Самостійне просування сайту в пошукових системах

 1. Самостійне seo просування
 2. Як збільшити число унікальних відвідувачів сайту
 3. Перевірити текст на унікальність:
 4. Як перевірити оригінальність тексту
 5. Скільки має бути води в тексті
 6. Головні мета теги сторінки - роль в просуванні сайту
 7. Радіо перекладач на латинські літери
 8. Як відстежувати позиції сайту в пошукових системах Яндекс Google
 9. Небезпечні зовнішні посилання

З швидким зростанням різноманітних фільтрів перешкоджають просуванню сайту в пошукових системах, частина старих SEO способів в самостійному просуванні просто стали неефективними або небезпечними для розкрутки, нескладно заробити бан замість вдалого позиційного просування сайту.

Незмінним способом підняти сайт в пошукових системах залишається регулярна плата, людям спеціалізуються на цьому. Або розбиратися в усьому самостійно, вчити seo, осягати щось нове для подальшого успішного просування сайту.

Самостійне seo просування

 • Адаптивний сайт - значить більше відвідувачів.
 • Закон Ціпфа - інструмент аналізу тексту.
 • Головні мета теги в просуванні сайту.
 • Відстеження позиції сайту.
 • Небезпечні зовнішні посилання.

Пошукові системи часто щось змінюють у правилах просування, прослідкуєш і можна суттєво просісти по позиціях. Своєчасну інформацію про будь-які зміни в світі seo, поради, допомогу з цього приводу, можна грамотно отримувати від сервісу 1PS або PR-CY і користуватися безкоштовними seo інструментами.
У проводження постійно інтригуючих експериментів, часом з несподіваними результатами по seo-оптимізації, аналізуючи спостереження за топ інтернет-ресурсами, конкурентами схожою тематикою сайту стоять вище, можна щось виділити і з упевненістю сказати: - "Так, це дійсно допомагає в просуванні сайту по інтернету."

Як збільшити число унікальних відвідувачів сайту

(1) Не вийде пробитися в топ, отримати всіх належних відвідувачів якщо не зробити сайт адаптивним . Хто заходить з мобільних пристроїв на пошуковик в першу чергу намагаються показати адаптивні сайти, потім сам відвідувач не піде вдруге на незручний сайт. З телефонів як відомо, йде величезна кількість трафіку тут не посперечаєшся. У 2015 році Гугл, 2016 Яндекс інформували про зміни правил в просуванні, будуть занижувати не адаптивні ресурси не даючи підняти сайт в топ.
(1) Не вийде пробитися в топ, отримати всіх належних відвідувачів якщо не  зробити сайт адаптивним
(2) Новий написаний текст сайту повинен бути 100% унікальним, хоча б не менше 96%.
(3) Написали статтю відправили в інтернет, повідомили про це пошуковикам, ось сюди: www.google.com/webmasters/tools/submit-url?hl=ru - Гугл, webmaster.yandex.ru/addurl.xml - Яндекс. Так швидше побачити проіндексований контент в пошуку, на всі 100% не впевнений, але так роблять багато.
(4) Невдалий сторінках сайту в просуванні, не отримали гідні позиції в пошукових системах або зовсім вибулих за ключовими словами, для початку змінити заголовки і підзаголовки. Чи не допоможе, перевірити на унікальність поправити текст або переписати заново.
Тексти часто крадуть, якщо сайт слабкий складно буде щось довести і самостійно вже підняти таку сторінку, доведеться переписати контент до УНІКА. Тому чим швидше сторінку проїндексируют (3), тим краще.

Перевірити текст на унікальність:

Завантажити
Завантажити!
Advego Plagiatus

Як перевірити оригінальність тексту

Закон Ціпфа - перевірка оригінальності тексту. Для успішного просування сайту, ніж до речі багато веб-майстри користуються, дійсно допомагає в самостійному просування.
Спробуйте взяти і перевірити статтю по Ціпфа з інтернет проекту знаходиться на перших позиціях пошукових систем, він буде дуже близький до такого закону. З даним інструментом, можна виробити щільність і оптимальний рівень "нудоти" слів - "І хто придумав такий термін". Чи не вийде переспаміть ключовими словами документ або навпаки недобрати значущих слів. Зробити приємне в просуванні Яндексу і Гуглу :) Подібну перевірку зручно робити на сервісі pr-cy.ru
Закон Ціпфа - перевірка оригінальності тексту

