Scrapebox: новий погляд на старий інструмент SEO

  1. Огляд
  2. Ключове слово Скребок
  3. Комбайн URL
  4. Мета-дані / коментар Скребок
  5. Висновок

Scrapebox є універсальним інструментом SEO, але він, в основному, відомий своїми функціями розсилки спаму. Мета цієї статті полягає в тому, щоб показати, що це програмне забезпечення пропонує багато цікавих функцій, які можуть бути застосовані до академічних та ринкових досліджень. Для стислості ми розглянемо 3 огляд основних інструментів, що пропонуються Scrapebox: скребок для ключових слів, комбайн URL і мета-дані / коментатор Scraper.

Огляд

Scrapebox був розроблений для цілей SEO, його популярність досягла максимуму пару років тому, перш ніж пошукові системи скорегували свої алгоритми, щоб накласти штрафні зворотні посилання на коментарі.

На додаток до функцій, що розглядаються в цьому огляді, він пропонує декілька різноманітних функцій, таких як тестування проксі, спам-коментарі закручених коментарів, висмикування PR-сторінок і доменів тощо. кількості даних. Більшість його інструментів може управляти до одного мільйона входів і теоретично нескінченною кількістю виходів на операцію. Незважаючи на те, що він не має багато аналітичних можливостей, ми пропонуємо, щоб його потужні функції збору даних були продуктивно використані поза сферою SEO.

Ключове слово Скребок

Scrapebox   є універсальним інструментом SEO, але він, в основному, відомий своїми функціями розсилки спаму

Ключове скребок - одна з багатьох функцій Scrapebox. У нижньому лівому вікні відображаються всі джерела, які використовуються цим програмним забезпеченням для вирівнювання ключових слів.

Scrapebox може очистити пов'язані ключові слова з декількох популярних інтернет-послуг, перелічених на малюнку вище. Ця функція ґрунтується на пропозиціях, запропонованих цими веб-сайтами, коли користувач починає вводити запит. Варто зазначити, що можна вибрати джерела, а потім порівняти їх. Крім того, можна скрестити ці пропозиції від різних народів, оскільки проксі підтримуються для кожного інструменту, наданого цим програмним забезпеченням. Є 4 доступних рівня глибини, це означає, що можна автоматично очистити додаткові пропозиції, які показуються, коли користувач вводить пропозиції першого рівня.

Ці особливості дають можливість вивчити, яким чином до тих чи інших інтернет-служб підходять ті самі поняття. Виконання такого типу аналізу могло б дати уявлення про технічні відмінності алгоритмів пошуку. Можна було б перевірити гіпотезу, що алгоритм пошуку Amazon розробляє слова більш комерційно, ніж Google приклад . Як згадувалося раніше, цей інструмент має можливість зіскоблювати з різних пошукових систем і з різних місць. Тому можна було б зробити дослідження з різних мовних кореляцій і відмінностей, які мають країни в Інтернеті.

Комбайн URL

Пошукова система Scraper - Scrapebox може очистити URL-адреси SERP від ​​Google, Yahoo, Bing і AOL.

Іншою цікавою функцією, яку надає Scrapebox, є URL Harvester, простий, але гнучкий інструмент, який дозволяє очистити найпопулярніші пошукові системи: Google, Bing, Yahoo і AOL. Користувачеві необхідно ввести набір ключових слів, а програмне забезпечення збирає всі URL-адреси з результатів пошукової системи для цих ключових слів. Пошукові системи забезпечують тисячу результатів за ключовим словом, але Scrapebox здатний обмежити вибір будь-якою кількістю результатів (наприклад, лише 10 найкращих результатів). Крім того, існує можливість очистити цю ж пошукову систему різними мовами / версіями (google.com, google.nl і т.д.). Як показано на малюнку, можна використовувати оператори розширеного пошуку як "site:" і "inurl:".

Одним з багатьох способів використання цього інструменту може бути відстеження цензури. Виконання пошуку з одним і тим же ключовим словом, але в різних країнах кожного разу, призведе до отримання списку найбільш популярних сайтів. У випадку, якщо одна або кілька URL-адрес відсутні у списку країни, тоді як вони відображаються на більшості інших, це може бути ознакою цензури. Scrapebox також пропонує інструмент для порівняння списків URL-адрес, який можна використовувати для цієї мети.

Мета-дані / коментар Скребок

Meta Data Scraper - На цьому малюнку Scrapebox є вискоблювання заголовків, описів і ключових слів для блогу майстрів ЗМІ.

Цей останній інструмент призначений для вилучення Метадані HTML (Назва, Опис та ключові слова) та коментарі з довгого списку URL-адрес. Як показано на малюнку, ця функція, як видається, має помилку, оскільки в ній відсутні деякі URL-адреси. Це потенційна проблема, яку необхідно вирішити, перш ніж розглядати цей інструмент для дослідницьких цілей, хоча це могло бути викликане проблемою підключення до Інтернету. Останнє оновлення програмного забезпечення відбулося 30 серпня 2013 року, тому існує достатній шанс, що у разі виникнення будь-яких проблем вони будуть доглянуті.

Ці останні два інструменти працюють у синергії і можуть бути використані для виконання завдань з отримання даних. Проте їхні можливості не закінчуються. Їх можна було б, наприклад, використати для виявлення тенденцій, що виникають із запеклих соціальних дебатів. Більш конкретно, ці інструменти можуть бути використані для вивчення того, як ключові слова, такі як тероризм, іслам або 9/11 інтерпретуються в різних країнах, і якщо ці інтерпретації формують тенденції. Результати пошукової системи для конкретного ключового слова можна витягти у вигляді списку за допомогою засобу збирання URL-адрес. Наступним кроком буде імпортування цього списку в скрепер мета-даних і вивчення нових ключових слів, що виникають. Маючи цей новий набір даних, можна зробити статистичний аналіз для того, щоб з'являлися шаблони (наприклад, частота появи вторинного ключового слова). Ці моделі можуть вказувати на тенденції, що формуються в Мережі, а отже, і в частині суспільства. Більш того, повторюючи ту ж саму процедуру з часом, можна було б вивчити, як ростуть і занепадають специфічні тенденції.

Висновок

На закінчення це далеко не повний аналіз інструменту. Метою цієї статті, однак, було запропонувати деякі альтернативні програми цього цікавого програмного забезпечення.