SEO: більше відвідувачів і клієнтів за допомогою пошукової оптимізації

 1. SEO для більшої кількості відвідувачів через Google & Co.
 2. Оптимізація onpage як основа SEO
 3. Оптимізація Offpage в SEO через будівництво посилань
 4. Контент-маркетинг і соціальні медіа як інструменти SEO
 5. SEO для професіоналів: більше кліків за допомогою Google Rich Snippets
 6. Розробити та впровадити стратегію SEO
 7. 7 найбільших помилок у SEO

Як оператор веб-сайту хотілося б знайти і пошукові системи, такі як Google. З SEO, що для пошукового маркетингу вживаються заходи щодо поліпшення позиціонування власного веб-сайту в Google. Тут розрізняє оптимізацію на сторінці та поза сторінками, але також зміст маркетингу соціальні медіа стають все більш важливими.

Дізнайтеся все про SEO зараз, від ключових дій, до розробки стратегії, до найбільших помилок у SEO.

SEO для більшої кількості відвідувачів через Google & Co.

Як самозайнята особа не існує шляху власний веб-сайт більше. Неважливо, чи подорожуєте ви як майстри, в торгівлі громадським харчуванням або в інтернет-магазині - без вашої власної інтернет-присутності вам буде важко, особливо як засновник.

Однак навіть найкращий сайт не допомагає, якщо ви не знайдете в пошукових системах. Google, як найпоширеніша пошукова система в Німеччині, за останні роки розробила складний алгоритм, який визначає позиціонування веб-сайту в результатах пошуку.

Маючи понад 100 мільйонів пошукових запитів на день у Німеччині, позиція у верхній частині певного пошукового терміна - так зване ключове слово - може означати багато грошей для багатьох компаній. У результаті була розроблена методологія для покращення власного рейтингу Google, який називається пошуковою оптимізацією або SEO для пошукової оптимізації.

Коли мова йде про SEO, компанії та рекламні агентства використовують широкий спектр заходів, спрямованих на те, щоб показати як можна більш високий рівень у списку результатів пошуку. Нижче ми зупинимося на найважливіших з цих заходів і пояснимо, як оптимізувати власний сайт з точки зору SEO.

Оптимізація onpage як основа SEO

SEO можна умовно розділити на дві області: оптимізація на сторінці та оптимізація за межами сторінки. Основою SEO є оптимізація на сторінці, яка має яскраво виражену - але не ексклюзивну - технічну складову. Як засновник ви повинні зосередитися на найважливіших заходах оптимізації onpage на першому етапі SEO:

 • Логічна і послідовна структура і ієрархія сторінок, що має сенс і корисна для користувача
 • Структура сторінки, орієнтованої на ключові слова, в якій ключове слово - за яким веб-сайт можна знайти на Google - часто зустрічається в заголовках і тексті
 • Чітке і часте посилання внутрішнього контенту з відповідним текстом посилання, який добре описує вміст цільової сторінки
 • Швидке завантаження сайту
 • Дотримання технічних вимог Google, таких як надання Sitemap, мовлення URL-адрес та назв зображень, визначення назви та мета-тегів, чистого програмування та оптимізації сторінки для мобільних пристроїв

Цей список можна розробити, але він має на меті дати вам перше уявлення про те, скільки різних факторів Google розглядає в оптимізації onpage на сторінці SEO. Якщо ви хочете більш детально розібратися з вимогами Google щодо оптимізації на сторінці, ви можете ознайомитися з вступом Google до SEO тут Завантажити як PDF або з Правила Google для веб-майстрів справа.

TIP

Ви не хочете мати справу з технічною складовою SEO? Ми шукаємо агентство у вашому регіоні, яке підтримує вас у вашому SEO.

більше

Оптимізація Offpage в SEO через будівництво посилань

Після оптимізації onpage ви можете зробити другий крок у SEO: оптимізація offpage у вигляді створення посилань. Таким чином, побудова посилань можна описати як всі ті заходи, які призводять до прив'язки зовнішніх веб-сайтів до їх власного веб-сайту. Ці посилання називаються зворотними посиланнями.

Чому такі зовнішні посилання відіграють таку велику роль у SEO? Google інтерпретує зворотний зв'язок із зовнішнього веб-сайту як своєрідну рекомендацію. Якщо певна URL-адреса отримує багато таких рекомендацій від різних веб-сайтів, Google може припустити, що пов'язаний веб-сайт є важливим вмістом, а Google позиціонує його вище в результатах пошуку.

Активне створення посилань - тобто встановлення зворотних посилань на зовнішні веб-сайти - не подобається Google у контексті SEO, оскільки це не є природним посиланням. Між тим, алгоритм Google просунувся до цих пір, що побудова посилання в SEO дійсно має використовуватися тільки з обережністю, оскільки ризик покарання або навіть повне вигнання з результатів пошуку компанією Google є занадто великим.

З цієї причини ви повинні зосередитися на високоякісному та актуальному вмісті у SEO, який потім автоматично автоматично дасть вам посилання на інші веб-сайти.

Контент-маркетинг і соціальні медіа як інструменти SEO

Зміст - король - це висловлювання з Інтернет-маркетинг вже здійснилося. Зрештою, багато успішних веб-сайтів тепер покладаються на виражену стратегію контенту в контексті свого SEO і виграють від неї.

У SEO розумієш під контент-маркетинг надання якісної інформації на власному веб-сайті або блозі. Ця інформація в основному вільна від рекламного контенту і повинна надавати клієнту реальну додану вартість. Наприклад, інтернет-магазин для ІТ та побутової електроніки описує в різних навчальних посібниках, як оновити комп'ютер або оптимізувати звук системи домашнього кінотеатру.

