Розширений SEO для веб-сайтів юридичної фірми

Пошукова оптимізація вашої юридичної фірми (SEO) буде краще працювати на Google, якщо ви приділите більше уваги передовій технології SEO, яка називається структурованими даними або схемою.

Структуровані дані або схема - це те, що ми використовуємо, щоб повідомити Google про те, про що йдеться на наших окремих веб-сторінках, і скористатися перевагами розширених функцій Google.

Ви хочете використовувати структуровані дані, щоб скористатися перевагами передових функцій SEO в Google, наприклад, додавання рейтингів зірок до ваших списків SEO.

Коли ви додаєте рейтинги зірок до ваших списків SEO, ви привертаєте більше уваги до своєї фірми, тому що ви отримуєте кращі SEO рейтинги і отримуєте більш високу якість веб-трафіку на веб-сайті вашої фірми.

Погляньте на те, що сказав Гарі Ілліс про структуровані дані та схему у листопаді 2017 року.

Структуровані дані. Це одна з тих речей, на яку я хочу приділити багато уваги цього року. - Це майже так само, як ми почали будувати багато нових функцій, які спираються на структуровані дані, так само як ми почали турбуватися все більше і більше структуровані дані. Це важливий натяк для вас, якщо ви хочете, щоб ваші сайти з'являлися в функціях пошуку, впроваджували структуровані дані. "

«Що ще важливіше, додайте структурні дані до своїх сторінок, оскільки під час індексування ми зможемо краще зрозуміти, про що ваш сайт. І не думайте про структуровані дані, про які ми задокументували developers.google.com . Подумайте про будь-яке schema.org схеми, які можна використовувати на своїх сторінках. Це допоможе нам краще зрозуміти ваші сторінки, і, опосередковано, це призводить до кращих рангів у певному сенсі, тому що ми можемо легше оцінювати їх. "

Багато юридичні фірми досі не правильно додали структуровані дані або розмітку схеми на свої веб-сайти. Якщо ви не впевнені, що ваша послуга SEO зробила це правильно для вас, ви можете подивитися на ваші SEO списки, щоб побачити, якщо ваші зірки рейтинги з'являються над вашими SEO опису. Ви також можете шукати помилки в схемі вашого веб-сайту за допомогою інструменту тестування структурованих даних Google, https://search.google.com/structured-data/testing-tool

У 2017 році компанія Google мала понад 40 оновлень для рекомендацій розмітки схем Google та словника schema.org. Ми не здивовані тим, що Google публічно рекомендує, що кожен зобов'язується прийняти розмітку схем. Accelerate Now - гіпер-зосереджена на розмітці схеми.

Якщо ви хочете, щоб веб-сайт вашої фірми працював краще на Google, це величезна можливість для вас.

Accelerate Now - компанія з маркетингу юридичної фірми. Дізнайтеся, як ми використовуємо розширений контент-маркетинг і SEO, щоб допомогти адвокатам працювати краще в Інтернеті.

Адвокат з цифрового маркетингу