Сайт візитка швидко, ціна - веб-студія «WebSites». Перм

  1. Процес створення сайту візитки
  2. Ціна на сайт візитку
  3. Замовити створення сайту візитки в Пермі

На сьогоднішній день сайт візитка є одним з найпоширеніших видів сайту для комерційних і некомерційних організацій. Для компанії, яка хоче презентувати себе у віртуальному просторі, але не збирається вести там активну діяльність, сайт візитка є найкращим варіантом! Сайт в форматі візитки - це невеликий сайт, найчастіше лише однієї сторінки, рідше що складається з 2-3 сторінок. Однак не варто його плутати з LANDING PAGE. Адже максимальне число сторінок сайту-візитки може досягати 10, а інформація, що надається бути вельми докладної. Основними категоріями, представленими на такому сайті, є блок про компанію / послуги і контактна інформація.

Процес створення сайту візитки

Створити сайт візитку можна як в якості динамічного, так і в якості статистичного сайту. Також дуже поширені односторінкові сайти, створені із застосуванням flash-технологій. Дуже часто сайти візитки містять істотний обсяг графіки та анімації для того, щоб утримати відвідувача на сайті. Саме на дизайн, якісні фото та відео матеріали, цікаву анімацію і колірну гамму в даному випадку робиться основний упор. Односторінкові сайти не підтримують інтернет-магазини, але часто використовуються для продажу будь-якого одного товару.

Ціна на сайт візитку

У загальній лінійці видів сайтів сайт-візитка знаходиться на першому місці по затребуваності і на останньому місці за вартістю. Іншими словами, якщо Ваш вибір сайт візитка, ціна Вас безумовно порадує. Адже коли ще випаде можливість отримати повноцінний сайт за ціною вечері в найближчому кафе.

Кому в першу чергу підійде такий тип сайту?

  • Тим, для кого інтернет-простір є другорядним засобом залучення цільової аудиторії;
  • Тим, хто презентує 1-2 основних товару або одну послугу;
  • Тим, хто не хоче витрачати багато грошей на створення сайту;
  • Тим, хто тільки починає свій проект і поки не впевнений в кінцевому результаті.

Знайте, якщо ви вирішили що вам і вашому бізнесу потрібен сайт-візитка. Перм особливо везучий в цьому відношенні місто, адже в ньому надають свої послуги з розробки сайтів справжні професіонали, такі як WebSites. У пакет сайт-візитка входить індивідуальний дизайн, зручний і зрозумілий інтерфейс, оптимізовані під пошукові системи сторінки, а також домен в зоні ru. Особливо Вас порадує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сайт візитка"

від 25 000 a

Невеликий сайт, що складається з декількох веб-сторінки і містить інформацію про компанію, товари або послуги, портфоліо, прайс-листи, контактні дані.

Замовити створення сайту візитки в Пермі

Для того, щоб замовити створення сайту візитки в Пермі, вам потрібно:

  • зателефонувати: 8 (919) 48-68-177
  • або скористатися формою заявки

Веб-студія «WebSites» - кращий бізнес починається з сайту!

Кому в першу чергу підійде такий тип сайту?