SEO 2015 - 8 експертів SEO дивляться в майбутнє

 1. PAREBA: всеохоплююче рішення для вашої партнерської програми!

від партнерських пропозицій 15 грудня 2014 року

Мартін Міссфельдт  http://www Мартін Міссфельдт
http://www.martin-missfeldt.de

Звичайно, Google продовжуватиме шлях, на який було розпочато, і не очікується, що фундаментальні зміни будуть нестійкими, а плавно рухатися. Одним з фокусів, безумовно, залишатиметься чіткий фокус на найкращому змісті та безжалісному прагненні «невідповідних стратегій» (особливо неприродних зв'язків). Крім того, аспекти юзабіліті будуть більшою мірою включені в рейтинг, наприклад, відповідна конструкція та швидкість завантаження. Тема "https", тобто зашифрований веб-сайт, була, на мій погляд, димовою свічкою, з якою Google хотів отримати чисте зображення в контексті крадіжки даних. Те, що це релевантний фактор ранжування, є більш ніж сумнівним.

Якщо ви подивитеся в минулому, то у Google завжди було кілька років розвитку. По-перше, швидша доставка інформації, потім інтеграція вертикальних елементів в органічний пошук (зображення, новини, відео тощо) і, нарешті, боротьба з "webspam" і "тонкий контент". Розробки панд та оновлень пінгвінів показують, що він гуркочує з великою кількістю побічних пошкоджень, але тепер досить тихий і незбуджений на сцені. Проблема з "поганим контентом" та незадовільним досвідом користувачів у моїх оцінках значною мірою під контролем.

Тому я розраховую на нову спрямованість, ймовірно, у напрямку «інтелектуального фінськогомашини». Google буде використовувати ще більше залежних від місця розташування факторів, що стосуються користувачів, і все частіше намагатиметься відповідати на запитання безпосередньо в результатах пошуку. Мабуть, це буде односторонньо над агрегованими даними, а з іншого боку - з новими формами реклами. Звичайно, це вплине на потоки трафіку та рейтинги. Пиріг, який частка сеос стає меншою. Цей розвиток, безумовно, супроводжується законом і визначається різними процесами. Як вільний Google може діяти зі своїм пошуком, можливо, покажуть вже в 2015 році.

На даний момент я не бачу ніяких нових інструментів SEO на горизонті. Поточні провайдери досі зробили ставку на свої області, і вони продовжують розвивати зміст. У агентствах Seo буде багато подій. Розвиток, з яким об'єднуються різні фахівці, тільки починається. Логічно: Seo це просто гравець у великій грі "Інтернет-маркетинг" - і щоб бути успішним у довгостроковій перспективі, потрібна добре функціонуюча команда.

Марко Янк  Власник: Сумаго Марко Янк
Власник: Сумаго

Як жаль, як я відчуваю. Але SEO більше не на швидкій смузі, коли мова йде про маркетингові пріоритети компаній, і це не тому, що SEO не залишається важливим. На мою думку, є дві ключові моменти:

· SEO стала набагато складнішою і часто працює лише в поєднанні з іншими маркетинговими дисциплінами, які часто можуть працювати з великими бюджетами протягом тривалого часу. SEO буде важко знайти або захистити своє місце тут. Особливо в світі, де кожен думає, що може зробити SEO, який тільки один раз створив шаблон WordPress.

· SEO в даний час не стегна і втратила особливий шарм все більше і більше. Менше уваги означає менше ринку.

Але це загальний вигляд. От і все це робить. Ось шанс знову. Компанії, які розуміють, наприклад, як поєднати SEO з побудовою бренду та розповіддю, можливо, зможуть щось протистояти Amazon and Co. Саме для цієї можливості ми пропонуємо CAMPIXX: Тиждень ( www.campixx-week.de ) у березні 2015 року в Берліні.

Карл скретч  карл скретч онлайн маркетинг Карл скретч
карл скретч онлайн маркетинг

Пошукова оптимізація в 2015 році, безумовно, буде домінувати на цілісному, інтенсивному та чуйному онлайн-контенті на операційному рівні. Можливість працювати з відмінним цифровим контентом отримає дуже сильний акцент. Статичні цифрові активи будуть заміщені динамічними та постійно активізованими активами.

У 2015 році, безумовно, буде ще один рух і оптимізаційні тенденції для пошукових систем, що не належать Google. Зрештою, у Німеччині у нас є кілька тисяч дуже потужних спеціальних пошукових систем, які явно перевершують Google з точки зору співвідношення між щільністю конкурентів і якістю трафіку. Ви просто не можете публічно спілкуватися, інакше ви подивитеся дуже по діагоналі і оголосите божевільним. Ну, принаймні з тих, хто ще не усвідомив. ;-)

Компанії з живою цифровою стратегією, ймовірно, використають 2015 для більш глибокого управління цифровими активами: зокрема, скорочення застарілих або неприбуткових активів онлайн, а також управління конкурентами буде на першому плані, щоб залишатися конкурентоспроможними.