Для SEO, контент-маркетинг є важливим з двох основних причин: унікальний і високоякісний вміст генерує високоочікувані зворотні посилання, але також зустрічається в Google одночасно, що приносить додаткові відвідувачі сайту. Таким чином, чим більш якісний, орієнтований на ключові слова вміст, тим більше відвідувачів через пошукові системи.

По сильному поширенню вмісту (може, до речі, також відео або інфографіки бути) у соціальних медіа-каналах facebook Twitter і Ко тепер вважають, що так звані соціальні сигнали в SEO відіграють важливу роль. Якщо посилання поширюється кілька разів на цих платформах, Google може припустити, що він має певну релевантність для користувачів. Ця релевантність, швидше за все, відображатиметься в кращому рейтингу результатів пошуку.

Це означає для вашого SEO: бути активними в соціальних мережах і поширювати новостворений контент. Це принесе вам нових відвідувачів, допомагаючи вашому SEO диск вперед.

SEO для професіоналів: більше кліків за допомогою Google Rich Snippets

На сторінці результатів пошуку Google ви знайдете невеликий уривок з кожного пошукового хіта, в якому описується вміст пов'язаної сторінки. Цей фрагмент також називається фрагментом і відіграє ключову роль у SEO для рейтингу кліків, який є відносною кількістю людей, які натискають на пошуковий хіт.

З багатими фрагментами ці фрагменти можуть бути розширені інформацією, яка додає користь користувачеві. Так, наприклад, в якості оператора інтернет-магазину, результати пошуку сторінки деталізації продукту дозволяють користувачам включати рейтинги продуктів, які потім відображаються безпосередньо в результаті пошуку у вигляді зірок.

Перевагою для SEO є очевидний: часто натискаються пошукові пошуки, які відрізняються за змістом або кольором від інших результатів пошуку. Таким чином, кількість відвідувачів може бути збільшена цим типом SEO без особливих технічних зусиль. тут Існує більше інформації про багаті фрагменти як інструмент у SEO.

тут  Існує більше інформації про багаті фрагменти як інструмент у SEO

SEO для професіоналів: Amazon використовує багаті фрагменти, щоб продемонструвати свої відгуки клієнтів

Розробити та впровадити стратегію SEO

SEO - це дії, які зазвичай мають довгостроковий вплив на розташування в результатах пошуку. Таким чином, замість будь-яких швидких пагонів, повинна бути розроблена та впроваджена цілісна стратегія SEO за наступною схемою:

 1. Аналіз IST: Яка цільова група Я хочу відвідати мій веб-сайт, і який поточний стан SEO (як onpage, так і offpage)?
 2. Вибір ключових слів: які ключові слова шукає моя цільова група в Google?
 3. Впровадження оптимізації на сторінці в контексті SEO
 4. Виконання оптимізації offpage, тобто, зокрема, побудова посилань і діяльність у соціальних мережах
 5. Рецензія: періодично перевіряйте місця розташування Google і вживайте коригувальні дії з вашим SEO.

Майте на увазі, що впровадження SEO не є одноразовим завданням, а постійним процесом, який необхідно постійно оптимізувати за рахунок конкуренції та налаштування алгоритму Google.

TIP

Існують спеціальні агенції, які спеціалізуються на плануванні та реалізації стратегії SEO. Ми раді допомогти вам знайти агентство SEO у вашому регіоні.

більше

7 найбільших помилок у SEO

Реалізація SEO надзвичайно різноманітна і іноді технічно складна. Якщо ви як засновник немає Агентство з підтримки мати, то, зокрема, щоб уникнути грубих помилок у SEO. Ми підсумували це для вас:

 • Уникайте дубльованого вмісту:
  Google не вітає дубльовані тематичні сайти. Відкрийте тег Canonical тут.
 • Відсутні відповідні ключові слова:
  Ключові слова, на яких ви бажаєте знайти, залежать від частої назви та опису сторінки сайту, заголовків і вмісту.
 • Текст, збережений як зображення:
  Якщо текст збережено як зображення, Google не зможе визначити цей текст. До речі, те ж саме стосується і використання Flash - для SEO обох не підходить.
 • Відсутні атрибути ALT на зображеннях:
  Зображення індексуються Google правильно, лише якщо вказано відповідний атрибут ALT (опис зображення).
 • URL-адреси не підходять для SEO:
  Використовуйте мовні URL-адреси та уникайте використання SessionID.
 • Тексти внутрішніх посилань без ключового слова:
  Використовуйте "натисніть тут" як Linktext дійсно тільки у виняткових випадках. У внутрішніх посиланнях текст посилання повинен завжди містити головне ключове слово пов'язаного дна.
 • Дешевий сервер з довгим часом завантаження:
  Хостинг сьогодні вже не дорого, а платити трохи більше євро і надати своїм клієнтам швидкий веб-сайт. Спеціально для інтернет-магазинів швидкий веб-сайт є важливим фактором успіху. Але навіть для SEO це веб-сайт з коротким часом завантаження корисно.

TIP

Поки SEO не є ефективною, вона зазвичай займає деякий час. Google My Business допомагає місцевим компаніям знаходити свій шлях у Google.

більше

Це може вас зацікавити

Новини від нашого засновника Daily

Чому такі зовнішні посилання відіграють таку велику роль у SEO?
Вибір ключових слів: які ключові слова шукає моя цільова група в Google?