SEO для компаній B2B

 1. Різниця між B2B та B2C пошукової оптимізації
 2. Поведінка покупки
 3. Зосередьтеся на інформації
 4. Веде покоління через SEO в області B2B
 5. Виграє потрібний час
 6. Збільште зображення за допомогою SEO
 7. Ринок змінюється в бік збільшення комунікації
 8. Точний аналіз дозволяє проводити точне вимірювання ROI
 9. Чому б не перейти на рекламу в пошукових системах (Google AdWords)?

Багато компаній B2B цікавляться, якщо пошукова оптимізація може бути вигідною для їхнього бізнесу. Ця стаття покликана слугувати думкою і показати кілька способів, за допомогою яких SEO може підтримувати маркетинг B2B, і які потенціали в ньому не діють.

Різниця між B2B та B2C пошукової оптимізації

Групове рішення проти індивідуального покупця

Однією з найсерйозніших відмінностей між B2B та B2C є група осіб, які приймають рішення в секторі B2B. Хоча приватні клієнти обговорюють своє рішення в сім'ї чи з друзями, вважають, що в секторі В2В багато людей - це ті, хто може прямо чи опосередковано впливати на рішення.

Це може починатися з «простого» користувача, який блокує придбання УВАТС, оскільки робота нової системи занадто складна і проходить через всі відділи та рівні управління до керівництва. У різний час і з різних точок зору учасники зустрічаються з продуктом або послугою постачальника. Користувач може шукати посібник користувача або хоче отримати зображення користувальницького інтерфейсу, менеджер з закупівель шукає порівняння цін і посилання, керуючий директор хоче вивчити тематичні дослідження і зацікавлений у доданій вартості. Ці приклади можна розширити довільно в залежності від шуканого рішення.

Важливо розуміти, що ваш власний інтернет-маркетинг повинен бути пристосований до цих процесів як частина пошукової оптимізації. Оптимізація транзакційних пошукових термінів, пов'язана з ключовими словами, наприклад, "покупка взуття", лише рідко призведе до досягнення мети B2B ринків. Тут потрібні більш цілісні підходи , які надають потрібному користувачеві потрібну інформацію в потрібний час.

Поведінка покупки

Особи, залежно від свого ставлення, відносно швидко вирішують емоційні чи економічні фактори, чи купувати продукт чи послугу. У зоні B2B, проте, рішення є набагато більш процесом . Дуже часто цей процес купівлі навіть точно визначається, наприклад, у тендері.

Але навіть тут можна підтримувати пошукову оптимізацію. У цьому процесі покупки клієнт отримує інформацію в різних точках через пошукову систему.

 1. Існує проблема, технік шукає адекватне рішення.
 2. Продавець шукає постачальників для такого рішення.
 3. Співробітник закупівель шукає порівняння цін, тести, посилання на відповідних постачальників.
 4. Приймач рішення знову шукає інформацію щодо запропонованого рішення.

У будь-який час необхідно гарантувати, що працівник клієнта отримує необхідну інформацію. Як буде показано пізніше, 85% контактів B2B зараз знаходять свого постачальника рішень через пошукову систему . Якщо ви не з'являєтеся тут, ви не будете грати свої карти на ринку.

Зосередьтеся на інформації

Хоча багато продуктів для приватних клієнтів є відносно легкими та швидкими для пояснення, у сфері B2B набагато важливіше знайти всю потрібну інформацію про їхній продукт або послугу через пошукову оптимізацію.

Іноді неможливо вкласти інформацію в слова, тому що портфель настільки індивідуальний, що тільки пряма розмова з клієнтом призводить до результату . Тому набагато важливіше звернути увагу на послідовне формування лідерів і знайти потрібні ключові слова в потрібний час.

Тому маркетинговий підхід повинен підібрати різні інформаційні потреби і потрапити на сайт разом з SEO. Таким чином, потрібна інформація може бути перерахована тільки в пошуковій системі і відображатися пошуковій системі.

Веде покоління через SEO в області B2B

Тому просто продаж через веб-сайт навряд чи можливий у В2В, тому професійне покоління приводить ще більше до необхідності . Безпосередній контакт з виробником рішень B2B знаходиться на вершині онлайн-маркетингу.

Хоча більшість компаній добре розуміють це , лише дуже невелика частина з них покладаються на генерацію свинцю через власний веб-сайт, тобто оптимізацію пошукових систем. В результаті, компанії не тільки пропускають значну частку ринку, але конкурент, який починає з SEO, також буде відкритий двері, оскільки практично немає конкуренції на Google для багатьох термінів.

