SEO для Фітнес Бізнес Маркетинг Частина 1

 1. Важливість органічної видимості
 2. Отримати копію нашого SEO Керівництво для фітнес-бізнесу, щоб дізнатися, як оптимізувати свій сайт!
 3. Основи дослідження ключових слів для створення списку ключових слів базової лінії
 4. Поради щодо розширення списку ключових слів
 5. Не забувайте про довгострокові ключові слова

У ці дні всі звертаються до Інтернету, щоб знайти місцеві підприємства

У ці дні всі звертаються до Інтернету, щоб знайти місцеві підприємства. Незалежно від того, чи вони отримують доступ до неї з телефону, планшетного ПК або настільного комп'ютера, це перше місце, де можна буде знайти вас. Тому, як власник фітнес-бізнесу, ви повинні переконатися, що ваш сайт з'являється в Інтернеті для них локальні пошуки . Просто мати сайт не достатньо. Необхідно оптимізувати свій веб-сайт, щоб відображатися для цих типів пошуків.

Важливість органічної видимості

Як ми вже згадували в попередньому блозі, Вступ до пошукового маркетингу , пошук - це велика справа. Органічна видимість є життєво важливим для успіху вашого сайту, оскільки органічний пошук в середньому був найбільшим драйвером трафіку на веб-сайти в минулому році. Журнал пошукової системи опублікувала статтю, яка відображає, наскільки важливою є органічна видимість з точки зору отримання трафіку на ваш сайт, і результати були просто шокуючими:

 • 70% користувачів пошуку по посилань натискають на органічні
 • 70-80% користувачів ігнорують платні оголошення, орієнтуючись лише на органічні результати
 • 79% користувачів пошукової системи заявляють, що завжди / часто натискають природні результати пошуку

Відображення вашого веб-сайту в результатах пошуку - це одне, але інша - сильна видимість, особливо на найвищих органічних позиціях. Якщо ваш сайт знаходиться на сторінці результатів пошуку (SERP), він матиме великий вплив на те, чи дійсно ви отримаєте відвідувачів на ваш сайт. У тій же статті журналу пошукової системи було повідомлено, що:

 • 75% користувачів ніколи не прокручують першу сторінку результатів пошуку
 • У Google 18% органічних кліків переходять на першу позицію, 10% йдуть на другу позицію, а 7% - на третю позицію
Отримати копію нашого SEO Керівництво для фітнес-бізнесу, щоб дізнатися, як оптимізувати свій сайт!
Ключові слова є ключовими

Коли ви готові розпочати роботу над розробкою стратегії пошукової оптимізації для вашого веб-сайту, створення списку ключових слів - це перше місце. Список ключових слів є основою кожної стратегії SEO, оскільки ці терміни будуть спрямовувати всі зусилля з оптимізації на вашому сайті. По-перше, давайте встановимо різницю між двома термінами, які ви часто чуєте в SEO: ключові слова і запити.

 • Ключове слово : слова або фрази, які описують ваш продукт або послугу, які потрібно відображати в результатах пошуку.
 • Запит: конкретний термін або рядок термінів, які фактично шукають у вікні пошуку. Простіше кажучи, шукачі шукають запити, ви оптимізуєте свій сайт для ключових слів.
Основи дослідження ключових слів для створення списку ключових слів базової лінії

Щоб почати свій список, потрібно виконати детальне дослідження ключових слів. По-перше, подумайте, що робить ваш фітнес-бізнес. Це академія бойових мистецтв? Або це фітнес-зал? Розпочніть складання списку основних ключових слів, які описують, як працює ваш фітнес-бізнес. Подумайте про різні варіації цих термінів. Наприклад, школа бойових мистецтв і школа бойових мистецтв є популярними термінами для опису бойових мистецтв. Як тренажерний зал, так і вікно зазвичай використовуються при посиланні на фітнес-філіал. Коли ви створюєте цей початковий список, спробуйте подумати про все, що можна назвати вашим фітнес-бізнесом.

Після того як у вас є основний список ключових слів, наступним кроком є ​​забезпечення того, щоб люди фактично шукали ці терміни. Є кілька безкоштовних інструментів, які можна використовувати для збору важливих даних про ключові слова. Мій особистий фаворит Планувальник ключових слів Google . Bing також пропонує інструмент дослідження ключових слів у акаунтах Інструментів для веб-майстрів. Зауважте, що для того, щоб скористатися Планувальником ключових слів Google, потрібно створити обліковий запис AdWords (фактично не потрібно запускати рекламну програму на Google, просто потрібно створити обліковий запис, щоб отримати доступ до цього корисного інструменту).

