SEO-аудит і технічна оптимізація сайтів

  1. Навіщо проводити аудит?
  2. Переваги аудиту та оптимізації фахівцями Триллиум

Сьогодні більшість вже розуміє, що просто створення сайту для успішної комерційної діяльності недостатньо Сьогодні більшість вже розуміє, що просто створення сайту для успішної комерційної діяльності недостатньо. Щоб Ваша пропозиція побачили, інтернет-ресурс повинен бути, як мінімум, оптимізований відповідно до вимог пошукових систем. Що ж, для досягнення успіху завжди необхідно було йти в ногу з часом. І добре, якщо Ви створюєте сайт з нуля - фахівці врахують всі деталі і нададуть працює готовий продукт.

Але що робити, якщо сайт вже існує і не приносить ніякої користі? Звичайно, його можна замінити, використовуючи цю можливість, для ребрендингу в інтернеті. Однак, якщо створення нового ресурсу здається Вам занадто радикальним рішенням, варто замовити аудит сайту і його подальшу оптимізацію.

Навіщо проводити аудит?

Аудит та оптимізація онлайн - магазину або будь-якого іншого інтернет - ресурсу, являє собою цілий ряд дій, покликаних зробити Вашу сторінку максимально «видимої» для пошукових систем і, отже, потенційних клієнтів. По суті, всі роботи діляться на два етапи:

Найчастіше, необхідність виконання другого етапу робіт ні в кого не викликає сумнівів, в той час як дії, що відносяться до аудиту рідко оцінюються по достоїнству. Ця думка багатьом замовникам варто часу, грошей і нервів, адже вибираючи компанію, яка виконає тільки оптимізацію, вони свідомо роблять помилку.

Зверніть увагу, жоден професіонал в сфері просування сайтів, ніколи не стане виконувати оптимізацію без попереднього аудиту!

По суті, якісний аудит для подальшої оптимізації має таке ж значення, як фундамент для багатоповерхової будівлі. На результатах аналізу базується вся подальша стратегія оптимізації і, в кожному окремому випадку, вона абсолютно унікальна.

Переваги аудиту та оптимізації фахівцями Триллиум

Група компаній Trillium має багатий досвід створення працюючих сайтів на будь-який смак. Завдяки великій кількості робіт, Група компаній Trillium має багатий досвід створення працюючих сайтів на будь-який смак виконаних в цій сфері, наші фахівці добре знають, як провести аудит якісно і домогтися виходу сайту в ТОП в максимально стислі терміни.

Приступаючи до роботи над Вашим інтернет - ресурсом, ми:

  • ретельно проаналізуємо всі показники сайту;
  • надамо детальний звіт, а також відповімо на всі Ваші питання, щодо результатів аналізу;
  • проаналізуємо нішу і рівень конкуренції в ній;
  • розрахуємо бюджет оптимізації;
  • на підставі даних аудиту, підготуємо стратегію оптимізації сайту і узгодимо її з Вами;
  • виконаємо роботи в максимально короткий термін.

Ви знаєте, яким повинен бути сайт Вашої компанії. Ми знаємо, як це зробити.

Навіщо проводити аудит?
Але що робити, якщо сайт вже існує і не приносить ніякої користі?
Навіщо проводити аудит?