Секрети до отримання блогу, індексованого на Google

 1. Що означає індексування вашого блогу в Google?
 2. П'ять секретів для отримання вашого блогу індексується в Google
 3. 1. Зареєструйтеся в спільноті блогів
 4. 2. Реєстрація в соціальних мережах
 5. Щоб отримати найкращі результати, переконайтеся, що ви реєструєте нові облікові записи в соціальних...
 6. 3. Закладка вашого блогу
 7. 4. Створіть карту сайту
 8. Наступні функції включені в плагін Yoast SEO:
 9. 5. Розширте доступність

Ви створив блог і тепер вам потрібно знайти людей.

Найбільш поширений спосіб, коли люди знаходять блоги, звичайно, через пошук Google, але якщо Google ще не проіндексував ваш блог, ніхто не збирається на нього переходити на сторінках результатів пошуку (SERP).

На щастя, існує багато способів швидко індексувати ваш блог, щоб ви могли почати отримувати читачів якомога швидше.

Ось що вам потрібно знати.

Що означає індексування вашого блогу в Google?

Перш ніж почати говорити про те, як індексувати блог, важливо знати, що таке індексування.

Індексація - це, по суті, процес, за допомогою якого Google розміщує сайт високоякісно, ​​а потім додає його до пошукового індексу, де користувачі Google можуть його знайти.

Щоб індексувати мільйони сторінок в Інтернеті, Google використовує програмне забезпечення пошукового бота, відоме як Googlebot. Googlebot збирає інформацію про веб-сторінки за допомогою процесу, відомого як сканування.

Під час цього процесу Googlebot використовує посилання на "Сканування" від веб-сторінки до веб-сторінки, де він повідомляє про нову та оновлену інформацію в Google.

Якщо ця інформація є високоякісною та авторитетною, сайт індексується в базі даних Google для пошуку, де користувачі Google можуть знайти його за допомогою пошукових запитів.

Щоб дізнатися більше про те, як Google індексує та шукає роботи, ознайомтеся з цим відео YouTube від Matt Cutt:

П'ять секретів для отримання вашого блогу індексується в Google

Для того, щоб ваш сайт можна було шукати користувачами Google, його потрібно індексувати самим гігантом пошукової системи.

Однак, на жаль, Googlebot часто займає багато часу для сканування та індексування вашого сайту. Є, однак, деякі речі, які ви можете зробити, щоб процес індексації відбувався набагато швидше.

Одним з найважливіших попередніх кроків є забезпечення швидкого нового веб-сайту. Ви не хочете Google індексування вашого сайту, якщо він має проблеми з продуктивністю з воріт, тому переконайтеся, що отримати налаштування з якості постачальника WordPress .

Виконайте ці п'ять порад, щоб ваш сайт індексувався раніше:

1. Зареєструйтеся в спільноті блогів

Оскільки Googlebot виконує сканування в Інтернеті відповідно до посилань, отримання прямих посилань на ваш блог - це один з найкращих способів прискорити процес індексації.

[feature_box_grey]

Підказка Pro: Один з найкращих способів отримати посилання - зареєструвати свій блог спільно з блогами в Інтернеті.

[feature_box_end]

Є кілька безкоштовних платформ спільноти, які визнані як авторитетні і заслуговують на довіру від Google - зокрема BlogCatalog , яка є повноцінною базою даних для пошуку з тисячами блогів у мережі.

Коли ви приєднуєтесь до онлайн-спільноти, подібної до цієї, Google змушений швидше індексувати ваш сайт.

Маючи це на увазі, не витрачайте час на реєстрацію для облікового запису та переліку URL-адреси блогу.

Щоб забезпечити найкращі результати індексування, переконайтеся, що ви включили повний опис блогу та будь-які теги та ключові слова, які пов'язані з темою та темою вашого блогу.

Також важливо забезпечити послідовне брендування на сторінках вашого блогу (це просто означає, що ви не повинні мати інший логотип на домашній сторінці, тоді ви маєте на сторінці "Про" і т.д.).

Наприклад, подивіться на мій логотип BloggingBuddha, який відображається у верхній частині всіх батьківських сторінок на моєму веб-сайті.

