SEO для фотографів Частина 3: 5 Великі стратегії побудови посилання

 1. Що ми маємо на увазі під SEO-сайтом?
 2. # 1: Залучення посилання через хороший вміст
 3. # 2: Можливості блогів для гостей
 4. # 3: Відео SEO
 5. # 4: Створення спільних підприємств з іншими власниками місцевих підприємств
 6. # 5: Посилання зі списку каталогів, призначених для людини
 7. Запитання або коментарі?

Чому стратегії побудови посилань важливі? Це загальний питання, і відповідь має все, що пов'язано з тим, скільки ваги пошукові системи розміщуються на різних аспектах нашої діяльності SEO.

Це загальний питання, і відповідь має все, що пов'язано з тим, скільки ваги пошукові системи розміщуються на різних аспектах нашої діяльності SEO

Незважаючи на те, що звертаючи увагу на пошукову оптимізацію на місці, важливо вибрати і використовувати правильні ключові слова для вашого фотографічного бізнесу (див. SEO для фотографів, частина 2: де використовувати ваші ключові слова “), Що становить лише близько 25% факторів, що беруть участь у розрахунках ранжування пошукових систем.

Решта 75% показників рейтингу - це те, що ми називаємо факторами поза місцем. Оскільки пошукові системи знають, що у нас менше шансів маніпулювати цими даними, це вважається більш надійним і тому надається більше ваги в розрахунках.

Оскільки пошукові системи знають, що у нас менше шансів маніпулювати цими даними, це вважається більш надійним і тому надається більше ваги в розрахунках

Стратегії побудови посилань становлять близько 75% ваших розрахунків SEO та пошукових систем.

Що ми маємо на увазі під SEO-сайтом?

Основою SEO-сайту є всі вхідні посилання на ваш сайт з інших ресурсів в Інтернеті. (Порада: Плутати про SEO? Читати " Як працює SEO ? »).

Наприклад:

 • Посилання на статті та інший вміст ...
 • Вміст, розповсюджений через соціальні медіа ...
 • Посилання на профілі соціальних медіа ...
 • Авторські коробки ресурсів на гостьових публікаціях…
 • Згадки про вашу марку ...
 • Коментарі, зроблені вами в інших блогах…

Все це та багато іншого слугують для збільшення сприйняття повноважень і довіри домену вашого веб-сайту, а також окремих сторінок вашого веб-сайту.

Ми, очевидно, не маємо повного контролю над кожним посиланням, яке вказує на наш веб-сайт для фотографії, але це дійсно допомагає бути максимально активними, зв'язуючись з хорошими діловими партнерами, такими як пов'язані блоги та власники бізнесу, щоб заохотити їх для посилання на вас.

Для того, щоб ви почали працювати зі своїм SEO-сайтом за межами підприємства, ось п'ять дуже простих стратегій побудови посилань, які ви можете використати, починаючи з сьогоднішнього дня.

# 1: Залучення посилання через хороший вміст

Це те, що ви вже повинні робити в будь-якому випадку, як природний побічний продукт вашої діяльності в блогах, але багато людей, здається, не помічають його з якоїсь причини!

Це те, що ви вже повинні робити в будь-якому випадку, як природний побічний продукт вашої діяльності в блогах, але багато людей, здається, не помічають його з якоїсь причини

Залучати якісні посилання з хорошим змістом ...

Мета полягає в тому, щоб створити дуже багатий і докладний контент на вашому блозі або веб-сайті, який, природно, приверне посилання від інших власників веб-сайтів, які виявляться корисними для власної аудиторії.

Залежно від обсягу та презентації матеріалу, який ви створюєте, для його копіювання може знадобитися багато зусиль, тому інші люди мають набагато більше шансів створити просте посилання на нього, ніж відтворити його на своєму сайті.

Деякі приклади такого вмісту можуть включати:

 • Корисні ідеї та поради для підготовки до сімейної портретної сесії…
 • Готуйте своїх вихованців до фотосесії…
 • Ідеї ​​для волосся та макіяжу для старших дівчат середньої школи…
 • Надихаючі статті про високу сентиментальну цінність настінних портретів ...
 • Цікаві та детальні статті про фотографію…

# 2: Можливості блогів для гостей

Він повинен йти, не кажучи вже, що ваш онлайн маркетинг план повинен включати розміщення регулярно на свій власний блог, але є також багато, щоб отримати від написання гостьових посад для інших блогів, особливо для тих, хто трапиться на той же цільовий ринок, що ви робите.

