SEO 101: Поради та хитрості - Liz Lockard Marketing Consulting

Там є багато розмов про блоги, як тактика для зростання вашого малого бізнесу в Інтернеті Там є багато розмов про блоги, як тактика для зростання вашого малого бізнесу в Інтернеті.

Але те, що добре, блоги роблять вас, якщо ваші повідомлення в блозі не з'являються в результатах пошуку?

Ви знаєте, у вас є щось приголомшне, щоб дати світові - якщо тільки більше очей може побачити його! Найпростіший спосіб зробити це - скористатися перевагами, де люди щодня шукають рішення - Google.

SEO (або пошукова оптимізація) це все про те, щоб ваш сайт працював краще з пошуковими системами, так що ваш малий бізнес обслуговується як ідеальне рішення, коли ваш ідеальний клієнт шукає вирішені вами проблеми.

SEO на відміну від будь-якого іншого маркетингового проспекту в тому, що, коли ви "зупиняєте" багато зусиль в цьому - воно все ще працює для вас! Коли це сталося для вас, коли ви мовчали на Twitter? або припинили платити за оголошення в Facebook? SEO - це довгострокова гра, яка дає вам більше ваших ідеальних клієнтів, які переглядають ваш сайт під час сну!

Вибрати цю статтю? Натисніть тут поділитися ним у Twitter.

SEO може бути трохи переважною, коли ви вперше опустіть свій палець в навчання про це. Як власник малого бізнесу може вирішити таку велику тему таким чином, що має сенс для її бізнесу?

Але зосереджуючись на тому, що має значення.

І є ще SEO поради та прийоми, щоб прийти ... зареєструйтесь нижче, щоб підписатися на End the Client Chase - мій інформаційний бюлетень.

Щоб переконатися, що ви не пропустіть іншу SEO поради або трюк для вашого малого бізнесу, підпишіться на мій інформаційний інформаційний бюлетень, Закінчивши клієнт Чейз нижче.

Але те, що добре, блоги роблять вас, якщо ваші повідомлення в блозі не з'являються в результатах пошуку?
Коли це сталося для вас, коли ви мовчали на Twitter?
Або припинили платити за оголошення в Facebook?
Вибрати цю статтю?
Як власник малого бізнесу може вирішити таку велику тему таким чином, що має сенс для її бізнесу?