SEO агентство - веб-позиціонування в Барселоні

 1. Що таке SEO SEO - це процес оптимізації як внутрішніх, так і зовнішніх аспектів вашого сайту. Мета...
 2. Наші послуги
 3. SEO аудит
 4. Аналіз конкуренції
 5. Стратегія оптимізації

Що таке SEO

SEO - це процес оптимізації як внутрішніх, так і зовнішніх аспектів вашого сайту. Мета SEO полягає в підвищенні шансів, що ваші сторінки знаходяться на перших позиціях Google у найбільш релевантних пошуках вашого сайту.

Мета SEO полягає в підвищенні шансів, що ваші сторінки знаходяться на перших позиціях Google у найбільш релевантних пошуках вашого сайту

Seo Біла етикетка

Пропонуються послуги SEO, призначені для агентств. Послуга SEO для агентств допомагає вам заощадити час і гроші, не збільшуючи навантаження. Вона ідеально підходить для веб-дизайнерів, розробників і рекламних агентств.

SEO присутня в більшості онлайн-проектів, тому з поточним сервісом для агентств, ви можете надати всім проектам повний і оптимізований сервіс для успіху.

Ми завжди залишаємося позаду, ми ніколи не маємо контакту з вашим клієнтом.

Наші послуги

Поточний аналіз вашого веб-сайту для перевірки його оптимізації для пошукових систем. У випадку, якщо це не так, ми пропонуємо послуги SEO, які зроблять вашу сторінку відповідним до найкращих практик для пошукової оптимізації.

SEO аудит

Ми аналізуємо ваш веб-сайт, щоб дізнатися про його потенціал і визначити ключові слова, в яких ви зараз перебуваєте. Одним з стовпів SEO On-page є дослідження ключових слів. Таким чином ми дізнаємося, як люди шукають те, що ви пропонуєте.

У наших планах аудиту SEO ми розглядаємо більше 50 аспектів вашого сайту, які є критичними для позиціонування. Ось невеликий зразок того, що ми розглядаємо з точки зору SEO:

 • Швидкість завантаження сторінки
 • Оптимізація зображень
 • Канонізація та дублювання вмісту
 • Параметри URL
 • Robots.txt
 • Мапи сайтів
 • Індексація

Аналіз конкуренції

Аналіз ключових слів також дає нам інформацію про компетентність, яку ви маєте, і надає нам чудові ідеї щодо вашої аудиторії та створення контенту , Перед прийняттям рішень важливим є ретельний аналіз конкуренції.

Стратегія оптимізації

На основі попередніх досліджень з аудиту та аналізу конкуренції ми визначили стратегію SEO-оптимізації вашого веб-сайту: формат URL, назви, розташування та щільність ключових слів та найважливіші мітки.

Ми враховуємо всі елементи, які є частиною процесу оптимізації та аналізу вашого сайту з точки зору користувачів і пошукових систем.