Ця платформа набагато простіше попередньої в силу відсутності кодинга і безлічі деталізованих налаштувань. uKit побудований на базі визуализированного редактора, в складі якого є не одна сотня гідних тематичних шаблонів. Шаблони виконані у вигляді демо-контенту, при використанні якого можна отримати сайт, виконаний на половину вже через 20 хвилин.

Наповнення сторінок є найбільш простим заняттям, так як воно виконується за допомогою перетягування різних віджетів в необхідну область. Компонування самої сторінки займає близько 10-ти хвилин, що є чудовою економією часу.

Wix - кращий варіант для творчих особистостей

Цей конструктор є зразком того, яким повинен бути движок сайту з візуальним редактором, створений для новачків. Основною перевагою цієї платформи є вбудовані шаблони, яких не знайти у конкурентів. Всі вони розрізняються між собою, що дає можливість створювати сайт в режимі попереднього перегляду.

Створюючи сайт самостійно людина набуває безцінний досвід, який надалі допоможе зрозуміти йому як влаштовано функціонування самого сайту. Цей досвід необхідний для того щоб розкрутити власний проект і почати заробляти на ньому.

В цілому, всі вищеописані платформи і навіть найслабші володіють деякими характерними рисами, які варто враховувати перед початком створення сайту:

  • хостинг надається в комплекті з двигуном, що є незаперечною перевагою;
  • піддомен віддається безкоштовно, іноді - тимчасово;
  • не потрібно буде працювати з базами даних;
  • платформи нададуть стартовий набір шаблонів для створення;
  • будь-які неполадки можна буде вирішити з техподдержкой.

Схожі статті про розширення для Joomla: