Секрети SEO: геніальна оптимізація сайту під пошукові системи або кращий СЕО прикол

У цій статті я вирішив підняти настрій всім людям, які не з чуток знають, що таке SEO

У цій статті я вирішив підняти настрій всім людям, які не з чуток знають, що таке SEO. Якщо Ви тільки починаєте свій шлях у галузі оптимізації та просування сайтів, і більшість термінів і понять для Вас здаються незнайомими, то раджу повернутися на цю сторінку трохи пізніше.

секрети SEO Ви зможете дізнатися з багатьох інших статей і курсів, сьогодні ж я вирішив поділитися з Вами СЕО приколом, який змусив мене сміятися без перерви практично протягом усього читання.

Цей SEO «прикол» не найпершою свіжості (хтось його вже точно читав), але тих, хто його бачить в перший раз, він точно «порадує». Колись я побачив цей «пост» на одному з форумів оптимізаторів і просто не зміг забути. Хто добре знайомий з SEO, все зрозуміє і без зайвих пояснень. Це дуже жорсткий «стьоб».

Я спеціально скопіював текст «в оригіналі» без всяких виправлень помилок, так як автор цього повідомлення дуже «досвідчений» оптимізатор - «супер СЕО-професіонал», і дуже крутий «сеошник». Я не маю права прибрати навіть кому з його тексту, адже він розкриває справжні секрети SEO.

Думаю докладно пояснювати те, що тут було написано, немає сенсу. Упевнений, що всі хто знайомий з SEO, оцінили вище написані рядки «гідно».

Одна тільки фраза «Оптимізація пошукача під Ваш сайт» чого вартий? Думаю, будь-який власник сайту мріє, щоб не його сайт «оптимізували» під пошукові системи, а щоб пошуковики були оптимізовані під потрібний вам інтернет-ресурс.

А ця фраза: «Складання правильного Роботс, у Вас не правильний». Я плакав, чесно. Який би геніальний за змістом файл robots.txt у Вас не був, він спочатку НЕ правильний! Адже з ним поки не «працював» цей супер «сеошник».

Найсмішніше, а може і сумне, що в сучасному світі SEO дійсно багато людей, які називають себе «крутими» оптимізаторами, а при цьому просто начиталися чиїхось міфів чи припущень на сео-форумах, і не мають ніякого практичного досвіду. Знання «розумних» слів і теорії, що не робить когось «крутіше» інших. Будь-яка людина, який займається просуванням сайтів (своїх чи чужих), може сміливо називати себе оптимізатором. Всіх нас відрізняє один від одного тільки реальний практичний досвід і результати.

Але навіть якщо Ви абсолютний новачок і більшість понять Вам поки не зрозумілі, не переживайте, просто виберіть собі досвідченого «наставника», статті та уроки якого для Вас максимально зрозумілі за своїм змістом. І починайте вчитися, і, найголовніше, перевіряти всі отримані знання на практиці. Упевнений, що якщо Вам дійсно цікава тема SEO, то зовсім скоро Ви зможете називати себе справжнім SEO-професіоналом. Благо в наш час нестачі інформації немає, а навпаки спостерігається її надлишок і дублювання один одного.

Якщо ви хочете отримати якісні і професійні послуги з пошукового просування вашого сайту , Ознайомтеся з пропозицією на цій сторінці . Діє унікальна гарантія повернення грошей, якщо заявлений результат не буде досягнутий.

Для тих, хто хоче дізнатися справжні «секрети розкрутки сайтів» в сучасних умовах, настійно рекомендую прочитати інформацію по посиланню http://ruslansavchenko.com/seo/sekret-raskrutki-sajta.html

Якщо ви не хочете вивчати «гори» неперевіреною теорії по SEO, а бажаєте відразу отримати «зерна, відокремлені від плевел», тоді дозвольте мені порекомендувати вам серію практичних відеокурсів по просуванню реальних сайтів .

Удачі Вам у просуванні Ваших сайтів і бажаю Вам завжди гарного настрою. Саме позитивний заряд дає мотивацію для нових звершень.