Увійшовши до свого облікового запису Google, натисніть верхній пункт навігації на пункт "Інструменти", а потім натисніть посилання "Планувальник ключових слів".

Після того, як ви зайдете на сторінку Планувальник ключових слів, розпочніть роботу, натиснувши спадне меню "Пошук нових ключових слів і ідей групи оголошень". Підключіть список ключових слів до бази "Ваш продукт або послуга" та налаштуйте розділ "Націлювання" на стан, в якому перебуває ваш фітнес-бізнес. Можна додати додаткову інформацію, наприклад, веб-сайт або категорію бізнесу в інший момент часу. Зараз ми просто перевіряємо, щоб користувачі у вашому штаті шукали ключові слова, які ви зібрали. Натисніть кнопку "Отримати ідеї", щоб переглянути обсяг пошуку для початкового набору термінів.

На сторінці результатів відображається маса інформації. Не переймайтеся цією інформацією, оскільки вам потрібно зосередитися лише на таких елементах у вкладці "Ключові слова":

 • Сер. щомісячні пошуки: середня кількість пошуків цього ключового слова за допомогою діапазону дат і вибраних налаштувань націлювання. Зосередьтеся на тому, щоб додати до списку терміни, які люди фактично шукають, у порівнянні зі створенням списку ключових слів, повних термінів, які мають обсяг пошуку 0.
 • Конкуренція: кількість рекламодавців, які відображаються для кожного ключового слова щодо всіх ключових слів у Google. Набагато легше отримати видимість термінів, які мають меншу конкуренцію. Більш широкі терміни, такі як "crossfit gym", матимуть набагато вищу конкуренцію, і, отже, буде важче оцінити, ніж більш конкретні терміни, такі як "crossfit gym east denver".

Поле "Пошукові терміни" надасть обсяг пошуку та конкуренцію за введені вами терміни, а в розділі "Ключове слово (за релевантністю)" відображатимуться терміни, які, на думку Google, тісно пов'язані з термінами, які ви підключили. знайдіть додаткові терміни, які потрібно додати до списку ключових слів. Зверніть увагу, що цей розділ - це найкраще уявлення про те, що стосується початкового списку наданих вами термінів. Ви знайдете кілька термінів у цьому розділі, які не стосуються вашого підприємства, і не повинні бути включені до списку ключових слів. З кожним представленим терміном запитайте себе: "Чи хотів би я, щоб мій веб-сайт з'явився для цього пошукового терміну?" І "чи вважаю я, що мій веб-сайт надаватиме відповідну, корисну інформацію для тих, хто шукає цей конкретний термін?" , потім не додайте його до списку.

Поради щодо розширення списку ключових слів

Тепер, коли у вас є великий список термінів, які описують тип фітнес-бізнесу, який ви працюєте, настав час зробити наступний крок і розробити список термінів для типів класів / фітнес-програм, які ви пропонуєте. Якщо ви фітнес-зал, ви пропонуєте олімпійські заняття з важкої атлетики або заняття без штанги? Якщо ви є школою бойових мистецтв, які ти класи бойових мистецтв ви пропонуєте? У вас є додаткові пропозиції, такі як класи самозахисту? Якщо ви маленький тренажерний зал, ви пропонуєте заняття з групових тренувань і тренувальні табори? Подумайте про кожен тип класу / сесії / семінару / програми, які ви пропонуєте, запишіть ці ключові слова і виконайте перелічені вище дії, щоб скомпілювати більше термінів для додавання до списку ключових слів.

Після складання переліку термінів, орієнтованих на ваш фітнес-бізнес і його пропозиції, перейдіть по кожній сторінці вашого сайту, щоб знайти додаткові ключові слова, які варто було б включити до списку. Наприклад, чи існують відомі тренери або інструктори, які працюють у вашому тренажерному залі? Якщо так, то може бути сильний обсяг пошуку для їх імен, який потім слід включити до списку ключових слів.

