SEO & Drupal: сильні та слабкі сторони CMS

 1. введення Архітектура Drupal заснована на ядрі, що забезпечує ядро ​​функціональності, збагаченого...
 2. Модулі, яких слід уникати
 3. Слабкі сторони Drupal
 4. Дубльований вміст
 5. Непридатні сторінки
 6. дерево
 7. продуктивність
 8. Все модульне
 9. Конфігурація модулів за замовчуванням
 10. Що робить Drupal 8 для SEO?
 11. висновок

введення

Архітектура Drupal заснована на ядрі, що забезпечує ядро ​​функціональності, збагаченого модулями спільноти, які додаються до сайту. У випадку SEO всі функції надаються додатковими модулями (жоден не покривається ядром). Ми детально розглянемо ці модулі.

І служити в якості керівництва і переконатися, що ви нічого не забудете Контрольний список для CMS , оф Алейда Соліс , буде використано.

Модулі Drupal залучені до SEO

Ми вже лікувалися Модулі Drupal, пов'язані з SEO в попередній статті, яку ми запрошуємо до читання. Набір очікувань референтів щодо CMS охоплюється модулями спільноти.

Модулі, яких слід уникати

Загалом, ми спробуємо уникнути всіх модулів, ім'я яких містить "SEO". Це часто модулі "під ключ", які постачаються з багатьма залежностями (в основному, всі модулі, згадані в попередньому розділі) без детального аналізу потреб, з попередньою конфігурацією, яка може не підходити для вас. ,

На додаток до зниження продуктивності сайту, потенційно додаючи деякі модулі без необхідності, множення варіантів ускладнює інтерфейс і зменшує ергономіку, яку пропонують учасники, а отже, може перешкодити їм зосередитися на змісті, що є метою CMS.

Тому ми вважаємо за краще обмежитись додаванням модулів, які виконують конкретну і необхідну мету, щоб отримати найлегшу платформу.

Слабкі сторони Drupal

Але в той час, як функціональне покриття модулів додаванням функцій SEO до Drupal досить добре, сам продукт не є бездоганним у своїй базовій конфігурації. Виходячи з нашого технічне введення в SEO Давайте подивимося на деякі моменти уваги, щоб не знехтувати своїми проектами.

Дубльований вміст

Усі контентні сторінки доступні через дві окремі URL-адреси: "node /% nest" та переписану URL-адресу (або "псевдонім"). Обидва реагують, використовуючи код HTTP 200 (отже немає перенаправлення з одного на інший). І навіть якщо тег Canonical META нормально розташований правильно, якщо ви хочете уникнути цього явища, основним рішенням є використання модуля Global Redirect (без будь-якої конфігурації).

Таке ж налаштування було інтегровано в модуль Redirect у Drupal 8:

Таке ж налаштування було інтегровано в модуль Redirect у Drupal 8:

Такий же принцип можна знайти на сторінках таксономії, якщо вони використовуються.

Непридатні сторінки

Будь-який створений зміст або таксономічний термін автоматично генерує сторінку (існує для вмісту на вузлі /% nid і для термінів таксономії в таксономії / терміні /% tid). Зазвичай це забувають (особливо для таксономії) і закінчуються тим, що сторінки не лише не графічно інтегровані, а й індексовані.

Таким чином, ви повинні подумати про активацію модуля Metatag і належне розміщення тегу META Robots NOINDEX .

дерево

На відміну від багатьох CMS, поняття "тема" не існує в Drupal, не існує конкретної сторінки, саме ви повинні створювати сторінки для дерева. Це не проблема сама по собі, але це означає, що іноді змінюється парадигма мислення користувачів, які надходять з іншої CMS.

продуктивність

У Drupal 7 кеші не підтримуються під час стандартної інсталяції Drupal. Так, у виробництві є багато сайтів Drupal, які не забезпечують максимальної продуктивності. Тому просто не забудьте активувати їх при переході у виробництво (в розділі «Конфігурація» / «Продуктивність»).

У Drupal 8 кеш активується негайно після встановлення, і ця проблема більше не повинна відбуватися.

Все модульне

Оскільки більшість функцій Drupal базуються на додаткових модулях, існує багато функцій, які не завжди інтегруються безпосередньо один з одним. Наприклад, сторінки підтвердження модуля Webform не інтегруються з модулем Metatag , тому необхідно розробити трохи для отримання налаштовуваних тегів META в інтерфейсі для цих сторінок.

Тим не менш, велика кількість учасників спільноти означає, що ці неінтеграції зменшуються з часом, і це можливо, зосередившись на чомусь ще під час проекту, щоб дати спільноті час додати ці можливості. Однак нічого не гарантовано.

Конфігурація модулів за замовчуванням

"Конфігурація за замовчуванням модулів Pathauto і Metatag приводить вас безпосередньо до" триплет наг "(тобто URL, ідентичний тегу TITLE, ідентичному H1 сторінки).

Ця проблема не обов'язково одна, тому що, нарешті, все добре параметричне. Ви самі повинні вирішити, що ви хочете, як налаштування, щоб учасники контенту не повинні думати про це.

Що робить Drupal 8 для SEO?

На даний момент для Drupal 8 не існує особливої ​​новизни для SEO. Цікаві інновації відбуваються в області продуктивності (див. Модулі "Big Pipe" і "RefreshLess", про які ми вже згадували), все ще дозволяють краще користуватися і швидше сканувати роботами.

Тематичний шар також приносить кращу безпеку, що в кінцевому підсумку запобігає деякому легкому злому сайту, але це, ймовірно, маргінальне в контексті SEO.

Основний шар теми (той, який діє за замовчуванням, якщо він не був перевантажений темою вашого клієнта) зазнав значних покращень доступності і тепер включає в себе набагато менше непотрібних "divs", ніж у попередніх версіях Drupal , які повинні відобразити якість розмітки тем клієнта. Перевірити через кілька місяців.

висновок

Ми високо цінуємо Drupal за потенціал всебічної параметризації для задоволення всіх потреб SEO. Крім того, всі функції можуть бути перевантажені в шарі модуля або шарі теми, і ми можемо завдяки нашим розробкам змусити його прийняти дуже специфічну поведінку, що ідеально відповідає побажанням клієнтів або SEO, з якими ми працюємо. ,

Не соромтеся звертатися до нашого Експерти Drupal для конкретних потреб!

Що робить Drupal 8 для SEO?