Сателіт. Статичні, динамічні і дорвеи. Дорвей (дор) і Дорвейщік

Що таке сателіт? Які бувають сателіти? Що таке дор (дор) і хто такий Дорвейщік?

Сателіт - це невеликий   сайт   , Об'ємом в 15-20 сторінок, унікальний по контенту, створений для просування іншого сайту і має з ним спільну тему і об'єднаний   гіперпосиланнями Сателіт - це невеликий сайт , Об'ємом в 15-20 сторінок, унікальний по контенту, створений для просування іншого сайту і має з ним спільну тему і об'єднаний гіперпосиланнями . Для просування основного / головного сайту необхідна ціла мережа таких сателітів. Останнім часом мережі сателітів використовуються для торгівлі посиланнями, тобто сателіти створюють для заробітку в інтернеті на продажу посилань. Якщо пошукові системи виявляють такі мережі, то можуть бути використані різні санкції до сателітів, і навіть до основного просувається сайту, наприклад зниження в ранжируванні . Сателіти бувають трьох типів. Це статичні сайти, динамічні сайти і дорвеи.

Статичний сайт - це сайт, який створений без використання системи управління сайтом, тобто чистий тільки за допомогою коду.

Динамічний сайт - це сайт, створений з використання системи управління сайтом, наприклад, той же блог на WordPress.

Дорвей (англ. Doorway) - це сайт, який існує для перенаправлення користувача на ресурс, який просувається. Контент дорвея складається з набору ключових слів і не представляє собою ніякої інформаційної цінності. Сенс створення такого сайту - знову ж просування і розкрутка основного сайту, основний упор при цьому робиться на індексацію і ранжування в пошуковій видачі. Тому його змістом і є ключові слова. По суті своїй вони тільки займають ресурс пошукових систем, тому при виявленні видаляються з ранжирування безповоротно.

Дорвейщік - це фахівець, який для просування сайтів використовує Black SEO . В тому числі, вони є творцями дорвеев, звідки, і пішла назва спеціалізації. Діяльність дорвейщиків під забороною і переслідується пошуковими системами.

Доргенов називається генератор дорвеев (спеціальна програма створення дорвеев, наприклад JakoDorgen). Дорг за типом створення діляться на статичні і динамічні.

Що таке сателіт?
Які бувають сателіти?
Що таке дор (дор) і хто такий Дорвейщік?