SEO для електронної комерції | SEO для веб-магазинів | Отаго Інтернет Консалтинг

 1. Пошукова оптимізація для електронної комерції - чому SEO так важливо для інтернет-магазинів Хороший...
 2. Подорож клієнтам - отримання клієнтів, де вони готові купувати
 3. За допомогою цих рекламних заходів ви збільшуєте успіх вашого інтернет-магазину
 4. Otago Online допомагає компаніям в секторі електронної комерції здійснювати цілеспрямовані та постійно...

Пошукова оптимізація для електронної комерції - чому SEO так важливо для інтернет-магазинів

Хороший і успішний інтернет-магазин не приходить без SEO . Особливо, якщо багато продуктів розповсюджуються в інтернет-магазині, сторінки повинні бути підготовлені для користувачів і Google у найкращому вигляді. На додаток до основних заходів SEO, таких як використання відповідних пошукових термінів і для оптимізації швидкості сторінки, важливо приділяти особливу увагу веб-магазинам на зображеннях, використовуваному вмісті та структурі сторінки.

Вам потрібно SEO для вашого інтернет-магазину? Ми підтримуємо Вас як експертів у сфері SEO для електронної комерції у Відні Австрія!

Зв'яжіться з нами сьогодні
[email protected] або
+43 1 996 210 50

Що потрібно шукати на веб-сайтах електронної комерції?

 • Оптимізація зображень: розмір зображення (не менше 300 px - max 1280 px), формат зображення (4: 3 або 16: 9), ім'я файлу (використовуйте ключові слова), тип зображення (jpeg або png), використовуйте текст ALT.
 • Достатній вміст на сторінках продукту: будь-хто, хто не пише про свої продукти на своїх сторінках продукту, тобто не збирає теми, які шукають потенційні клієнти, також не дуже добре знайдений у Google. Зверніть увагу інформаційний контент і SEO-оптимізований контент !
 • Очистити структуру сторінки: сухарі допоможуть користувачеві знайти свій шлях; використовувати внутрішні посилання; Значущі імена каналів (використовуйте важливі терміни у посиланні).
 • Унікальний контент: кожна сторінка продукту і кожна сторінка категорії має мати унікальний текст - уникати дублювання вмісту!
 • Швидкість та час завантаження сторінки : чим швидше завантажується сторінка, тим краще. Особливо з мобільним пошуком час завантаження є вирішальним фактором!
 • Чуйний сайт: Оптимізуйте свій веб-сайт для мобільних пристроїв (мобільний телефон, планшет). Покупки на смартфоні тепер є правилом, а не винятком. Дізнайтеся більше тут чому важливо мати адаптивний веб-сайт !

Усуньте перешкоди, які можуть перешкодити потенційним клієнтам здійснити покупку, наприклад складні системи оплати або виселення Усуньте перешкоди, які можуть перешкодити потенційним клієнтам здійснити покупку, наприклад складні системи оплати або виселення !

Також переконайтеся, що важливу інформацію, таку як умови доставки, контактні дані та доступність продукції, легко знайти ! Обов'язково зробіть свій процес покупки максимально простим і зрозумілим для ваших клієнтів!

За допомогою цілеспрямованих заходів SEO для електронної комерції, ви гарантуєте, що ваш інтернет-магазин оптимально налаштований технічно і з точки зору змісту !

Подорож клієнтам - отримання клієнтів, де вони готові купувати

Добре продумана онлайн-маркетингова стратегія полягає в тому, щоб отримати максимальну віддачу від потенційних покупців на кожному етапі прийняття рішень.

Фази рішення потенційних клієнтів:
Фази рішення потенційних клієнтів:

 1. Клієнт визнає необхідність / потребує : Починається пошук відповідних пропозицій
 2. Інформація про бажане шукається в Інтернеті
 3. Пропозиції та альтернативні пропозиції порівнюються або оцінюються
 4. Клієнт вирішує придбати - задовольняє потреби

Важливо, щоб усі веб-сайти електронної комерції завжди були присутніми для клієнта. Нагадати йому про бренд і продукт і заохочувати його до покупки.

Ви хочете отримати більше від вашого інтернет-магазину? Натисніть тут для нашого Професійні поради для інтернет-магазину !

Дізнайтеся більше про цифрову поведінку споживачів та про те, як люди шукають в Інтернеті Онтаго онлайн звіт про тенденції 2017 року і в нашому SEO прискорений курс на monitor.at!

at

Фактори довіри в інтернет-магазині - Otago Online Trend Report 2017

За допомогою цих рекламних заходів ви збільшуєте успіх вашого інтернет-магазину

Як тільки клієнт починає пошук потрібного продукту, можна звернутися до пошукача SEM або SEA (AdWords) Зверніть увагу на заходи на своєму сайті. При цьому пробудження реальних потреб можливо виникає ще до пошуку. Цілеспрямовані рекламні заходи викликають необхідність цього продукту / бренду заздалегідь.

При пошуку інформації можна підійти до потенційного клієнта з інформацією на багатьох різних платформах. Кампанії Google, Відео YouTube , F кампанії соціальних медіа і т.д. є лише прикладами.

У фазі порівняння це важливо для користувача Заходи Google з ремаркетингу або Ремаркетинг Facebook Ніжно запам'ятовувати свій власний бренд, але й повідомлення на форумах або статті в журналах допомагають клієнту у прийнятті рішень. з Google Shopping Ви також можете рекламувати свої продукти безпосередньо в результатах пошуку!

Вирізати рекламний матеріал до ваших цільових груп і бути видимим у потрібний момент - тоді ніщо не перешкоджає успішній покупці!

SEO для електронної комерції у Відні та по всій Австрії
Ви працюєте в сфері електронної комерції і хочете дізнатися більше про пошукову оптимізацію?
Вам потрібно SEO для вашого інтернет-магазину?
Ми підтримуємо Вас!

Зв'яжіться з нами сьогодні
[email protected] або
+43 1 996 210 50

Otago Online допомагає компаніям в секторі електронної комерції здійснювати цілеспрямовані та постійно націлені заходи SEO.

Для onloom.at ми зробили комплексну консультацію SEO:

SEO має важливе значення для успіху як стартап в секторі електронної комерції "SEO має важливе значення для успіху як стартап в секторі електронної комерції! Тому ми шукали компетентного партнера, який перевірив наші вже вжиті SEO заходи і стоїть поруч із словами і справами. З самого початку нам сподобалося, що команда Отаго відповіла грамотно і перш за все швидко на наші спеціальні питання і завдання. Завдяки співпраці ми зараз зробили значний крок вперед і з нетерпінням чекаємо зустрічі з сусідом.

Фабіан Раух магістр.
Засновник компанії Onloom GmbH
Onloom GmbH

Hausbrot.at - успішний проект компанії Connect724 GmbH в області електронної комерції:

"Ми раді підходу та відмінній підтримці компанії Otago Online Consulting. Команда експертів вислухала, задала питання, проаналізувала і розробила спеціальний SEO пакет заходів для нас на основі зібраної інформації. З зрозумілими практичними порадами Отаго показав нам, як ми можемо досягти негайного успіху в рейтингу пошукових систем за допомогою простих кроків. "

Маг. Карнхалер
Начальник відділу маркетингу Hausbrot.at
Connect724 GmbH

Вам потрібно SEO для вашого інтернет-магазину?
Ви хочете отримати більше від вашого інтернет-магазину?
Вам потрібно SEO для вашого інтернет-магазину?