Крім того, чи ваші викладачі, або твій тренажерний зал в цілому, мають спеціальні сертифікати, які люди можуть шукати, коли шукають новий тренажерний зал, щоб приєднатися? Сайти конкурентів - це ще один чудовий спосіб знайти нові ключові слова, для яких потрібно оптимізувати. Перегляньте деякі веб-сайти ваших конкурентів, щоб знайти певні типи вмісту, які вони розробили, які ви можете розглянути для свого сайту. У межах цього вмісту шукайте основні ключові слова, які шукатимуть користувачі, щоб знайти цей тип інформації, і підключіть їх до Планувальника ключових слів.

Не забувайте про довгострокові ключові слова

На даний момент, у вас є досить твердий список термінів, але вірте чи ні, є ще можливості для поліпшення. Існують два типи ключових слів, які повинні бути включені до списку, ключові слова з коротким хвостом і ключові слова з довгим хвостом. Ключові слова з коротким хвостом - це широкі терміни, які мають сильний обсяг пошуку, а також високу конкуренцію. Ключові слова з довгим хвостом - більш конкретні терміни, які зазвичай складаються з трьох або більше слів. Хоча ці терміни, як правило, мають нижчий обсяг пошуку, вони мають значно нижчу конкуренцію та складають більшість пошуків у Google. Близько 70% щоденних пошуків у Google - це унікальні, довгоочікувані запити. Ці ключові слова з довгим хвостом мають нижчі обсяги пошуку, що полегшує показ їхніх результатів у результатах пошуку, але мають ще одну важливу користь, а також конверсії. Ключові слова з довгим хвостом мають тенденцію до кращого перетворення , оскільки вони піймають людей пізніше в циклі купівлі / конверсії. Хтось шукає на “crossfit gyms”, ймовірно, переглядає, а хтось шукає “розклад тренажерного залу crossfit поруч зі мною”, ймовірно, шукає тренажерний зал, який вони можуть почати відвідувати.

Один з найпростіших способів розпочати створення ключових слів із довгим хвостом - це додавання геомодифікаторів до ваших термінів. Географічно змінене ключове слово - це термін, до якого до нього додано певне місце. Ці умови надзвичайно важливі для власників місцевих підприємств. Ось приклад широкого, короткого терміну, порівняно з більш конкретним, гео-модифікованим ключовим словом довгого хвоста.
Регулярне ключове слово - "бойові мистецтва"
Географічне змінення ключового слова - "школи бойових мистецтв у центрі Денвера"

Щоб створити геомодифіковані терміни, додайте стан, місто, околицю, область ("east denver") до кожного з ваших термінів. Іноді це розширення може не мати сенсу, але, роблячи це, у вас буде прекрасна ідея про те, що люди шукають і не шукають, коли вони намагаються знайти свій тип фітнес-бізнесу. Ви також можете створювати терміни довгого хвоста, поєднуючи свої умови фітнес-бізнесу з конкретними термінами класу (наприклад: “crossfit box з олімпійськими класами важкої атлетики”).

Тепер у вас є все необхідне для створення твердого списку ключових слів для вашого веб-сайту. Наступним кроком буде оптимізація веб-сайту для цих умов. Чи знаєте ви, що Zen Planner пропонує послуги SEM для наших клієнтів? Електронна пошта [email protected] якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про те, як створити свій сайт і запустити стратегію цифрового маркетингу

com  якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про те, як створити свій сайт і запустити стратегію цифрового маркетингу

Це академія бойових мистецтв?
Або це фітнес-зал?
З кожним представленим терміном запитайте себе: "Чи хотів би я, щоб мій веб-сайт з'явився для цього пошукового терміну?
І "чи вважаю я, що мій веб-сайт надаватиме відповідну, корисну інформацію для тих, хто шукає цей конкретний термін?
Якщо ви фітнес-зал, ви пропонуєте олімпійські заняття з важкої атлетики або заняття без штанги?
Якщо ви є школою бойових мистецтв, які ти класи бойових мистецтв ви пропонуєте?
У вас є додаткові пропозиції, такі як класи самозахисту?
Якщо ви маленький тренажерний зал, ви пропонуєте заняття з групових тренувань і тренувальні табори?
Наприклад, чи існують відомі тренери або інструктори, які працюють у вашому тренажерному залі?
Крім того, чи ваші викладачі, або твій тренажерний зал в цілому, мають спеціальні сертифікати, які люди можуть шукати, коли шукають новий тренажерний зал, щоб приєднатися?