2. Реєстрація в соціальних мережах

Розробка та підтримка веб-сайтів соціальних медіа для вашого блогу - це чудовий спосіб забезпечити індексування сайту якомога швидше.

Щоб отримати найкращі результати, переконайтеся, що ви реєструєте нові облікові записи в соціальних мережах під тим самим іменем користувача, що й у URL-адресі свого блогу.

Наприклад, якщо ваш блог називається «Королевою Cookie», ваш URL на Facebook повинен виглядати так: www.facebook.com/TheCookieQueen.

Погляньте на мої профілі соціальних мереж нижче, як ви можете бачити, я намагався підтримувати їх у відповідності до мого домену:

Це допоможе Google швидше розпізнати та індексувати присутність у мережі та допоможе вам створити послідовний бренд у дорозі.

Створивши свій профіль у соціальних мережах, обов'язково поділіться посиланням на блог як оновлення статусу. Це допомагає створити більше посилань, за допомогою яких Googlebot може знаходити та індексувати ваш блог.

3. Закладка вашого блогу

Одним з найкращих і найпростіших способів індексування блогу є закладка URL-адреси на платформі закладки якості спільноти, наприклад StumbleUpon.

Це надає Googlebot ще більше посилань, щоб знайти ваш блог і допоможе отримати URL-адресу блогу перед потенційними читачами, які можуть читати та обмінюватися блогом, таким чином сприяючи трафіку та посиланням на ваші зусилля індексування.

Це надає Googlebot ще більше посилань, щоб знайти ваш блог і допоможе отримати URL-адресу блогу перед потенційними читачами, які можуть читати та обмінюватися блогом, таким чином сприяючи трафіку та посиланням на ваші зусилля індексування

Підписавшись на StumbleUpon швидко, легко і безкоштовно, і платформа може швидко виявитися фантастичним способом швидше індексувати ваш сайт і допомогти вам залучити нових читачів.

4. Створіть карту сайту

Щоб допомогти Google отримати перевагу індексування вашого сайту, створіть карту сайту.

Карта сайту - це унікальний документ XML, який, по суті, надає детальний список сторінок вашого веб-сайту та їх вмісту. Це допомагає пошуковим системам усвідомити, коли ваш блог додає нові сторінки та попереджає Google, що він повинен перевірити наявність нових змін, обидва з яких можуть допомогти вам швидше індексуватись і отримати більш позитивне місце в видачах індексовано.

Щоб створити карту сайту на блозі WordPress, потрібно лише встановити Плагін Google Sitemaps для XML.

Цей плагін автоматично генерує карту сайту для вашого блогу та подає його до пошукових систем за вашим вибором.

Інший плагін WordPress, який створить XML Sitemap, називається Yoast SEO.

Плагін Yoast SEO є важливим плагіном WordPress, який я рекомендую встановити відразу після налаштування вашого блогу.

Плагін Yoast SEO автоматично створює XML Sitemap для вашого сайту, і він не зупиняється на цьому Плагін Yoast SEO автоматично створює XML Sitemap для вашого сайту, і він не зупиняється на цьому. Плагін Yoast SEO WordPress пропонує кілька надзвичайно потужних і необхідних функцій для запуску успішного блогу.

Наступні функції включені в плагін Yoast SEO:

(Наступні функції SEO Yoast взяті з Плагіни плагінів Yoast SEO WordPress )