Скільки має бути води в тексті

Чи не зважав в просуванні такого фактору як "вода" в тексті, а даремно. Однозначно впливає на просування і пошуковики це відстежують. З недавніх пір став враховувати "стоп-слова" в новому контенті, виправляти статті не потрапили в десятку пошуку під "помірну воду". Роблю такий аналіз на Advego і не тільки на "воду", вважаю найкращим показником 55-56% що не завжди виходить реалізувати. Грань, не виходити за межі 60%.

Головні мета теги сторінки - роль в просуванні сайту

title - дуже важливий html тег, особливо впливає на оцінку видачі сайту за запитом. Ключ до написаного документу у вигляді пропозиції. Повинен розкривати тему залишаючись привабливим для користувача.
description - не менш корисний тег, представляє невеликий опис документа, відображається в сніпеті. Перейде до вас відвідувач чи ні, буде залежати від правильного заповнення description, з інтригуючими словосполученнями, корисними ключами. Береться з сторінки в основному з абзацу.
keywords - можна не ставити, Гугл давно не враховує, Яндекс пише: - «... може враховуватися при визначенні відповідності сторінки пошуковим запитам». Загнавши неправильні ключі, запросто нашкодите собі в просуванні сайту.
H1 - заголовок документа, неповторний, унікальний є на кожній сторінці, але тільки 1 раз. Записується як повне або часткове подобу title. Присутність в коді сторінки обов'язково.
H2 - підзаголовок часто відображається в пошуковій видачі в сніпеті як заголовок якщо є збіг за ключовими словами запиту, використовується в тексті багаторазово. Правильне заповнення, безумовно збільшить кількість переходів з пошукових систем на сайт.
title - дуже важливий html тег, особливо впливає на оцінку видачі сайту за запитом
Все легко аналізується, перевіряється чи немає помилок, програмою Screaming Frog

Радіо перекладач на латинські літери

Що ще люблять пошуковики. Люблять, коли індекс сторінки відповідає заголовку, наприклад http://www.vamvpomosh.ru/ prodvizhenie_sajta_v_poiskovoj_sisteme .php Сильно довгий заголовок ображати, залиште тільки ключову частину.
Що ще люблять пошуковики
Завантажити!
Радіо

Радіо - невелика зручна програма, переведе російський текст на транслит - латинські літери.

Як відстежувати позиції сайту в пошукових системах Яндекс Google

Не обійтися без інструменту моніторингу позицій за ключовими словами Зручно виходить вести відстеження позицій сайту на TopVisor , Бути в курсі змін в пошукових системах.
Не обійтися без інструменту моніторингу позицій за ключовими словами Зручно виходить вести  відстеження позицій сайту на TopVisor  , Бути в курсі змін в пошукових системах
Налаштуйте в налаштуваннях звіт по позиціях і вся картина щодо змін, буде приходити на @ пошту, завжди будете в курсі всіх підвищень, падінь проекту в інтернеті за певний період.

Небезпечні зовнішні посилання

Дивіться, що може бути якщо безконтрольно розміщувати зовнішні посилання на сайтах донорах.

Давно не перевіряли зовнішні посилання? Ніколи не перевіряли, уявляєте якої шкоди наноситься сайту з кожною новою посиланням вихідної з АГС. Раніше безконтрольно реєструвалися в каталогах, тепер розплачуватися доводиться за встановлені посилання на недолугих сайтах.

Виявити неякісні інтернет-ресурси допоможуть на CheckTrust, якщо такі донори присутні, пора позбутися їх. Зробити це можна тільки 2 способами. Просити зняти ваше посилання, господаря сайту під фільтром, де швидше за відмовлять з різних міркувань.

Другий варіант більш успішний, але тільки на половину :), працює в Гугл. Пройдіть за адресою: https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links? і відхиліть такі посилання. Після цього Google перестане з ними рахуватися.Com/webmasters/tools/submit-url?
Давно не перевіряли зовнішні посилання?
Com/webmasters/tools/disavow-links?