Розуміння SEO хостинг і C клас IP хостинг

Паван Кандулапаті

Якщо ви дійсно хочете зробити добре на основних пошукових системах, то це необхідно, щоб у вас є базове розуміння SEO хостинг і C клас IP хостингу . Це елементи, які дозволять вам легко отримати доступ до основних пошукових систем і бути перераховані належним чином. Це також є частиною хорошого управління веб-сайтом. У найпростіших форматах кожен веб-сайт матиме унікальну IP-адресу. Це місце, де будуть зберігатися всі файли та сторінки. Основні пошукові системи, такі як Google, Yahoo і MSN, повинні мати доступ до IP-адрес, щоб перелічити ваші веб-сторінки в результатах пошуку.

Основні пошукові системи, такі як Google, Yahoo і MSN, повинні мати доступ до IP-адрес, щоб перелічити ваші веб-сторінки в результатах пошуку

SEO веб-хостинг

Іноді нові учасники ринку роблять помилку, не враховуючи впливу своїх SEO Hosing та рішення C хостингу класу C. Кінцевим результатом є те, що їхні веб-сторінки не відображаються на результатах, і доступ до них не може бути доступний широкій громадськості. Структура IP-адреси базується на чотирьох наборах чисел. Є точки, які розділяють їх, щоб відрізнити їх функцію. Перший набір - клас A, другий - клас B. Потім слідує клас C і D у цьому порядку. Веб-майстер повинен повністю контролювати свій хостинг в цілому і хостинг C класу IP, зокрема, якщо вони будуть регулярно перераховуватися в результатах.

Центри обробки даних, як правило, містять файли класу C разом, залежно від умов хостингу. Таким чином, пошукові системи можуть розробити, що сайти пов'язані так, що вони не дублюють вміст. Якщо вони виявляють, що існує занадто багато з'єднань IP-хосту класу C, то вони можуть накласти певний штраф на підставі того, що ви публікуєте дубльований контент. Ось чому ви повинні бути дуже обережними щодо розміщення ваших веб-сайтів. З SEO хостинг людина може мати C Class IP хостингу диференційовані так, що вони не страждають штрафів. Ось чому багато веб-майстрів дивляться на цей варіант, як кращий спосіб отримати багато веб-сторінок, але уникнути покарання у вигляді основних пошукових систем. Ви повинні обов'язково розглянути ці питання, перш ніж встановлювати свій веб-сайт.