 1. Напишіть кращий вміст за допомогою Yoast SEO - за допомогою попереднього перегляду фрагменту можна побачити, як буде виглядати ваша публікація чи сторінка в результатах пошуку, чи є ваша назва занадто довгою або короткою, а мета-опис має сенс у контексті результату пошуку. Таким чином, додаток допоможе вам не тільки збільшити рейтинг, а й збільшити кількість кліків для органічних результатів пошуку.
 2. Аналіз сторінок - плагіни Yoast SEO Функція аналізу сторінок перевіряє прості речі, які ви повинні забути. Вона перевіряє, наприклад, чи є у вашому повідомленні зображення та чи є у них тег alt, що містить ключове слово фокусу для цієї публікації. Він також перевіряє, чи ваші публікації є достатньо довгими, якщо ви написали мета опис, і якщо цей опис містить ваше ключове слово фокусу, якщо ви використовували будь-які підзаголовки у вашій публікації тощо тощо.
 3. Технічна WordPress Пошукова оптимізація - Хоча з коробки WordPress досить добре для SEO, вона потребує деяких налаштувань тут і там. Цей плагін Yoast SEO веде вас через деякі необхідні параметри, наприклад, нагадуючи вам, щоб включити досить постійні посилання. Але це також виходить за рамки цього, автоматично оптимізуючи та вставляючи мета-теги та елементи посилання, які Google та інші пошукові системи так сподобалися
 4. Meta & Link Elements - З плагіном Yoast SEO ви можете контролювати, які сторінки Google відображає в результатах пошуку і які сторінки він не показує. За замовчуванням пошукові системи показуватимуть індексувати всі ваші сторінки, включаючи архіви категорій і тегів, але показуватимуть лише перші сторінки в результатах пошуку. Користувачеві не дуже корисно потрапити на третю сторінку вашої "особистої" категорії, чи не так?
 5. XML Sitemaps - плагін Yoast SEO має найдосконалішу функціональність XML Sitemaps у будь-якому плагіні WordPress. Після того, як ви встановите прапорець, він автоматично створює XML-мапи сайту і повідомляє Google & Bing про існування файлів sitemaps. Ці XML-мапи сайту також містять зображення у ваших публікаціях і сторінках, так що ваші зображення можуть бути краще знайдені в пошукових системах.

І список продовжується ...

Встановлення плагіна Yoast SEO Очевидно, це одна з перших речей, яку ви повинні зробити, коли ви вперше запускаєте блог.

Встановлення плагіна Yoast SEO  Очевидно, це одна з перших речей, яку ви повинні зробити, коли ви вперше запускаєте блог

Для того, щоб додати свій мапу до сайту, додайте його, додавши його Інструменти Google для веб-майстрів.

Надсилання URL-адреси до Інструментів для веб-майстрів негайно надасть Google контур вашого сайту та сповістить пошукову систему, що часто перевірятиме нові оновлення.

Докладний опис того, як додати свій сайт до Інструментів для веб-майстрів, див Підручник з підтримки Google на цю тему.

5. Розширте доступність

Хоча вміст на вашому сайті (публікації в блогах, сторінки "Про", контактну інформацію тощо) є важливим для індексування, важливо також створити велику кількість так званого "віддаленого" вмісту, щоб допомогти вашому сайту визнати Google.

Однією з найкращих і найпростіших форм зовнішнього вмісту є гостьовий пост.

Я писав раніше про те, як гостьове розміщення може бути відмінним способом просування вашого блогу, але це також може бути фантастичним способом проіндексувати його, коли ви тільки починаєте.

[feature_box_orange]

Рекомендоване читання: 5 способів просування свого блогу в цьому місяці

[feature_box_end]

Гостьові публікації негайно отримують ваш вміст перед усталеною базою для читання та надають ряд посилань, які Googlebot може використовувати для швидшого та ефективного індексування вашого сайту.

Крім того, гостьове розміщення може бути відмінним способом відточити свої навички блогів, побудувати відносини з блогами у вашій ніші, і з'єднатися в значній мірі з новими читачами.

Для чудового підручника про те, як розпочати роботу з блогерами гостей, ознайомтеся з цим Маркетинговий земельний пост.

Хоча індексація вашого блогу може здатися важкою битвою, ці п'ять секретів допоможуть вам забезпечити швидке індексування вашого блогу, що дає вам змогу зайнятися читанням читачів і створити собі ім'я в спільноті блогів.

Будь ласка, дайте мені знати, що ви думаєте про ці поради в коментарях нижче, і якщо у вас є які-небудь питання про п'ять секретів для отримання блогу індексується на Google, будь ласка, дайте мені знати, я радий допомогти.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Що означає індексування вашого блогу в Google?
Що означає індексування вашого блогу в Google?
Користувачеві не дуже корисно потрапити на третю сторінку вашої "особистої" категорії, чи не так?