Він повинен йти, не кажучи вже, що ваш онлайн маркетинг план повинен включати розміщення регулярно на свій власний блог, але є також багато, щоб отримати від написання гостьових посад для інших блогів, особливо для тих, хто трапиться на той же цільовий ринок, що ви робите

Гостьові блоги створюють відносини та посилання ...

Гостьові статті зазвичай надають заслугу автору публікації та включають пряме посилання на веб-сайт або блог автора. Таким чином, це дійсно гарна можливість отримати зворотний зв'язок на додаток до залучення більше трафіку веб-сайту.

Будьте в пошуках тих блогів, написаних власниками бізнесу, які обслуговують ваших ідеальних клієнтів. Також можна шукати блоги, професійні організації, неприбуткові організації та інші професійні фотографи.

# 3: Відео SEO

Відео стало набагато більш доступним маркетинговим засобом за останні роки, частково завдяки збільшенню пропускної спроможності середнього користувача Інтернету. Vimeo, YouTube, а також інші основні веб-сайти для обміну відео є відмінними місцями для просування вашого фотографічного бізнесу, а також накопичують хорошу SEO цінність.

Vimeo, YouTube, а також інші основні веб-сайти для обміну відео є відмінними місцями для просування вашого фотографічного бізнесу, а також накопичують хорошу SEO цінність

Відео SEO допомагає залучити більше трафіку ...

Окрім створення посилання з профілю відеоканалу, слід також включити посилання на свій блог або веб-сайт як перше в описі відео.

Якщо ви є користувачем Vimeo Pro або Vimeo Plus, можна також показати посилання після завершення відтворення відео, що є дійсно корисним маркетинговим інструментом. Наприкінці дня значення SEO у ваших відео також спирається на ключові слова в назві відео, кількість "улюблених" , переглядів і вбудованих тощо.

# 4: Створення спільних підприємств з іншими власниками місцевих підприємств

Спільні підприємства та партнерські відносини з іншими власниками місцевих підприємств - це фантастичні маркетингові можливості. Кожного разу, коли ви приєднуєтеся до когось для спільної справи або просування, кожна сторона повинна взяти час, щоб рекламувати та документувати її через свій блог або веб-сайт.

Кожного разу, коли ви приєднуєтеся до когось для спільної справи або просування, кожна сторона повинна взяти час, щоб рекламувати та документувати її через свій блог або веб-сайт

Спільні підприємства можуть мати велику взаємну вигоду ...

Як частина цієї акції, природно буде поділитись відповідними посиланнями на веб-сайти кожного з інших партнерів, бажано використовувати відповідні ключові слова як частину опорного тексту в посиланнях.

# 5: Посилання зі списку каталогів, призначених для людини

Потрібно вже розуміти, що більшість веб-сайтів каталогів і "ферм посилань" потрібно уникати будь-якою ціною, однак каталоги веб-сайтів, які курують люди, можуть накопичувати високий рівень авторитету домену та довіри з основними пошуковими системами, оскільки їхні списки та подання повинні бути схвалені реальною людиною, перш ніж вони будуть перераховані.

Потрібно вже розуміти, що більшість веб-сайтів каталогів і ферм посилань потрібно уникати будь-якою ціною, однак каталоги веб-сайтів, які курують люди, можуть накопичувати високий рівень авторитету домену та довіри з основними пошуковими системами, оскільки їхні списки та подання повинні бути схвалені реальною людиною, перш ніж вони будуть перераховані

Керовані користувачами каталоги можуть бути корисними для SEO ...

Наприклад:

 • Technorati…
 • Alltop…
 • Ваша місцева торгова палата…
 • Професійні фотографічні організації та інші органи ...
 • Місцеве Бюро кращого бізнесу…
 • Інші списки, керовані людиною ...

Запитання або коментарі?

Це лише п'ять з дуже багатьох ідей, доступних для стратегій побудови посилання на ваш блог або веб-сайт, і я сподіваюся, що це дало вам хорошу їжу для роздумів, коли ви думаєте про власну стратегію побудови посилань.

До речі, можна перейти зверху за допомогою SEO-сайту, так що потрібно переконатися, що ви не виглядаєте, як ви намагаєтеся маніпулювати системою будь-яким способом. Тут є чудове відео завищена оптимізація на блозі SEOMoz.

Якщо у вас є будь-які запитання щодо будь-якого з цих питань або коментарі про те, як ви змогли ввести їх у дію, зробіть час, щоб поділитися цими коментарями.

Що ми маємо на увазі під SEO-сайтом?
Чому стратегії побудови посилань важливі?
Що ми маємо на увазі під SEO-сайтом?
Порада: Плутати про SEO?
Запитання або коментарі?