Саймон Коуелл сподіваючись на деякі магії SEO?

Саймон Коуелл - це його любов чи ненависть його типу людини; Особливо численними є ті, що належать до останньої групи, особливо нещасні конкурсанти, які опинилися на неправильній стороні його гострого мови.

Саймон Коуелл - це його любов чи ненависть його типу людини;  Особливо численними є ті, що належать до останньої групи, особливо нещасні конкурсанти, які опинилися на неправильній стороні його гострого мови

Гудіння навколо спільноти SEO - це те, що Коуелл може намагатися використовувати методи оптимізації, щоб покращити свій онлайн-образ і показати нову, більш добру сторону. Хоча його представник у Великобританії Анн-Марі Томпсон каже, що вона пахне "теорією змови" на роботі, SEO SEO має сенс для музичного магнату.

Ті, хто вважає, що Коуелл спирається на SEO, щоб збільшити позитивні результати пошуку, вказують на найвищі результати Google, які є сильно привабливими для Коуелла. New York Daily News повідомляє, що ви повинні "пробиратися через хороші 20 сторінок позитивних і нешкідливих посилань, таких як" "Уейн Ньютон пише листа фанату до Симона Коуелла".

Вони також вказують на те, що важко знайти повідомлення, критичні для колишнього господаря American Idol. Ганс Еберт, наприклад, написав повідомлення в блозі під назвою «Чому« Американський ідол »краще без Саймона Коуелла», в якому він називав Коуелл «Сара Пелін музикою» і «жахливо нехорошо». було вимкнено хостом WordPress за порушення умов. Він був відновлений через 12 годин - зовсім не скоро, щоб уникнути уваги і висунути претензії, що Коуелл використовував SEO, щоб керувати результатами, як Еберт.

Цікавим є те, що до цих чуток є досить викривальний тон, як якщо б SEO не піддавався і що Коуелл використовував його, щоб обдурити людей, щоб він вважав, що він хороший хлопець. Немає нічого далі від істини - про SEO, тобто. SEO може принести користь кожному бізнесу, веб-сайту та високопоставленим особам. Використовувати його в свою користь не є обманом - це ділова хватка. І це все більше і більше необхідно в сучасному жорсткому ринку, будь то продаж музики, мистецтво, одяг або просто Вашу репутацію .