Seo аналіз сайту: відвідуваності, контенту, позицій, pr, сторінок, конкурентів | Послуги повного і експрес-аналізу інтернет-сайтів для пошукового просування і оптимізації

 1. Пошуковий аналіз інтернет сайту
 2. Експрес аналіз видимості сайту в пошукових системах

SEO аналіз сайтів являє собою один з найважливіших етапів, що передують професійне пошукове просування ресурсу. Це комплексна СЕО-діагностика ресурсу, за результатами такого аналізу будується вся подальша робота з сайтом.

Від того, наскільки професійно підходять до аналізу ресурсу, залежить майбутнє сайту, а значить і компанії. Повний аудит може проводитися в різні терміни, а дослідження можуть мати різну глибину, в залежності від конкретних цілей і завдань.

Повний аудит може проводитися в різні терміни, а дослідження можуть мати різну глибину, в залежності від конкретних цілей і завдань

Види аудитів:

 • маркетинговий аудит
 • роботи по seo аналізу сайту
 • технічний аудит
 • юзабіліті web-проекту

Можна отримати безкоштовно глибоке і всебічне обстеження ресурсу в деяких компаніях, які професійно займаються просуванням сайтів в пошукових системах , За умови укладення договору на розкрутку ресурсу. Таку послугу пропонуємо вам ми!

Повний аналіз сторінок сайту, його позицій, відвідуваності, контенту - це перший крок на шляху до продає web-ресурсу. Зробіть цей крок прямо зараз!

Комплексне дослідження кожного веб-проекту має на увазі індивідуальний підхід, можливість сео аналізу web-сайту передбачає використання певної системи спеціально підібраних якісних, а також кількісних методів.

Пошуковий аналіз інтернет сайту

Отже, пошуковий аналіз інтернет сайту - це інструмент, за допомогою якого досліджуються показники, що впливають на видимість ресурсу для пошукового робота. Що може показати експрес дослідження онлайн:

Що може показати експрес дослідження онлайн:

 • чи є помилки в коді ресурсу;
 • показник ТІЦ;
 • показник PageRank, pr аналіз сайту;
 • наявність зовнішніх і внутрішніх посилань;
 • блоки noindex;
 • дослідження ключових слів по ряду параметрів;
 • статистичні данні.

Повний аналіз сайтів - заходи, які застосовуються в тому випадку, коли наявний у клієнта ресурс не вирішує поставлених перед ним завдань, іншими словами, не приносить прибутку. Все ще сумніваєтеся, бо не знаєте, у скільки обійдеться аудит ресурсу? Зверніться до фахівців!

Експрес аналіз видимості сайту в пошукових системах

Поверхневий і швидкий - так званий експрес аналіз сайту на деяких ресурсах пропонують провести самостійно, в автоматичному режимі і безкоштовно. Якість, яке має такий дослідження сторінок не високо, але найбільш кричущі помилки і недоліки він покаже відразу.

Якість, яке має такий дослідження сторінок не високо, але найбільш кричущі помилки і недоліки він покаже відразу

Ця послуга буває необхідна ресурсу не тільки перед початком просування. Аналізувати оптимізацію сайту потрібно регулярно. Це допоможе зрозуміти, чи правильно обрана стратегія, і в разі необхідності відкоригувати розміщення реклами в інтернеті відповідно до складеного плану, завданнями та цілями розкрутки. Якщо у вас є сумніви в тому, наскільки ефективно просувають ваш проект, проаналізувавши роботи по просуванню ресурсу, Ви отримаєте конкретні показники, на основі яких можна буде зробити відповідні висновки!

Якщо у вас є сумніви в тому, наскільки ефективно просувають ваш проект, проаналізувавши роботи по просуванню ресурсу, Ви отримаєте конкретні показники, на основі яких можна буде зробити відповідні висновки

Тому, що сайт погано бачимо для пошукових систем, може бути кілька причин. Можливо, його структура продумана недостатньо добре, може бути, причина криється в кількості і якості зовнішніх посилань на ресурс. Іноді для з'ясування причин того, чому ресурс не користується популярністю, недостатньо провести просто аналіз позицій сайту і пошуковий аналіз. У деяких випадках потрібно провести глибоке і комплексне дослідження, перш ніж будуть виявлені проблеми, що заважають нормальній роботі ресурсу.

Для того щоб зрозуміти, як можна поліпшити юзабіліті сайту , Підвищити його рейтинг в очах пошукових систем і зробити максимально цікавим, зручним і інформативним для користувачів, проводиться аналіз контенту сайту.

Замовивши повний seo аналіз сайту, Ви в найкоротші терміни виявите проблеми технічного характеру, що заважають успішному просуванню. А також Ви можете дізнатися, як просуваються ваші суперники по бізнесу, замовивши роботи з аналізу сайтів конкурентів. Подробиці Ви можете дізнатися за 8-800-333-13-25 (безкоштовний дзвінок по РФ), або зв'яжіться з нами через онлайн-форму розрахунку вартості

Також пропонуємо ознайомитися:

usability сайту

, підвищення конверсії , маркетинговий аудит сайту

Все ще сумніваєтеся, бо не знаєте, у скільки обійдеться аудит ресурсу?