Фабіан Россбахер  Організатор: SEO DAY Фабіан Россбахер
Організатор: SEO DAY

Особисто ми вважаємо, що ми знаходимося на межі великої зміни в SEO. Яндекс в Росії робить його Google, і якщо ми чесні, це дійсно час.

Маніпуляції за допомогою цільових посилань з різкими якірними текстами працюють надто довго, і Google просто не може контролювати їх.

Питання сьогодні не більше, якщо він все ще працює, але скільки зв'язує домен і рейтинг може обробляти, поки він не нахилиться.

Як тільки Google зробить елементарні зміни в цьому тексті, буде змінено всю посилання SEO. Потім зворотні посилання будуть прирівнюватися до коментарів гостьової книги або соціальних закладок.

Йенс Фолдрат  Керуючий директор: www Йенс Фолдрат
Керуючий директор: www.takevalue.de

Напрямок, який Google слідував у пошуку, ніколи не змінювався. Метою пошуку є пошук відповідних для користувача результатів. Відомі алгоритми, які використовуються для цього, а також проблемні області, які ще існують.

З одного боку, компанія намагається краще зрозуміти зміст. Основи IT-SEO, такі як хороша можливість сканування і правильне використання Schema.org, залишаються та залишатимуться важливими. Але й мобільний доступ. На жаль, дуже багато помилок, які ми зустрічаємо знову і знову. Неправильна реалізація нагород за країною та мовою, надмірне використання канонічних міток, неправильні нагороди Schema.org тощо. Ці базові показники є звичайними і стоять на шляху до будь-якого успіху.

Те ж саме відноситься і до безсистемних і неструктурованих назв і описів і безглуздих внутрішніх зв'язків. Саме тому, що Google масово перешкоджає розвитку зовнішніх посилань для керування спамом, правильне внутрішнє з'єднання з правильними текстами посилань має центральне значення. А для кожної сторінки веб-сайту користувач повинен вказати змістовні варіанти дій, назвіть їх явно і відповідно призначити тексти посилань.

Перш за все, на першому плані завжди повинна бути точка зору користувача. Погляд на керівництво Google Quality Rater показує, що Google надає важливого корисного, корисного змісту. Хоча оцінювачі якості людини можуть зробити цю класифікацію кращою, ніж алгоритми Google, стає зрозумілим, який напрямок розвитку. Якщо сьогодні, наприклад, досі працюють тексти з будь-якою категорією, то цього ранку більше не має бути.

Кожен, хто інвестує в контент для свого веб-сайту сьогодні, повинен завжди покращувати зручність використання веб-сайту. WDF * IDF SEO довгі тексти, які не пов'язані з пропозицією, але дико служать будь-яким підтвердженням ключових слів, тут не можуть бути рішенням. Скоріше, потрібно запитати, яка інформація потрібна користувачеві категорії, щоб перейти від категорії до потрібного продукту.

дисплей

PAREBA: всеохоплююче рішення для вашої партнерської програми!

PAREBA спрощує управління вашою внутрішньою партнерською програмою. Економічне програмне забезпечення допомагає керувати досягненням вашого бренду, спілкуватися з видавцями та організовувати рекламу, рекламні акції та комісійні. Різні пакети програмного забезпечення можна замовити відповідно до ваших потреб.

Перевага:

 • Ні плати за установку
 • Необмежений номер видавця
 • Створення власного домену
Тут він переходить безпосередньо до PAREBA

Зараз, на Різдво, всі потрапляють у ситуацію, коли він досліджує продукти, які в кращому випадку мають поверхневий досвід. Якщо зараз я знайду параметри фільтрів на категорію, я буду вдячний, якщо знайду підтримку для прийняття рішень і пояснення на самій сторінці категорій для цих фільтрів. На жаль, часто існує лише досить марний есе про саму категорію, яку я знаходжу під сумнівом у набагато кращій якості на Вікіпедії, але мені це зовсім не цікаво. Коротше кажучи, хто в 2015 році все ще наказує SEO тексти, які він хоче сховатися за вершниками, повинно бути зрозуміло, що ця тактика не може бути постійно успішною.
З іншого боку, він також надає можливості третім особам. Хто допомагає користувачеві знайти потрібний продукт для себе, який радить і викликає довіру, безсумнівно буде успішним і залишатиметься.

Це, як завжди, зрештою переконує відвідувачів мого веб-сайту і переможе для мене. Google хоче запропонувати своїм користувачам такі сайти. Що більш важливо, ми повинні хотіти переконати наших клієнтів вже чистого власного інтересу. SEO і юзабіліті належать разом. Власне, завжди, але в майбутньому ця зв'язок стає все більш важливою.

Маркус Тобер  Керуючий директор: Searchmetrics Маркус Тобер
Керуючий директор: Searchmetrics

Грунтуючись на еволюції самого пошуку, не тільки в останні роки спостерігається сильний розвиток обох пошукових систем і, як наслідок, SEO як дисципліни і галузі, яка тепер досягне нового рівня в 2015 році. Давайте повторимо: теми та об'єкти замість ключових слів та варіацій - міждисциплінарні великі дані замість менших коригувань - довші, частіші та інтенсивніші цикли оновлення замість Google Dance та ін.

Але я не вважаю SEO нерелевантним з урахуванням цих розробок. Навпаки: SEO, якщо хочете, «виріс» і відійшов від чистої тактики, ключового слова: Checklist SEO, на тепер стратегічний підхід до серйозної дисципліни.

З правильними інструментами, такими як використання аналітики, керованої даними, SEO стала мірою, яка не тільки дозволяє виміряти релевантність контенту, але й дає можливість створити відповідний контент для користувачів. На відміну від орієнтованої на машину та маніпуляції оптимізації минулого, SEO 2015 підтримує створення справді споживаного контенту, таким чином сприяючи створенню актуальності користувачів і, в кінцевому рахунку, оптимальному користувальницькому досвіду.

Розробка, яка, до речі, поширюється далеко за межі пошукової орієнтації завдяки орієнтації на користувачів, що робить контент незалежним від Google.

Джуліан Дзікі  Керуючий директор: Seocracy Джуліан Дзікі
Керуючий директор: Seocracy

Протягом деякого часу було кілька подій у сфері SEO, які працювали паралельно.
1. Погані посилання не шкодять / навіть шкодять. Ця область "дешевих зв'язків" (сподіваюся) зменшиться ще більше, ніж у 2014 році.
2. Хороші зв'язки працюють краще і краще. Що ви забули: якщо працює лише частина посилань, то ця частка ще більш важлива.
3. Хороший контент і веб-сайт, який добре для користувача стає все краще і краще в рейтингу.
4. Оновлення Panda і Penguin стають все більш витонченими і не менше!

Звідси:
1. Або тільки будуйте реальні і хороші зв'язки або нехай це буде
2. Зверніть більше уваги на користування веб-сайтом

Це головні завдання SEO в 2015 році. Інакше, не багато чого зміниться, але роботи достатньо!

Ніколас Сакотт  Засновник: contentking Ніколас Сакотт
Засновник: contentking.de

Я думаю, що 2015 буде супер захоплюючим з точки зору SEO. Пошуковий гігант google газ все більше і більше газу в області "трюк виявлення", і це все важче їх алгоритм пошуку для gamen. Звичайно, це призводить (і, сподіваюся) до того, що недорогі провайдери серед агентств SEO відсуваються все далі і далі від ринку, не в останню чергу тому, що клієнти, які називаються "операторами веб-сайтів", створюють зростаючі знання та питання агентських послуг.

Набагато цікавішим, однак, є цілісний погляд на тему "Пошук". Такі речі, як досвід користування, usabilty та багато інших сигналів стають все більш важливими. У часи Siri або Amazon Echo, голосовий пошук рухається швидше і швидше у фокусі Searchmarketern.

Тепер, як офіцер маркетингу в Інтернеті, чи можливо для Siri або розмовляючої Amazon олово може повернути результати клієнта? Користувачі, як правило, використовують суперлативи: «кращий» ресторан, «найдешевший» постачальник мазуту, «найнадійніший» лікар?

Всі потенційні комбінації голосового пошуку, які потім "вимовляються" рекомендаціями Siri або Echo для компаній замість органічного рейтингу. І ранжування тоді може бути не більше, мова, тому що машини будуть тільки рекомендувати "кращий ресторан", а не 10. І в кінці кінців я можу тільки здогадуватися: тримати інші послуги пошуку в очі!

Яндекс, Bing і багато інших виробників також можуть забезпечити хороший трафік. Може бути, не маси, як google, але дрібної рогатої худоби також відомо, що це дерьмо. І невелика худоба, як правило, теж росте.

Тепер, як офіцер маркетингу в Інтернеті, чи можливо для Siri або розмовляючої Amazon олово може повернути результати клієнта?
Користувачі, як правило, використовують суперлативи: «кращий» ресторан, «найдешевший» постачальник мазуту, «найнадійніший» лікар?