seo | Блог SEO дилетантів

Доброго дня, читачі блога SEO-дилетантів . Я завжди отримую багато запитань від вебмайстрів, власників сайтів і блогерів про помилки і повідомленнях, які з'являються в Яндекс.Вебмайстер. Багатьох такі повідомлення лякають.

блога SEO-дилетантів

Але, хочу сказати, що не всі повідомлення бувають критичні для сайту. І в найближчих статтях я постараюся максимально повно охопити всі можливі питання, які можуть виникати у вебмайстрів. В даній статті піде мова про розділи:

  1. Діагностика - Діагностика сайту
  2. Індексування - Сторінки в пошуку

Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів. Сьогодні я продовжую серію статей про білому SEO та просування сайту в пошуковій системі Яндекс. Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів
На жаль, до сих пір є люди, підкреслю, грамотні люди, які мають свій власний успішний offline бізнес, які задають мені питання:

На щастя, Яндексу точно платити не потрібно. А ось коли мова йде про просування комерційного сайту, то варто звертатися в спеціалізовані агентства, такі, наприклад, як компанія Seo Solution, в такому випадку ви оплачуєте їх роботу по просуванню вашого сайту.

Але не завжди у власника сайту є можливість користуватися послугами компаній, тому сьогодні я розповім про безкоштовні білих методах просування сайту в пошуковій системі Яндекс. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів. Сьогодні я хочу розповісти своє бачення білого SEO, що це таке, з чого необхідно починати вивчення SEO, так і саме просування сайту в інтернеті .

Давайте згадаємо, що таке SEO?

Search Engine Optimization (SEO) в перекладі з англійської «оптимізація в пошукових системах» - це комплекс заходів з підняття позицій сайту в пошуковій видачі.

Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів. Дуже часто натхнення для нових статей приходить до нас з життя. І наплювавши на плани, які озвучила днями, сидиш, і пишеш нову статтю у відповідь на листи читачів.

І наплювавши на плани, які озвучила днями, сидиш, і пишеш нову статтю у відповідь на листи читачів

Менше, ніж за місяць, до мене звернулося кілька людей з питаннями, що робити, коли блогу вже більше року, або навіть кілька років, написано кілька сотень статей, а відвідувачів з пошукових систем немає. Якщо бути точніше, то відвідувачі є, але або не в тій кількості, як хотілося б, з огляду на вік ресурсу, або не по тих запитах, за якими потрібно - нецільова аудиторія. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Часто стикаюся з тим, що у багатьох початківців веб-майстрів і блогерів повна каша в голові з приводу використання noindex і nofollow. Давайте розберемося що це таке, з чим їдять і розставимо всі крапки над i.

Варто почати з того, щоб в подальшому у вас ніколи не було плутанини в голові, що і noindex і nofollow використовують в двох щодо різних значеннях в web-документі.

Перше - це всередині мета-тега ROBOTS (не плутайте з файлом robots.txt) в значенні атрибута content. Даний мета-тег має відношення до всього документа в цілому. Друге, використовується тільки nofollow - всередині тега <a> і має відношення до конкретної посиланням. Про тег noindex трохи інша історія, і про неї ми також сьогодні поговоримо. Варто також відзначити, що я буду розглядати використання nofollow і noindex тільки в двох пошукових системах - Яндекс і Google.

Мета-тег robots відповідає за всю сторінку цілком. Через даний мета-тег можна забороняти або дозволяти індексувати контент сторінки.

Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Кожен, хто хоч трохи почав розбиратися в пошуковому просуванні, займається просуванням свого сайту, хвилюється за правильне індексування сайту пошуковими роботами, повинен вміти правильно налаштовувати URL адреса сайту, володіти базовими знаннями про файлі .htaccess, вміти внести в нього зміни.

І сьогодні я хочу розповісти, які необхідні мінімальні налаштування, щоб сайт коректно індексувався, щоб не створювалося зайвого дублювання сторінок
І сьогодні я хочу розповісти, які необхідні мінімальні налаштування, щоб сайт коректно індексувався, щоб не створювалося зайвого дублювання сторінок.

Звичайно, в мережі дуже багато такої інформації, але до сих пір, практично щодня, я стикаюся з неправильно налаштованим адресою сайту, коли головна сторінка знаходиться по 2, 4, а то і по 6 різними адресами. І це дуже погано. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Я вже не раз розповідала про біржу автоматичного просування сайтів MegaIndex. Була стаття про те, як працювати в MegaIndex , А саме про створення кампанії з просування, розповідала про бонуси від них, писала про потужну систему аналізу сайтів, розповідала про те, що у них є сервіс, за яким можна дивитися позиції сайту в пошукових системах . На останньому я хочу зупинитися сьогодні докладніше. А саме, розповісти, як за допомогою сервісу Аналіз сайтів в MegaIndex знайти найбільш ефективні запити для просування. До слова, я вже писала про те, як підбирати ефективні пошукові запити для просування, але там мова була про інші способи, і хочу сказати, що в даній статті я розповім про ще більш ефективному підборі запитів для просування, а також ми відразу будемо знати, скільки нам це коштуватиме в грошовому еквіваленті.

Отже, що ми з вами будемо робити. У нас є сайт, і енна сума грошей, яку ми хочемо витратити на просування нашого сайту. З одного боку, природно, у нас складено семантичне ядро ​​сайту , Ми знаємо ключові слова, за якими хочемо бути в топі, або навіть вже в топі, але з іншого боку, ми обмежені в засобах і хочемо витратити гроші максимально ефективно. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Здавалося б, тема поведінкових факторів вже описана усіма і з усіх боків, напевно, це зараз одна з найпопулярніших тем, нарівні з соціальним просуванням. І все таки, спілкування з різними людьми показує, що не всі прислухаються до того, що пишуть про користувальницьких факторах, до того, яким повинен бути якісний цікавий ресурс, як його необхідно розвивати.

У своїй статті   Поведінкові фактори в SEO   я розповідала про те, що є два типи поведінкових факторів
У своїй статті Поведінкові фактори в SEO я розповідала про те, що є два типи поведінкових факторів. Фактори, що формуються на сторінці результатів пошукової видачі, і фактори, що формуються всередині сайту. Розповіла про те, яким чином пошукові системи одержують інформацію про те, що відбувається всередині кожного сайту. Читати далі

Давайте згадаємо, що таке SEO?