SEO Benchmark 2015: Традиційні бренди набирають місце в Google

  1. # SBO15
  2. Переможці!
  3. Вікіпедія найбільша неприбуткова
  4. Bol.com найбільший інтернет-магазин
  5. Beslist.nl найбільший компаратор
  6. Найбільший соціальний носій Facebook
  7. Nu.nl найбільший веб-сайт новин
  8. SEO в 2015 році
  9. Кращі практики SEO

Які домени оцінюються в голландських органічних результатах пошуку? Через дослідження Benchmark SEO, iProspect вимірює стан справ в 14 секторах раз на рік, починаючи від електроніки до моди і аудіолога до автомобільної. Вражаючий у порівнянні з попереднім виданням, незважаючи на (досі) сильне домінування таких областей, як Вікіпедія, традиційні роздрібні бренди дедалі більше закривають розрив між онлайн і оффлайн.

# SBO15

Дослідження SEO Benchmark було проведено в дев'ятий раз цього року. Тест зосереджується на можливості пошуку в межах 14 конкретних галузей. Новий цей рік являє собою автомобільну промисловість, розколюючи optics''s сприйняття промисловість промисловості та відмінність між головним та підсекторами в межах фінансових послуг та пересування.

Для кожного сектора було складено великий список відповідних пошукових термінів. В рамках вибору галузі було досліджено 64 749 ключових слів, які разом складають понад 46 мільйонів щомісячних пошуків.

Загальний оцінюваний трафік потім обчислювався для кожного рейтингового веб-сайту у першій 50 у відповідному секторі, на основі 1) позиції в Google, 2) щомісячного обсягу пошуку в Нідерландах і 3) середнього значення Click Through Rate. Це абсолютне число виражається у відсотках від загального оцінюваного трафіку.

Переможці!

SEO Benchmark фокусується на найбільш ефективних областях у своїй конкретній галузі.
Наступні бренди завтра називають себе переможцями 2015 року:

Крім того, можна виділити декілька перемикачів міжгалузевих компаній:

Вікіпедія найбільша неприбуткова

Вікіпедія є найбільшою неприбутковою організацією з переліком у межах 22 (суб) галузей. Крім того, у Вікіпедії високий показник середньої позиції 13,0 у цих галузях. Це робить Вікіпедію найбільшим загальним веб-сайтом цього року. Сторона примітки: Вікіпедія набрала вищу ніж цей рік у 2014 бенчмарк у (майже) всіх філіях. Тому Вікіпедія втрачає частку ринку, але все ще є найбільшим веб-сайтом.

Bol.com найбільший інтернет-магазин

Bol.com є найбільшим інтернет-магазином з переліком у 11 відділеннях. Середня позиція в цих галузях становить 19,3.

Beslist.nl найбільший компаратор

З вершиною 100 позицій в межах 12 (під) гілок і середньою позицією 24,4 у цих гілках, Beslist.nl є найбільшим компаратором. На другому місці знаходиться Асоціація споживачів з середньою позицією 17,8 в 11 філіях.

Найбільший соціальний носій Facebook

Facebook є найбільшим соціальним середовищем з переліком у 16 ​​відділеннях. Нижча середня позиція в цих галузях 44,3 вражає.

Nu.nl найбільший веб-сайт новин

Nu.nl є найбільшим новинним сайтом з переліком у межах 15 (під) відділень. Сайт займає середню позицію 39,8.

SEO в 2015 році

Результати SEO Benchmark традиційно пропонують гарне розуміння стану справ у сфері SEO. Цього року ми виділяємо чотири ключові ідеї:

Оцінка у вашій основній галузі.
Багато традиційних гравців (провайдери почали працювати з фізичними гілками) зараз увійшли до першої десятки. Це, здається, підтверджує, що важливість SEO починає світитися. Більше бюджету надається для гарного змісту, оптимізації та онлайн-стратегії. Вражає враження, що ці гравці зазвичай беруть участь у топ-10 в одній галузі (традиційна галузева галузь) і не беруть високу частку ринку в кількох галузях.

Вікіпедія.
Вікіпедія все ще має велику частку ринку, але вона падає в промисловості. У середньому, ми бачимо, що Вікіпедія падає на ряд позицій майже в кожній галузі порівняно з минулим роком. Це здається результатом того, що Google розміщує Вікіпедію нижче і нижче, оскільки сам Google відображає інформацію з Вікіпедії у своїх графіках знань. Це робить інформацію з домену Вікіпедії все менш і менш актуальною.

Різноманітність.
Результати сектора показують велику різноманітність котирувань. Майже кожна перша десятка складається з компараторів (Decided and Picky), інформативних компараторів (Tweakers, Consumentenbond, HoyHoy та Independer), інформаційних сайтів (Wikipedia), брендів (KPN, Univé, Samsung, Hema), постачальників послуг (Speedtest, Hypotheker і т.д.), універмаги (Bol.com і Wehkamp) і чисті гравці онлайн (Coolblue зі своїми сайтами, Thuisbezorgd і Домашня сторінка).

Менші SERP .
Завдяки збільшенню місця для місцевих результатів, посилань, зображень і результатів покупок, SERP (стор. 1) стає меншим. Залишається менше місця для органічних результатів. Це призводить до того, що перша позиція не завжди означає місце на першій сторінці. Результат: для того, щоб залишитися на першій сторінці, іноді важливо забити перше місце.

Кращі практики SEO

Щороку ряд брендів продовжує обговорювати свої результати. Як вони інвестували SEO у свою організацію? А які КПЕ нараховуються? Ми розмовляли з Fashionchick (№ 2 моди і # 10 спортивної індустрії) і Greetz (картки № 1 і індустрії подарунків).

Повний огляд SEO Benchmark можна переглянути за допомогою http://seobenchmark.iprospect.nl .

Як вони інвестували SEO у свою організацію?
А які КПЕ нараховуються?