SEO ціна | ЗЕКСЛЕР

  1. Оптимізуйте, панове! Оптимізуйте внутрішній простір З практики веб-студії Zexler: жоден клієнт не...

Оптимізуйте, панове! Оптимізуйте внутрішній простір

З практики веб-студії Zexler: жоден клієнт не почала розмову з фрази: «Хлопці, потрібно перевірити внутрішню структуру мого сайту і привести її в порядок». Думаєте, що нам не пощастило? Гарантовано, 99,99% замовників наших колег навіть в голову не беруть думка, що починати потрібно з себе. А тим часом (загинайте пальці!) ...

  • 90% сайтів старше 3-х років ніколи (!) Не проводили внутрішньої оптимізації.
  • З них більше половини не відповідають вимогам взаємодії з мобільними платформами .
  • 100% веб-ресурсів наших клієнтів, що вперше звертаються за послугами SEO, замість семантичного ядра мають відро для сміття. Чого там тільки немає. Пільний бабусин горище, в порівнянні з цим хаосом, зразок порядку і чистоти.
  • Сайти старше 5 років в 90% випадків не мають службових файлів sitemap.xmlі robots.txt.

txt

А ще: помилка 404 і посилаються на неї сторінки, метатеги і H1 / H2-заголовки, посилання на зовнішні ресурси і опису зображень. Додаємо сюди ж коректність кодування і роботу програмованих ефектів; розмір фотографій, з яких найчастіше можна друкувати фотошпалери; зневага аналітичними інструментами Яндекса і Google; оптимізацію текстового контенту; зовнішній контрольний масив і перелинковку сторінок; юзабіліті, навігацію, структуру і швидкість завантаження. Список можемо продовжити, але і без цього все зрозуміло -з внутрішньою оптимізацією справи йдуть не кращим чином. Причому погіршуються вони в прямій залежності від віку - чим старше, тим страшніше. Баба-Яга частіше в дзеркало виглядала, ніж власники замислюються над якістю інтернет-сторінок. Тому перша рекомендація завжди звучить однаково: «Оптимізувати, панове! Оптимізуйте внутрішній простір своїх веб-ресурсів ». А що стосується терміну allinclusive, «все включено». Так це не про ціну, а про цінність. Вона зростає разом якістю просування, яке неможливо без ревізії внутрішнього простору, його відповідності вимогам пошукових алгоритмів і призначених для користувача очікувань.

Вартість SEO-просування: кого в інтернеті знайти легко

Провівши обов'язкову для будь-якого сайту процедуру внутрішньої оптимізації, власники ресурсів обов'язково встають перед вибором, яку модель зовнішнього просування вибрати для наміченої мети. Власне кажучи, альтернатива невелика. З швидких способів - посилальні методики і рекламні інструменти. У тривалих часових відрізках - контент-маркетинг, формування лояльності до бренду і його репутація. Про все перерахованому в наступній статті.

Про все перерахованому в наступній статті

Думаєте, що нам не пощастило?