SEO аналіз сайт Apart hotel 92/2

Почну з того, що до мене за рекомендацією звернулися за seo просуванням сайту готелю Apart Hotel 92/2.

Звернулися, хочу зауважити, за рекомендацією одного з моїх улюблених клієнтів. Було запропоновано 2 варіанти роботи - або все seo просування роблю я самостійно, або навчаю, проводжу курс seo людині з їх компанії. У підсумку, вирішено було, щоб займався цим я, але ціна їх не влаштувала.

А раз я побіжно робив аналіз їх сайту перед зустріччю, і помітив багато проблем, я опишу їх в даній статті. Скидати власникам сайту це не буду і так пояснював в кратце всі проблеми на зустрічі, але якщо побачать цю статтю і використовую щоб виправити недоробки по сайту - я буду тільки радий.

Сайт: http://www.aparthotel92-2.kz/

Дата аналізу сайту: 13.04.16

  1. Дня початку, давайте звернемо увагу на дизайн сайту, а точніше його відсутність. Готель сам оформлений досить престижно, але сайт зроблений мабуть іншому програмістом. Як ви могли помітити на мою блогу, я і сам дуже люблю мінімалізм в дизайні. Але мінімалізм це вийшла ступінь майстерності, а на сайті готелю просто відсутність будь-якого стилю. Досить подивитися на головну сторінку сайту і все буде зрозуміло.

Досить подивитися на головну сторінку сайту і все буде зрозуміло

Тільки на даному скрині можна помітити різні шрифти за стилем і розміром. Ніякого смаку у розробника. І так курси валют вставлені в шапку сайту, не використовуються року так з 2008 точно - тоді це було модно додати на сайт курс валют і інформер прогнозу погоди.

  1. У плані зручності я б порадив зробити перегортання слайдера повільніше.
  2. Карта сайту на головній сторінці вбудована потворно - у відкритому вигляді. І що слід було очікувати, закриває на карті всі ближні об'єкти по яким можна орієнтуватися (наприклад, ТД Таїр). Про що думав розробник. Напрошується питання. Можна набагато акуратніше вбудувати карту 2gis на сайт .

На сторінці контакти цього сайту, блок з картою взагалі перекриває розкритою інформацією всю карту. І сенс в карті тоді ?!

  1. Title сторінки формується дивним чином - спочатку йде словоформа «aparthotel922» потім вже назва сторінки. Зазвичай і правильно це робити навпаки. Якщо і є загальне додаток до всіх заголовкам сторінок, то ставиться воно в кінці, щоб не втрачати дорогоцінний ліміт в 60 символів у title.
  2. URL мандрівниці це взагалі щось. Набір знаком і символів в url взагалі незрозумілого походження. В ідеалі - там має бути написано назву сторінки латинськими буквами і як варіант, на любителя - можна зробити .html на кінці url .

html на кінці url

  1. Скрипт бронювання номерів на сайті, працює тільки під виндовс 8 - це ж жесть якась. Перевірялося на він7 і він10.

Хоча може на яблучних девайсах теж працює, не перевіряв.

  1. Про адаптивності сайту під мобільні пристрої не може бути й мови, як ви вже напевно здогадалися.
  2. Єдиний заголовок «типу H» на головній сторінці, як в іншому і на всьому сайті це напис над картою «Ми знаходимося» і то цей напис оточена купою незрозумілого і непотрібного коду, що аналізатор типу a.pr-cy.ru навіть не зміг його визначити. Я випадково знайшов, перевіряючи всі на сторінці за кодом.

Я випадково знайшов, перевіряючи всі на сторінці за кодом

Проблеми з цього сайту можна ще довго описувати. Але висновок тут один - треба спочатку привести сайт в порядок, потім вже просувати. Просто соромно буде зустрічати відвідувачів на такому сайті.

Спробую трохи пояснити мою точку зору.

У шкільні роки, вчителі говорили, що щоденник - це особа учня і треба його утримувати в гідному вигляді і заповнювати завжди.

Сайт - це своєрідне обличчя компанії, якщо вже вирішили підкорювати інтернет і заявляти про себе. Компанію звичайно багато що відображає і власний сайт, він в тому числі.

Я запропонував спочатку замовити розробку нового стильного сайту, але як я зрозумів, зараз готель тільки відкрився і без відвідувачів несе великі збитки - немає звідки фінансувати ще й розробку нормального сайту.

Пропоную Вам також ознакомьтесься з послугою - безкоштовний аналіз сайту

Поділіться статтею з друзями

І сенс в карті тоді ?