У B2B теж важливо, принаймні, основи, як знайдено в Google реалізувати.

Виграє потрібний час

Як вже описано вище, виробник рішень B2B (в ідеалі) надходить на веб-сайт оператора в декількох точках циклу продажів .

Це пояснює, щоб підтримати кінцевого споживача на якомога більшій частині, щоб потенційний клієнт у кінцевому рахунку став лідером.

Ця технологія придбання також має ту перевагу, що до клієнта можна звертатися на дуже різних темах.

Збільште зображення за допомогою SEO

Дослідження 2010 року (Greifeneder 2010: 22) виявило, що клієнти фіксують імідж компанії на основі їхньої позиції в результатах пошуку . Тому очікується вийти з лідера ринку на перші позиції, він цього не робить, зображення потрапляє в очі клієнта. Це означає, що компанія, що виробляє офісні меблі, не сприймається серйозно, якщо вона не з'являється в пошуковій системі для цього пошукового терміну.

Ринок змінюється в бік збільшення комунікації

Весь ринок B2B, як автономний, так і онлайн, зміщується від телефонної книги до активного спілкування з кінцевим клієнтом. Він хоче компетентно відповісти на свої запитання, хоче швидко і легко зв'язатися з відділом продажів, хоче самостійно завантажувати інформаційний матеріал і багато іншого.

Особливо в сегменті малих і середніх підприємств цей доступ стає все більш важливим і зростатиме в майбутньому. За допомогою пошукової оптимізації на важливих умовах веб-сайт клієнта може бути оптимізований до цих ключових слів, відкриваючи канал зв'язку. На жаль, або на користь конкурентів, це не зовсім прийшло на ринок, лише невелика частина клієнтів B2B вже активно використовує SEO.

Точний аналіз дозволяє проводити точне вимірювання ROI

Пошукова оптимізація, як правило, дуже легко виміряти в порівнянні з автономним маркетингом, навіть якщо зараз і потім висуваються інші претензії. За допомогою програмного забезпечення для веб-аналітики, як-от Google Analytics, відвідувачі та їхнє перебування на веб-сайті можна дуже точно зрозуміти. А перед порівнянням легко. Крім того, можна виміряти та покращити багато КПЕ, такі як тривалість перебування, місця входу та виходу, джерела трафіку та коефіцієнти переходів.

Тим не менш, слід мати на увазі відстрочений ефект SEO. Заходи, які впроваджуються сьогодні, будуть винагороджені пошуковими системами, особливо Google, можливо, лише через кілька тижнів у кращих рейтингах.

У свою чергу, стабільно керована пошукова оптимізація залишається активною навіть після закінчення оптимізації . Після того, як добре розміщений сайт, він не втратить свої рейтинги так швидко. Як тільки ви там, ви не можете зійти з розуму, але ви не повинні приймати нові заходи кожні кілька тижнів (дуже конкурентні ринки виключені).

Порівняння з класичною друкованою рекламою дуже вражає. Хоча друкована реклама буде ефективною лише тоді, коли бюджет відкритий, пошукова оптимізація буде продовжувати приносити нових клієнтів на сайт без подальших інвестицій.

Чому б не перейти на рекламу в пошукових системах (Google AdWords)?

Це питання з'являється в багатьох консультаціях. В принципі, немає нічого поганого в добре виконаній кампанії Google AdWords. Проте не слід забувати, що пошуковики інтерпретують рекламу зовсім інакше, ніж органічні результати пошуку.

Причиною цього є пошук замовника. Він хоче вирішити проблему або отримати деяку інформацію. Наприклад, він шукає "систему фіксованого зв'язку". Перші результати пошуку називаються оголошеннями. 70 - 80% навіть не натискають на цю рекламу , але ті, хто їх роблять, не довіряють рекламі як органічні результати, тому що їм платять.

Інший ефект вже описаний вище. Ті, хто з'являється в рекламі, але не в органічних результатах, втрачає імідж для інших конкурентів .

Однак кампанія Google AdWords має більше сенсу, особливо в області B2B . Особливо тут існують різноманітні підходящі ключові слова з дуже низьким обсягом пошуку. З SEO тільки, один буде змушений створити власні цільові сторінки для майже кожного терміну пошуку, кожен з яких має дуже низький обсяг пошуку. Це відмінний спосіб зробити цільову сторінку SEO з оптимізованою AdWords цільовою сторінкою та пошуковою системою для низьких пошукових термінів. Основний обсяг пошуку обробляється органічно, решта пошукових термінів про рекламу.

звернутися до запиту

Чому б не перейти на рекламу в пошукових системах (Google AdWords)?