Секретний SEO прихований тактика! Отримати вершину рейтингу вже сьогодні!

Минуло багато часу, оскільки нічого не робилося миттєвими різкими змінами в рейтингах Google і Bing

Минуло багато часу, оскільки нічого не робилося миттєвими різкими змінами в рейтингах Google і Bing. Останнє оголошення на форумах показує нове " SEO тег ", який додається до сторінок, може суттєво змінити розташування веб-сайтів. Простий фрагмент коду, який дозволяє веб-майстрам розказувати пошуковим системам, де їхні сторінки мають бути ранговані, навіть перед конкурентами.

Тисячі веб-майстрів вже скористалися цим новим трюком і отримали масові зміни в рейтингах, які вступили в дію сьогодні вранці ( 1 квітня ) і, як очікується, триватимуть протягом обмеженого часу.

Зміна проста і може бути зроблена за лічені хвилини. Якщо ви не знаєте, як редагувати свої веб-сайти html, негайно зверніться до свого SEO агентство і попросити їх розмістити ці " SEO на кожній сторінці вашого веб-сайту.

Нові теги, які відображаються в тегах <head>, розташованих у верхній частині html коду веб-сторінки. Новий " SEO "допомагає Google і Bing реорганізувати його результати миттєво, виходячи з параметрів, знайдених у rel =" SEO " теги. Встановлення query =" ваше ключове слово " дозволяє вказати вибране ключове слово - пам'ятайте, що ви можете обрати лише одне ключове слово на сторінці!

Якщо вибрані ключові слова мають високу конкуренцію, а інші веб-сайти вже скористалися цим новим " SEO тег ", тоді ви також повинні додати додатковий рядок коду must_be_before =" ім'я домену ваших конкурентів " . Додавання цього додаткового тегу дозволяє Google і Bing змінювати розташування сайтів на основі порядку доменних імен конкурентів.

Якщо ви шукаєте передові технології SEO і повністю керований сервіс, чому б не зв'язатися з 123 Інтернет-групою сьогодні для БЕЗКОШТОВНОГО ІСТАНТА SEO відгук про 01908 231 230.